Prey 2: проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі

182 0 Новини високих технологій

Дата виходу Prey 2 - науково-фантастичної комп'ютерної гри, назва якої в перекладі з англійської означає «жертва» або «видобуток», - 5052017 р. Розроблена вона в жанрі шутера від першої особи.

Prey 2: проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі
По своїй ідеї гра Prey 2 пов'язана з версією Prey, яка була представлена ще в 2006 р. Однак це зовсім не її пряме продовження. Крім цього, гра Prey 2 ніяк не пов'язана з однойменною розробкою, яка була скасована в 2014 р. Її вважають перезапуском шутера від першої особи, а не другою частиною вийшла в 2006 р. версії.

Розробка

Про плани запуску комп'ютерної гри Prey компанією Bethesda було офіційно оголошено на конференції, що відбулася через два роки після припинення роботи над Prey 2. Новий продукт повинен був стати дітищем команди, очолюваної Рафаелем Копантонио – генеральним директором Arcane Studios. У планах розробників було створення гри, не має подібності з оригінальною версією і напрацюваннями скасованій її другої частини.


Задум сюжету цього продукту виник у Копантонио в той час, коли він здійснював подорож на літаку. Після цього протягом року його команда вигадувала концепцію історії гри, її дизайн рівнів і їх структуру. Для створення квестів був запрошений геймдизайнер Кріс Авеллон, прийняв активну участь у створенні продукту. Концепція основної ідеї була пов'язана з проходженням якогось мегаподземелья, яке міг вільно досліджувати гравець. Для цього розробники використовували космічну станцію, заповнену ворожими інопланетянами. Складаючи свої вимоги до Prey 2 розробники зовсім не намагалися придумувати різноманітні головоломки, які мають єдино вірний варіант рішення. Вони створювали динамічний і живий фантазійний світ, в якому пропонуються різні завдання, що мають різні шляхи вирішення.


Prey 2: проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі
Проводячи одну зі своїх інтерв'ю, Рікардо Барі – провідний дизайнер проекту, вказав на те, що в грі відсутні завантаження рівнів, в яких є опис майбутньої місії. В ній відбувається лише переміщення персонажа з космічної станції, зовнішній вигляд якої при цьому постійно змінюється.

Системні вимоги

Компанія Bethesda у своїй грі вирішила вибрати в якості движка CryEngine. Але це, однак, не особливо змінило системні вимоги Prey 2 до комп'ютера. Мінімальні з них наступні:
 • наявність операційної системи Windows 764-бітної версії;
 • об'єм оперативної пам'яті 8 Гб;
 • процесор AMD EX-8320955;
 • наявність відеокарти на 2 Гб;
 • 11 версія DirectX.
 • Системні вимоги Prey 2 включають в себе і необхідність наявності 55 Гб вільного місця. Воно знадобиться для установки гри. Проходження Prey 2 може тривати не один десяток годин. Подібним кількістю часу мають не багато. Саме тому варто заздалегідь ознайомитися з оглядом Prey 2. Він зовсім не є інструкцією для спидраннеров. У наведеному нижче огляді Prey 2 міститься набір рад. Вони дозволять гравцеві не відхилятися від сюжетної лінії, щоб не витрачати час на другорядні додаткові квести і безцільне блукання по космічної станції.
  Отримані відгуки про Prey 2 неоднозначні. Тим не менше, гра запам'яталася багатьом своїми несподіваними геймплейний знахідками, а також відчуттям дивного пригоди. Мова Prey 2 - російська та англійська. Деякі користувачі залишилися незадоволені графікою гри. Її можна поліпшити. Для цього розробники створили спеціальні настройки.

  Чіт-коди

  Розробники зробили все, щоб гравець відчував себе на космічній станції якомога комфортніше. Це стає можливим при використанні запропонованих в Prey 2 читів. Вони дозволяють отримати зброю, безсмертя і багато іншого. Коди-чити Prey 2 не перебувають у самій грі. Потрібно завантажити спеціальний драйвер. Після його установки він повинен бути поміщений в теку з грою туди, де знаходиться ехе-файл. Після цього слід запустити трейнер і гру, під час якої для отримання читів-кодів Prey 2 знадобиться натискувати на певні клавіші. Вони знаходяться праворуч на цифровій клавіатурі:
 • 1 – подарує гравцеві безсмертя;
 • 2 – дасть необмежений запас броні;
 • 3 – поповнить невичерпними обсягами енергії;
 • 4 – подарує нескінченну витривалість;
 • 5 – дозволить отримати нескінченні патрони;
 • 6 – відключить перезарядку;
 • 7 – загальмує таймер злому;
 • 8 – збільшить швидкість до мегазначений;
 • 9 – сповільнить час;
 • 10 – зробить можливими моментальні вбивства;
 • 11 – проведе деактивацію абсолютно всього.
 • Знаючи чіти-коди Prey 2 можна сміливо переходити до самої гра, дія якої відбувається на космічній станції під назвою «Талос», завислої на орбіті Місяця. Належить цей величезний літальний апарат приватної компанії, що вивчає прибульців, іменованих тифонами.
  Головним героєм гри є вчений Морган Ю. Вже з перших хвилин проходження цей персонаж дізнається, що його обдурили, створивши неправдиву реальність. Руйнування ілюзії відбувається в той момент, коли прибульці, яких вчений використовував для проведення досліджень, вириваються за стіни лабораторії. Тут і починається той хаос, в якому герою доведеться розібратися. Отже, почнемо з проходження 1 частини Prey 2.

  Перший день на роботі

  Для проходження Prey 2 знадобиться вибрати стать персонажа. Він може бути чоловічим або жіночим. Починається гра з пробудження у власному ліжку. Герою дзвонить брат, якого звуть Алекс Ю. Він просить якомога швидше зібратися і приїхати в офіс компанії «Транстар». Нам потрібно надіти комбінезон, а після вийти в ту двері, на якій він висів. Йдемо по коридору, в кінці якого знаходиться ліфт. Заходимо в нього і їдемо вгору, на дах. Тут знаходиться вертоліт. Сідаємо в нього і летимо, переглядаючи у цей час титри. Прибувши на місце, першим ділом спілкуємося з Алексом, а потім приступаємо до тестів. У спеціальній кімнаті для цього належить зробити все що просить доктор Белламі.
  Prey 2: проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі
  Так, в приміщенні «А» слід натиснути на кнопку і перетягніть з кола три предмета. В кімнаті «В» потрібно сісти і сховатися за кріслом. У приміщенні «З» знадобиться натиснути на кнопку, перестрибнути, а потім знову натиснути на кнопку. В кімнаті «D» слід сісти за комп'ютер і пройти тест. В той момент, коли ми доходимо до малюнка, на доктора, що знаходиться за склом, нападає схожа на комаху чорна слиз. Охорона починає відстрілюватися. Головного героя присипляють газом. Перша частина проходження Prey 2 закінчується. Починається друга.

  Відділ нейромодов

  У другій частині проходження Prey 2 йде як ніби з самого початку. Ми знову прокидаємося в своїй квартирі, наче нічого й не відбувалося. Знову потрібно надіти форму і слідувати по коридору. Однак навколо все не так, як це було в перший раз. В коридорі немає світла, а замість раніше знаходився тут сантехніка лежить його змарнілий труп. Нам треба обшукати кишені мерця і взяти своє перше зброя, якою є розвідний ключ. В цей час на зв'язок з нами вийде незнайомець під дивним псевдонімом «Січень».

  Завдання «Бігти»

  Треба поспішати. Знову повертаємося у свою квартиру і розбиваємо вікно балкону отриманим розвідним ключем. За ним відкривається вихід. Виявляється, за склом знаходиться зовсім не балкон, а лабораторія. Зображення міста – лише голограма. Тут героєві потрібно оглянути найближчий комп'ютер. У ньому він знайде аудіоповідомлень, що містить ті слова, з якими в першій частині гри зустрічав його Алекс Ю. Але довго затримуватися не варто. Нас чекає підйом на другий поверх. При бажанні можна повернути в глухий кут, що знаходиться з лівого боку. Тут знаходиться пункт, звідки ведеться управління вертолітним майданчиком. Але необхідно проявляти обережність за можливості нападу двох монстрів. «Січень» розповідає про те, що це сильні і хитрі істоти. Вони можуть маскуватися під звичайні предмети, несподівано нападаючи на людей і забираючи їх енергію.
  Перебуваючи в локації «Відділ нейромодов», проходимо всередину приміщення. Якщо ми будемо оглядати тіло доктора Белламі, то отримаємо завдання під назвою «Зникаючий труп». Йдемо в кімнату, розташовану праворуч, і беремо знаходиться на столі червоний пропуск, з допомогою якого можна пройти в лабораторію симуляцій. Тут відразу ж бачимо чорного монстра-фантома. Після цього проходимо по коридору і, оглянувши труп охоронця, отримуємо «ГІПС-пушку». Вона стане нашим новим зброєю, за допомогою якого можна буде спочатку знерухомлювати ворогів, щоб потім вбивати їх гайковим ключем.

  Завдання «Все зміниться»

  Перебуваючи в центральному залі, розбиваємо вітрину. З лежачого тут черепа не забуваємо дістати нейромод. За допомогою даного предмета можна буде придбати який-небудь певний навик. Це можуть бути професії вченого, інженера або охоронця. Після освоєння навику виходимо через білі ворота, які знаходяться праворуч, і починаємо проходження третьої частини гри, яка носить назву «Хол Талоса-1».

  Завдання «Кабінет, має відмінний вигляд»

  Входимо в приміщення великих розмірів. Тут можна буде переглянути мапу локацій. Для цього слід натиснути на клавішу «М». Перша з локацій носить назву «Виставка Транстар». Бачимо зламаний ліфт, біля якого на столі лежить «Пропуск в Травмпункт». Правіше знаходиться приміщення для виставки. В ньому можна знайти другий нейромод. Однак для того щоб зайти в кімнату, нам знадобиться битися з фантомом.
  Prey 2: проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі
  Переходимо до локації «Кабінети директорів». Бачимо сходи. Вона знаходиться в західній стороні. По ній піднімаємося на третій поверх. В одній із кімнат знаходиться повідомлення, у якому зазначений код 3689. З його допомогою відкривається каюта добровольців. Незнайомець повідомляє нам пароль від нашого кабінету. Це 0451. З правої сторони знаходиться шафа. Оглядаємо його і знаходимо рушниці, патрони. Бачимо сейф у стіні. У ньому багато корисних поліпшень для зброї. Звертаємо увагу на комп'ютер. Біля нього лежить три нейромода, а також пропуск в Центр телеконференцій. Дивимося відеозапис з минулого від себе. У цьому посланні головний герой оповідає про те, що втратив пам'ять після вилучення з нього нейромода. Той незнайомець, який називає себе «Січнем», - звичайний робот. На нього покладено функції оператора, який прагне відновити пам'ять нашого персонажа.

  Завдання під назвою «Крізь тьмяне скло»

  Добираємося до приміщення, яке служить майстерні для доктора Кальвани. При проходженні локації «Травмпункту» спускаємося на другий поверх і вивчаємо карту холу на комп'ютері охорони. Тут же отримуємо додаткове завдання, яке стосується пошуку всіх людей, які залишилися в живих. Їх місцерозташування також вказано на карті. Прямуємо в спеціальний відсік, де знаходиться тіло доктора Белламі. По дорозі зчитуємо з комп'ютера код 2184 за допомогою якого можна буде пройти в карантинну зону. Переходимо до наступної локації, яка носить назву «Кімната відпочинку персоналу». Потрапляємо в це приміщення через балкон і боремося з парочкою мимиков. Беремо аудіозапис, яка лежить на барній стійці. З неї дізнаємося код кімнати для передпольотної підготовки. Повертаємося в кабінет нашого персонажа і розбиваємо скло, що веде в центральний зал, після чого проходимо в північну частину третього поверху. Проходячи локацію «Відділ продажів», в його приміщенні вбиваємо фантома і беремо унікальне зброю, яке називається дистикометом «Мисливиця». Не забуваємо прихопити і чотири нейромода, які лежать на робочому місці.

  «Апаратна лабораторія» - четверта частина

  Продовживши проходження гри, вирушаємо по коридору, розташованому ліворуч. Тут знаходимо нейромод. Оглядаючи труп у глядацькому залі і беремо пропуск для персоналу. З його допомогою при проходженні наступної локації «Атріум» відкриваємо двері, що знаходяться в коридорі. Тут же знаходимо ще один труп. При його огляді отримуємо аудіозапис з кодом 0854. Він допоможе потрапити в кімнату передпольотної підготовки. Піднімаємося на ліфті вгору. Тут біля статуї людини, виконаної із золота, знаходимо пістолет з глушником. В локації «Лабораторія балістики» знаходимо пропуск в неї, оглянувши черговий труп. Зайшовши в приміщення, виявляємо в ньому утилизирующие бомби, за допомогою яких все навколо може бути перетворено в кульки. За великими ящиками в цій кімнаті знаходиться записка, в якій зазначено код від сейфа. При проходженні локації «Демонстративна сцена» знаходимо валізку, всередині якого лежить нейромод. Далі прямуємо в кімнату випробувань. Це нова локація. Вона носить назву «Випробування прототипів». Зламуємо комп'ютер і отримуємо код 6627 від комори. У сусідньому ПК виявляємо цифри 2104. З їх допомогою відкриваємо двері навпроти і входимо в каюту доктора Торстейна, але з-за невагомості це можливо тільки після облачення в скафандр. Переходимо до локації «Механічний цех». Вже на вході стикаємося з небезпечної поломкою, з-за якої б'є струмом. Усуваємо її, закриваючи гіпсом і шукаємо шлюз в космос. Прибираємо блокування за допомогою вибору потрібного пункту на розташованому праворуч комп'ютері і створюємо скафандр, використовуючи утилізатор і фабрикатор. За ґратами цеху знаходимо ще один нейромод і виявляємо там же креслення, поліпшує зброю. Пробравшись через люк у стелі в іншу кімнату, знаходимо в ній ще три нейромода.

  «Обшивка Талоса-1» - п'ята частина

  Виходимо в відкритий космос. Для того, щоб прискоритися, натискаємо клавішу «Shift». Одночасно з цим можна буде обертатися, задаючи кут повороту клавішами «Е» і «З». Долітаємо до зруйнованого приміщення. Тут біля трупа беремо пропуск в майстерню, належить доктору Лоренцо. В кишені мерця виявляємо два нейромода. Потрапивши всередину майстерні, включаємо генератор і відновлюємо сервера. Після цього знаходимо на червоному столику (під сходами) термос, ставимо його на електронні ваги і знаходимо два нейромеда і пропуск, який дозволить потрапити в каюту Лоренцо Кальвіно.
  Prey 2: проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі
  В локації «Хол Талоса-1» повертаємося назад і переглядаємо кінець відеоролика. У ньому головний герой, що перебуває в минулому, пропонує себе активувати процес самознищення станції. Це дозволить не допустити поширення тифонов. Виконуємо завдання, яке називається «Обхідний шлях». До нас прилітає «Січень» і розповідає про те, що для активування самознищення станції потрібно добути два ключа. Проходимо локацію «IT-відділ». Розбиваємо дзеркало в кабінеті, що належить головному героєві, і проходимо в прихований коридор зі скляною підлогою. Розбиваємо його і опиняємося в ІТ-відділі. З навісної шафи не забуваємо взяти нейромод і чіп під назвою «Смерть з небес». Проходимо локацію «Відділ кадрів». У цьому кабінеті на столі беремо чіп «V-підсилювач». Він знадобиться нам у подальшому. Після цього переходимо до додаткового завдання. Його перша локація носить назву «Відсік нейромодов». Добираємося до лабораторії психотроніки. Тут з нами на зв'язок виходить бот «Грудень», який пропонує залишити станцію на рятувальній капсулі. Того, хто віддасть перевагу подібну версію розвитку сюжету, потрібно повернутися в головний зал В локації «Транслятор навичок» проходимо через кімнату, в центрі якої знаходиться рояль. Знаходимо один нейромод у трупа, який лежить під сходовим майданчиком. Доходимо до відділу тестування добровольців. Тут у людини, що сидить в червоному кріслі, витягаємо нейромоды. В локації «Каюти добровольців» зустрічаємо полтергейст. Акуратно пробираємося повз нього і вентиляційного коробу опиняємося на поверх вище. В наступної локації під назвою «Виробництво» беремо чіп, який називається «Оптимізатор важкого спорядження». Тут же знаходимо знищеного бота «Грудень». Далі виявляємо граничне увагу. Адже зовні літає технопат і пара турелей. На верхньому поверсі підходимо до комп'ютера і продовжуємо ліцензію на виробництво нейромодов.

  «Лабораторія психотроніки» - шоста частина

  В це приміщення потрапляємо з холу. Для цього спускаємося на перший поверх і відкриваємо велику двері, що знаходиться праворуч. Проявляємо граничну обережність. Двері знаходиться під охороною фантома. Розбиваємо скло, а після натискаємо на кнопку терміналу. Двері в Психотронику відкриваємо за допомогою пропуску загального доступу. Зайшовши в лабораторію, йдемо в ліву душову. Проходимо її наскрізь, а після заглядаємо в праву. Тут стрибаємо в діру, що знаходиться в підлозі, вступаємо в бій з мимиками і, здобувши перемогу, знаходимо психоскоп. Цей пристрій дасть нам додаткові можливості. Воно дозволить сканувати мимиков, знаходячи в них нові здібності. Йдемо в Атріум. Спускаємося на нижній рівень, тримаючи шлях услід за маркером. Скануємо трифона Ткача, який знаходиться за скляною панеллю. Йдемо направо і потрапляємо в кімнату, де стоїть комп'ютер, з допомогою якого завершуємо експеримент. Додатково можна пройти в приміщення, де перебувають полонені і двері в Арсенал. Для цього можна повернути в інший бік. Рятуємо полоненого. Він дозволяє отримати доступ в Арсенал. Подібна дія дозволяє прийти до хорошої кінцівці.

  «Сагітта» - сьома частина

  Ця область являє собою великий тунель, в якому знаходиться нульова гравітація. Тому, хто бажає пройти лише один головний сюжет, пролетіти цю зону коштує не замислюючись. Далі в неї можна буде не повертатися взагалі. Однак після ремонту ліфта, який знаходиться у холі, бачимо, що сервісний тунель для нас закритий. Необхідний пропуск. Летимо далі і потрапляємо на станцію, яка служить для управління Магнітосферою. Тут знову опиняємося в області нормальної гравітації. Піднімаємося вище. Тут знаходяться гнізда цистоидов, які можна або знищити, або акуратно обійти. Поганого вони нам нічого не зроблять. Основна небезпека полягає у випромінюванні радіоактивних хвиль. Знаходимо пропуск, за допомогою якого можна буде потрапити в сервісний тунель. Він знаходиться на трупі в генераторі гравиполя. Чекаємо чергового викиду, пролітаємо за тілом та обшукуємо його. Отримавши перепустку, летимо назад.

  «Дендрарій» – восьма частина

  При подальшому проходженні гри переміщаємося у вантажний відсік. Звідси по шахті ліфта прямуємо в Дендрарій. Перебуваючи в цій зоні, простіше вирішити проблему з ремонтом ліфта в холі. Вбиваємо величезного Технократа, а заодно і його операторів-прислужників. Простір тут досить тісний. Саме тому розгорається запеклий бій. Закидаємо монстрів утилизирующими гранатами, і тільки після цього вільно пересуваємось по станції.
  Prey 2: проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі
  У Дендрарії головному героєві може перегородити шлях Кошмар. Це величезний хлопець заввишки з двоповерховий будинок. Створили Кошмар своїм колективним розумом трифоны. Він спеціально призначений для боротьби з Морганом Ю. Враховуємо те, що цей хлопець сильний, але при цьому зовсім неповороткий. Забиваємося в будь тісний простір і розстрілюємо його. Ще один варіант вирішення проблеми – втеча. На це нам відводиться дві хвилини.

  «Житлова секція», дев'ята частина

  Нам необхідно пройти в Глибоке сховище. Для цього знадобиться пропуск в Житлову секцію. Він являє собою зразки голосу Даніелли Шоу. Де їх знайти?
 • в каюті Даніелли Шоу – на комп'ютері;
 • у кінотеатрі на другому рівні – у дальньому залі під сидіннями в другому ряду;
 • у барі під назвою «Жовтий тюльпан» при прослуховуванні записів пісень;
 • на комп'ютері в каюті Абігейл Фой, карта від якої лежить у Рекреаційному центрі на другому поверсі;
 • у Емми Бьюті, тіло якої знаходимо, проходячи завдання «Прохання кока»;
 • Існує також альтернативне рішення. Ми не можемо займатися збором зразків, а зустрітися з самою Даніелою Шоу під час проходження додаткового завдання, яке називається її ім'ям. У житловому секторі зустрічаємо співробітників «Талоса-1», яких поневолили тифоны-телепати. Нам необхідно оглушати їх електрошокером.

  «Сховище даних» – десята частина

  При виконанні першого завдання, яке називається «Відновити з резервної копії», повертаємось назад. По дорозі в Глибоке сховище вбиваємо трифонов і заходимо в кабінет Даніелли. Беремо зі столу пропуск.
  Prey 2: проходження, квести, секрети, графіка, сюжет гри, персонажі
  Прямуємо вниз і беремо жорсткий диск. Його необхідно вставити в знаходиться посередині залу постамент. Використовуючи комп'ютер Шоу, відкриваємо Шлюз «Б». Далі виконуємо завдання під назвою «Верх тут!». Прямуємо в бік вантажного відсіку. З нами виходить на зв'язок доктор Игве, якого замкнули у вантажному контейнері 2312. Звільняємо його. Вже на вході у вантажний відсік нас чекає завдання під назвою «Прийом і відправка». Під час його виконання необхідно піднятися до вижив людям, які знаходяться на другому поверсі. Зачищаємо всі приміщення від монстрів і приступаємо до нового завдання – «Оборона вантажного відсіку». Вийшовши переможцем з усіх битв, отримуємо ключ. На прохання Алекса Ю дивимося відео на комп'ютері. Виявляється, ідея проведення експериментів над самим собою належить Моргану Ю. При цьому він ще змусив Алекса прийняти в цьому безумстві активну участь. Після цього дізнаємося, що знищити трифонов можна і без жодного вибуху. У грі може бути дві різні кінцівки. Одна з них «Розум без кордонів», а друга – «Загибель». Якою вона буде, багато в чому залежить від гравця. Так, Алекс простягає руку міміку і пропонує йому зробити теж саме, або вбити всіх, хто знаходиться поруч. Якщо гравець погодиться дати руку, то, можливо, все налагодиться і запанує мир. Це чудовий вихід в Prey 2 для всього людства.

  Розробка доповнення

  У своєму офіційному твіттері студія Arkane опублікувала повідомлення, яке є натяком на створення Mooncrash Prey 2. Проходження цього доповнення до гри планується на Місяці. Саме сюди вже змогли дістатися міміки.

  Механіки

  У 2017 р. світ побачила друга версія космічного шутера. Сюжет Prey 2. «Механіки» розповідає нам історію про земне винищувачі. Тут з'являється новий головний герой. Звуть його Кілліан Семюель. Він є співробітником американської служби федеральних маршалів. Під час виконання відповідального завдання, пов'язаного з супроводом ув'язненого, літак, на якому відбувався політ, раптово захопило гравітаційне поле космічного корабля інопланетян. Від «Механіків» Prey 2 відрізняється не таким великим розмаїттям світу. У другій версії сюжет далеко не лінійний. Тут гравцеві надається можливість робити все, що він захоче, виконуючи при цьому завдання різними способами. Всі зароблені під час проходження гроші можуть бути витрачені на поліпшення зброї, броні та інших предметів, а також на розвиток і отримання різних навичок. Зміни вектора гравітації в цьому додатку не передбачено. Однак розробники ввели в гру елементи паркуру. При створенні Prey 2 Chronicles of Riddick став продуктом, який надихнув розробників «Механіків». Як і в цій грі, її головний герой Кілліан наділений здатністю хапатися за уступи, перестрибувати через перешкоди, підніматися на висоту, балансувати і т. д.

  Хижі птахи

  У 2009 р. стала доступною для користувачів гра, випущена компанією «1 С» у жанрі авиасимулятора. Проходження Il 2: Sturmovik. Birds of Prey починається з того, що головний герой сідає за штурвал. Його завдання - пілотувати літак, вражаючи супротивників під час страшного бою, під час якого люто працює артилерія. В Il 2: Birds of Prey гравцеві доведеться битися з армадою німців при відсутності укриття та підтримки союзників.

  Популярі новини
  Загрузка...