Splinter Cell: Conviction. Системні вимоги, геймплей

150 0 Новини високих технологій

У 2002 році уваги любителів стелс-екшенів від канадській компанії Ubisoft Montreal була представлена комп'ютерна гра Splinter Cell. У геймерів з'явилася можливість управляти майстром прихованих проникнень в різні будівлі з терористами, спеціальним агентом національної безпеки США Семом Фішером. Дебют стелс-екшену виявився дуже вдалим, і незабаром компанія випустила цілу серію. П'ятою частиною гри є Splinter Cell: Conviction. Системні вимоги в цій частині, порівняно з першою, трохи вище. Обумовлено це тим, що з кожною новою версією стелс-шутер прогресує, стає більш вражаючим, з'являються нові функції і можливості. Інформацію про геймплей гри Splinter Cell: Conviction і системних вимогах ви знайдете в даній статті.


Знайомство

Головний герой гри, Тому Фішер, є співробітником вигаданого агентства «Третій ешелон». Весь сенс шутера полягає у прихованому проникнення в будівлі з терористами, які займаються виготовленням зброї масового ураження. Завдання Фішера – безшумно знищити злочинців.
Splinter Cell: Conviction. Системні вимоги, геймплей
Головна перевага героя саме в його скритності. Геймерам надається можливість безшумно ліквідувати терористичні групи і рятувати життя інших людей.

Системні вимоги

Splinter Cell: Conviction, як стверджують багато геймери, є грою відносно доступною. Вимоги до операційної системи не дуже серйозні, як здається на перший погляд. Тим не менш, щоб до кінця бути впевненим у своєму ПК і отримати задоволення від гри, краще ознайомитися із заявленими розробником системними і мінімальними вимогами Splinter Cell: Conviction. Вони обов'язково повинні відповідати конфігурації ПК.


Насолодитися шутером зможуть володарі операційних систем Windows XP, Windows 7 і Windows Vista з процесором Intel Core2 Duo з частотою 1.8 GHz. Також підійде AMD Athlonx264 частота якого складає 2.4 GHz. Бажано, щоб обсяг оперативної пам'яті в Windows XP був не менш 1.6 Гб. Згідно заявленим вимогам, Splinter Cell: Conviction доступний для скачування на операційки Windows 7 і Windows Vista з оперативкою не нижче 2 Гб і вільним місцем на жорсткому диску, рівному 10 Гб. Також обов'язково знадобиться відеокарта GeForse 7800 або Radeon X1800. Установка стелс-шутера можлива при наявності графічного 256 Mb DirectX. У відповідності з оптимальними системними вимогами PC, Splinter Cell: Conviction доступний для операційних систем з відеокартами GeForce 8800 GS Radeon 4670. Судячи з відгуків, багато бажаючі пограти в даний шутер спеціально купують ліцензійні диски. Є також категорія людей, які скачують з допомогою цифрової доставки. Таким геймерам фахівці рекомендують встановлювати гру при швидкості з'єднання не нижче 1 Мб/с. Бажано, щоб цей показник становив 2 Мб.

Геймплей

Багато любителів комп'ютерних ігор по достоїнству оцінили наявність у даному шутере функції Mark and Execute. Тепер є можливість не усувати супротивників одного за іншим.
Splinter Cell: Conviction. Системні вимоги, геймплей
З даним нововведенням гравець зазначає терористів, які потрапили в поле зору, після чого вбиває їх всіх відразу. Для маркування використовуються червоний і білий колір. У першому випадку можливе фізичне усунення. Якщо ж маркер білий, то в даний момент вбивати ворога не можна. Функція Desaturate Color дає можливість агенту ховатися в тіні. При цьому зникає колір, а зображення стає менш насиченим. Cover Fire дозволяє головному героєві під час стрільби ховатися за різні укриття.
Splinter Cell: Conviction. Системні вимоги, геймплей

На закінчення

Як стверджують фахівці, використання мінімальних вимог зовсім не означає, що гра з такою конфігурацією буде поганої якості. Навіть з мінімальними налаштуваннями шутер завжди запускається і працює відмінно.

Популярі новини
Загрузка...