Вічноквітучий дол: історія, завдання, як потрапити

138 0 Новини високих технологій

Колись давно тут була столиця, жили пандарены. Навколо перебували гори, які зверху огортав туман. Довгі роки ніхто сторонній не міг проникнути сюди, і мало хто знав, що вона існує. Але ходили наполегливі чутки про води, де мешкали якісь таємничі сили. Почувши про це, недруги стали шукати шлях сюди. Тут була заснована Імперія Можу, і діл був серцем цієї імперії. В частці водиться безліч рідкісних істот, приручаемых вихованців, ростуть трави, в тому числі Золотий Лотос, також дол багатий рудою Примарного заліза. Можна виявити триллиевую руду. Крім звичайних тварин, начебто бобрів і черепах, можуть водитися дракони, елементалі і гуманоїди.

Можу

Вважається, що вони були першою расою. У них був дуже високий на зріст, і вони були дуже сильними. За описом були схожі на орка і китайського лева-стражника. Імперія Можу існувала за принципом керування силою. Таким чином вони перетворювали всі слабкі раси в рабів, зводили монументи з каменю, робили дуже великі знаряддя для облоги. Довгий час Можу правили Пандарией, однак вони не врахували того, що одного разу пандарены, які здавалися миролюбними, змогли підняти повстання. Таким чином прийшов кінець Можу влади над Пандарией. Однак досі ще можна зустріти руїни їх будівель. Хоча більша частина народу пішла, хто все ж залишився. Раніше Можу ховалися, але коли Катаклізм змінив Азерот, вони знову вийшли. Можу хочуть знову стати великим народом, як раніше, вважають пандаренов загарбниками.


Історія дола

Вічноквітучий дол: історія, завдання, як потрапити
Столицею став Нефритовий ліс замість Вечноцветущего дола. Після чого дол обгородили воротами, але в цьому місці залишилися жити доглядачі, ця група називається Золотий Лотос. Вони дізналися про те, що Можу змогли проникнути в дол, і Золотий Лотос дуже стурбований. Також вони спостерігають за іноземцями, які прийшли в дол і з тієї чи іншої причини можуть звернутися за допомогою до нього. Однак Можу не просто хочуть повернути собі владу, у них план закликати Володаря грому.

Географічне положення

Тут знаходяться два підземелля. Перше називається Палац Могу'шана, рекомендується проходити його, починаючи з 87 рівня. А друге підземелля - Врата Призахідного сонця, його можна проходити з 90 рівня. На півночі від поділу лежить вершина Кунь-лай, на півдні - Долина чотирьох вітрів. А на заході є Моторошні пустки, на сході - Нефритовий ліс. На північно-заході - танлунские степу.


Ось карта Кунь-лай.
Вічноквітучий дол: історія, завдання, як потрапити

Трохи про завданнях

Як вже говорилося вище, тут одна фракція, яка доглядає за порядком, - Золотий Лотос. В основному це мирні особистості, ні з ким не борються. Однак іноді вони звертаються за допомогою до монахів шадо-пан. Якщо ви будете співпрацювати з цією фракцією, то вам кожен день будуть даватися завдання. Стільки завдань на кожний день немає ні Орди, ні в Альянсу. При цьому порядок їх випадковий. На дол нападають Можу, треба відображати їх атаки, потім вам дадуть завдання. При цьому розташування монстрів, пасток, цілей і так далі рандомное. В цій зоні знаходиться 12 босів, які були спеціально для неї створені. Якщо ви будете покращувати свої відносини з Золотим Лотосом, то вам відкриється дуже цікавий сюжет.

Як потрапити

Так як Вічноквітучий дол оточений горами, які досить неприступні, то потрапити сюди можна тільки за допомогою якого-небудь засобу повітряного пересування. Або з півночі, де вершина Кунь-лай. Коли ви прибуваєте на північний схід Кунь-лай, то виявляєте там Храм Білого Тигра, виконуєте завдання, отримуєте шлях до воріт.
Вічноквітучий дол: історія, завдання, як потрапити
У Храмі Білого Тигра мешкають ченці ордена шадо-пан, які допомагають жителям дола справлятися з різними ворогами. Вважається, що немає холодніше цього місця в Пандарії, на горах вічно лежить сніг і лід, вони є найвищими в Пандарії. В самих горах ціла купа різних склепів Можу, потрапити сюди можна з Нефритового лісу по повітрю, з боку степів пішки. На Розколотих островах ви знайдете портали, звідки члени Альянсу і Орди можуть потрапити в дол. Якщо ви граєте за Орду, йдіть у Оргриммар, знайдіть Гарроша, біля нього портал. Якщо ви граєте за Альянс, то знайдете портал Штормграде на торговій площі. Після того як ви в Храмі Білого Тигра виконали всі завдання, йдіть на стежку, вона веде в гору, можна знайти за координатами 6759. Після чого ви відправляєтеся в Святилище Двох Місяців, це база пандаренов. Святилище належить Орді.
Вічноквітучий дол: історія, завдання, як потрапити
Тут знаходиться танцюрист Лунь, який навчає вас мудрості вітрів чотирьох, після чого ви можете літати. Прямо під цим майданчиком ви виявите квестовый зал Вечноцветущего дола. У Альянсу теж є Святилище - Семи Зірок.
Вічноквітучий дол: історія, завдання, як потрапити
Варто розуміти, що вам дійсно потрібен танцюрист, т. к. знадобиться навик польотів. Справа в тому, що ви будете виконувати квести, велика частина з них знаходиться там, куди пішки не пройдеш. Не забувайте, що ви повинні підвищити репутацію у Золотого Лотоса.
Якщо ви не знаєте, як потрапити в Вічноквітучий дол в Пандарії, вам допоможе маг. Або ж ступайте на Алею честі (Орда). Альянсу треба знайти портали Катаклізму. Переміститися туди можна з 87 рівня, але у вас не вийде літати (це можливо лише з 90-го). Або виконуєте ланцюжок завдань "Врата Небожителів" у Храмі Білого Тигра. Або ж ви йдете в долину Кунь-лай, піднімаєтеся сходами на вершину Змії, звідти стрибаєте в дол. Ворота Небожителів - це південна межа Кунь-лай.

Хранителі історії

Щоб виконати завдання "Хранителі історії", вам потрібно знайти в Вечноцветущем частці Обитель мудрості. Чо розповість про те, що було знайдено сховище, де дуже багато різних книжок, сувоїв, що оповідають про імперію Можу. Обитель мудрості можна знайти біля підземелля могушан, поруч з підземеллям є майданчик, потрібно туди піднятися. Чо дає пергамент з картою. Але потрапити туди ви можете, тільки якщо у вас є повітряний засіб пересування або пташка. А також можна використовувати Перо Авианы. Воно є іграшкою, підкидає персонажа в повітря, а за вашою спиною з'являються крила. Ви можете отримати завдання у гарнізонній таверні, називається воно "Прохання Авианы".

Облога оргриммара

Після того як знову почалася ворожнеча між Ордою і Альянсом, Гаррош дав накази гоблінам, щоб вони відшукали артефакт. Цей артефакт був десь у Вечноцветущем частці. Хоча їх попереджали, щоб вони цього не робили, гобліни все одно стали розкопувати, знайшли сховище, створене колись давно титанами. Саме там був знайдений джерело сили - серце Та Шараджа. Про це ви дізнаєтеся в оновленні 5.4 воно так і називається - "Облога Оргриммара". Після знаходження артефактів в частці дуже багато чого змінилося, від озера залишилися лише спогади, річки пересохли, ландшафт змінився. Якщо раніше можна було отримати завдання у пагоди, тепер її тут немає. Однак, захищаючи дол, ви можете підвищувати свою репутацію. Для цього потрібно вбивати різних монстрів. Після того як ви заробите собі репутацію, отримаєте ключі від різних схованок, відкрийте скрині, які заховані в руїнах. У гарнізоні дають завдання на кожен день, але їх стало менше.

Популярі новини
Загрузка...