Коди на Serious Sam 2: як вводити?

216 0 Новини високих технологій

Комп'ютерна гра Serious Sam 2 - це справжнє божевілля в світі екшену від першої особи. Тисячі мобів, вибухи, різноманітну зброю і боси. Все це подається в кольоровій оболонці. Щоб додати божевілля в те, що відбувається, можна використовуватися коди на Serious Sam 2. Про них ви дізнаєтеся нижче.

Коди на Serious Sam 2: як вводити?

Як активувати?

Перед введенням будь-яких читів необхідно активувати цей режим. Для цього знадобиться консоль розробника і спеціальні коди. Спочатку натисніть на клавішу "~", щоб відкрити консоль. Коли на екрані з'явиться поле для введення тексту, впишіть туди рядок sam_iEnableCheats=1. Пам'ятайте, що для активації необхідно строго дотримувати регістр букв, щоб гра сприйняла чит. Після введення комбінації закрийте консоль і зайдіть в головне меню натисканням на клавішу ESC. Тепер, щоб перейти до списку кодів на Serious Sam 2 просто натисніть на кнопку F1. У вікні, ви побачите підказки. Знайдіть чит, запам'ятайте або запишіть його, а після знову введіть в консолі.


Коди на Serious Sam 2: як вводити?

Активація вбудованих кодів

Якщо ви хочете, щоб чит-коди на Serious Sam 2 діяли автоматично, то скористайтеся іншою командою. Для цього знову відкрийте консоль описаним вище способом. Після цього введіть sam_iEnableCheats=2 і натисніть Enter. Щоб виключити дію всіх кодів, вам необхідно знову виконати ту ж процедуру, тільки в команді поміняти цифру 1 або 2 на 0. Саме команда 0 відключає чити. У різних версіях гри можуть відрізнятися способи введення. У деяких необхідно просто зайти в консоль через тільду і вводити комбінації, а в інших за чіти відповідає клавіша F1. Якщо у вас не працює описаний спосіб, то спробуйте зайти в консоль і спробувати чити на невразливість (please god), всю зброю та патрони (please giveall) або вбивство всіх монстрів на локації (please killall). Якщо ці коди працюють, то знайдіть список кодів, які починаються зі слова please. Перераховувати їх в рамках однієї статті не вийде з-за величезної кількості. Але з допомогою кодів Serious Sam 2 стане більш веселою і кумедною, ніж при звичайному проходженні!

Популярі новини
Загрузка...