Deus ex: системні вимоги і рекомендації

80 0 Новини високих технологій

Системні вимоги для Bulletstorm, так і для будь-якої іншої гри, мають велике значення. Вони дозволяють визначитися з тим, чи можна буде відправитися в пригоду, які налаштування ставити і що буде з продуктивністю. Ігрових проектів стало багато, і за всією інформацією складно встежити. Правда, не варто хвилюватися, так як ми зібрали всі необхідні відомості і готові поділитися з вами. Але для початку глянемо на саму гру.

Що це за гра?

Гра Bulletstorm – шутер від першої особи, який розповідає про пригоди космічного пірата. Довгий час він і його команда працювали на генерала, який, по суті, є їх ворогом. І як тільки правда спливла на поверхню, головний герой вирішує змінити ситуацію і оголошує війну своєму босові. Знищуючи десятки різних монстрів, ворогів і роботів, він збирається дістатися до лиходія і особисто його покарати, а ви йому в цьому допоможете.


Deus ex: системні вимоги і рекомендації
З особливостей гри хотілося б відзначити гарну графіку, великий вибір озброєння і динаміку битв. Ігрове пригода не займе багато часу на проходження, але принесе максимум задоволення. Ще однією перевагою є те, що гра створювалася на движку Unreal Engine 3 тому за якість хвилюватися точно не варто.

Мінімальні налаштування графіки

Тепер перейдемо безпосередньо до розгляду системних вимог Bulletstorm. Спочатку розберемо мінімальний набір комплектуючих ПК, які забезпечать можливість відправитися в пригоду:
 • В якості основи краще використовувати операційну систему Windows XP (SP3). Саме вона забезпечить гарантовану можливість гри.
 • Центральний процесор повинен мати частоту не менше 16 Ггц. Краще використовувати для цього випадку комплектуючі Intel Core 2 Duo.
 • Не варто забувати про оперативну пам'ять. Її обсяг повинен бути вище показника в 15 Гб.
 • Найважливішим елементом стане відеокарта, яка забезпечує швидку промальовування і підтримку графіки. Ми рекомендуємо встановити для цього випадку NVIDIA GeForce 7600 GS. Вона відмінно підходить для мінімальних налаштувань і при цьому має необхідні 256 Мб.
 • Deus ex: системні вимоги і рекомендації
  Як бачите, щоб грати в пригоду, потрібен не такий потужний ПК. Проте обов'язково враховуйте, що рекомендується використовувати обладнання трохи краще зазначеного, щоб не зіткнутися з фризами і лагами.


  Максимальні налаштування графіки

  Якщо вищевказана комплектація вас тільки розсмішила, тоді розглянемо системні вимоги Bulletstorm для максимальних налаштувань графіки:
 • В цьому випадку краще використовувати операційну систему Windows.
 • Для плавного ігрового процесу знадобиться вже як мінімум чотириядерний процесор. Пріоритетом має стати частота в 2 Ггц.
 • Варто додати оперативної пам'яті, так як на цей раз знадобиться вже 2 Гб.
 • Щоб повноцінно насолоджуватися гарною графікою, потрібно вже 512 Мб відеопам'яті. Забезпечити таку продуктивність може мінімум модель NVIDIA GeForce GTX 260 (або будь-який аналогічний варіант).
 • Deus ex: системні вимоги і рекомендації
  Хотілося б відзначити, що для обох випадків вам знадобляться 9 Гб вільного місця для установки і постійне інтернет-з'єднання. Постарайтеся підібрати необхідне обладнання, і тоді ігровий процес тільки порадує вас. Тепер ви володієте всією необхідною інформацією щодо системних вимог Bulletstorm. Користуйтеся нашими рекомендаціями і встановлюйте тільки необхідне обладнання.

  Популярі новини
  Загрузка...