Як встановити "Касперського"? Інструкція по установці

104 0 Новини високих технологій

У наш цифровий вік комп'ютерні технології все глибше проникають у сфери життя суспільства. І вже покупка комп'ютера або ноутбука є не розкішшю, а необхідністю. Після придбання ПК користувач обов'язково замислиться над безпекою свого інформаційного простору, адже, напевно, кожна людина хоч один раз де-небудь чув про комп'ютерні віруси. Для новачків вибір і установка антивіруса – проблема не зовсім проста. У цій статті ми розповімо, як встановити «Касперського» - антивірус, який зарекомендував себе як один з кращих в світі.

Чому саме антивірус «Касперського»?

Це програмне забезпечення створене у всесвітньо відомій «Лабораторії Касперського». Вона є однією з найстаріших компаній у світі, що працюють у сфері вірусної безпеки і входить в п'ятірку світових лідерів з розробки антивірусних продуктів. Також їх програми вважаються одними з найбільш затребуваних у світі, мають безліч нагород і величезну кількість позитивних відгуків в Інтернеті. І найголовніше – пару років тому з'явилася безкоштовна версія. Тепер ви можете встановити «Касперського» безкоштовно на 1 рік.


Підготовка комп'ютера перед установкою антивіруса

Дану процедуру можна не проводити, якщо у вас новенький комп'ютер, і ви їм тільки почали користуватися. Якщо ви деякий час все ж використовували комп'ютер без антивірусного ПЗ, то перед тим як встановити «Касперського», необхідно перевірити ПК на наявність вже наявних вірусів. Для цього достатньо вбити в пошук «перевірка на віруси онлайн» і на першій сторінці ви вже можете знайти потрібні сервіси. Рекомендовані:
 • Dr.Web Онлайн-сканер;
 • ESET Online Scanner;
 • Panda ActiveScan.
 • Процес установки

  У цьому розділі ви дізнаєтеся, як встановити «Касперського» на рік. Процес досить простий:
 • Заходимо на офіційний сайт. Тиснемо кнопку «Завантажити».
  Як встановити "Касперського"? Інструкція по установці
 • На сторінці, що відкрилася ще раз тиснемо «Завантажити». Потім запускаємо завантажений файл Startup.exe. У вікні натискаємо «Продовжити».
  Як встановити "Касперського"? Інструкція по установці
 • Далі, якщо вам не потрібні сервіси «Яндекс», то прибираємо галочки і натискаємо «Продовжити». Також приймаємо ліцензійну угоду і положення.
  Як встановити "Касперського"? Інструкція по установці
 • Натискаємо «Встановити».
  Як встановити "Касперського"? Інструкція по установці
 • Після того як установка «Касперського» завершиться, натискаємо кнопку завершити. Програма запуститься автоматично перейде до реєстрації продукту. По закінченні реєстрації натискаємо кнопку «Назад» у вигляді стрілки. На цьому процес встановлення закінчується, і ви отримуєте безкоштовну захист вашого комп'ютера на цілий рік. Після закінчення ліцензії ви також легко можете продовжити її ще на один. Можна також створити обліковий запис Kaspersky, дія абсолютно необов'язкове, але зате можна розширити функціонал.


  Як встановити "Касперського"? Інструкція по установці

  Які ще бувають безкоштовні антивіруси?

  Отже, ви отримали відповідь на питання: «Як встановити антивірус «Касперський»?», але крім цього продукту, є ще кілька непоганих безкоштовних рішень.
 • Avast Free. Цим антивірусом користуються більше 400 мільйонів людей по всьому світу. Є парольний менеджер, безпечний браузер, пісочниця, спеціальний режим для любителів ігор. Правда, весь час нав'язує платну версію, але в цілому - непоганий варіант.
 • Panda Antivirus. Антивірус з гарним дизайном інтерфейсу. Також є ігровий режим. Фішкою даного продукту є завантажувальний диск. Створивши такий диск, ви можете завантажити систему, навіть якщо запуск пошкоджений вірусами. Трохи уповільнений порівняно з Avast.
 • 360 Total Security. Антивірус родом з Китаю. Перевага антивіруса в тому, що в ньому міститься аж три движка з різних антивірусних рішень. Гнучко настроюється, але надто багато різних функцій як корисних, так і марних.
 • AVG. «Легкий» антивірус, щодо популярний у світі. Економно споживає ресурси комп'ютера, простий в управлінні. Можна контролювати всі пристрої, якщо встановити на них AVG. Також є функція безповоротного видалення файлів, тобто ніякими засобами їх вже не відновити.
 • Avira. Також популярний антивірус, удостоювався високих оцінок. Добре сканує на віруси, є корисні додаткові функції, такі як клієнт VPN або менеджер паролів. Мінусом є непродуманий інтерфейс і набридлива реклама своїх додаткових продуктів.
 • Вбудований антивірус Windows. Можна не турбуватися і користуватися вбудованим в Windows рішенням від Microsoft. Не потрібно встановлювати і налаштовувати, мінімально витрачає системні ресурси, при цьому непогано захищає, але функціональність дуже проста, малоприваблива.
 • Популярі новини
  Загрузка...