Земля в "Майнкрафте": найпопулярніший ресурс в грі

319 0 Новини високих технологій

"Майнкрафт" – найвідоміша гра в жанрі пісочниця. Незважаючи на «квадратну» графіку, яка виглядає досить безглуздо – це гра з великим потенціалом. Неспроста вона сподобалася мільйонів гравців по всьому світу. На землі в "Майнкрафте", над нею і під нею гравець здатний робити що завгодно. Так вийшло, що в цьому ігровому світі існує повна свобода дій.

Земля в "Майнкрафте": найпопулярніший ресурс в грі

Перший будівельний ресурс

Коли люди запитують у чому сенс гри "Майнкрафт", найпростіше відповісти, що в будівництві. Однак це не зовсім так. Сенс гри полягає в розвитку творчого мислення, дизайнерського смаку і просторової орієнтації при будівництві великих тривимірних об'єктів. Починаючи гру, персонаж немає інструментів. В інвентарі порожньо, а мета відсутня. Тут на допомогу приходить перший будівельний ресурс – земля "Майнкрафта". Справа в тому, що в нічний час ночі гравцеві без зброї і броні вкрай важко вижити. Агресивні зомбі, павуки та інші монстри будуть атакувати постійно. Для того щоб пережити ніч, потрібно побудувати перший будинок. Швидше всього це зробити саме земляних блоків. Їх завжди багато, вони завжди доступні.


Земля в "Майнкрафте": найпопулярніший ресурс в грі
Копати землю в "Майнкрафте" можна навіть голими руками. Вона буде складатися в інвентарі гравця по 64 блоку. На щастя, це один з найбільш доступних ресурсів і копається він досить швидко. Варто враховувати, що блоки землі погано захищають від вибухів. Найкраще зробити стіни товщиною в два блоки. Це забезпечить надійний захист першого будинку гравця при грі на високому рівні складності.

Облаштування шахти

Блоки землі в "Майнкрафте" завжди треба мати з собою. Справа в тому, що їх не шкода. Облаштовуючи шахту або вхід в місце, де видобувається руда, гравцеві потрібно захистити тили. Земля ідеально підходить для зведення самого простого захисної споруди на поверхні. Навіть стіни в один блок товщиною вже стануть непереборною перешкодою для монстрів, особливо якщо не робити вікон. Тоді, навіть якщо персонаж підійде близько, монстри вибухають не стануть атакувати.


Земля в "Майнкрафте": найпопулярніший ресурс в грі
Земля не осипається вниз, як пісок, так що це відмінний матеріал для створення мостів над прірвами. Іноді гірнича виробка виводить гравця прямо до краю величезної прірви і, як на зло, вся потрібна руда знаходиться на іншій стороні. Блоки землі допоможуть побудувати простий міст і перебратися. Саме головне – не впасти.

Аварійна забутовка

У підземеллях цієї гри дуже небезпечно. У царстві темряви можна знайти не тільки скарби, але і монстрів. Причому іноді їх настільки багато, що зустріч не пережити, навіть будучи озброєним і закутим в броню. Під землею "Майнкрафт" змінюється. Мало того, що симулятора будівництва і дизайну він перетворюється в симулятор шахтаря, так ще і стає страшним. Особливо сильно наганяють жах звуки з модів, спрямованих на атмосферність ігрового процесу. У разі несподіваної зустрічі з натовпом ворожих чудовиськ, рятують все ті ж блоки землі! Досить швидко відступити в проритий отвір і закрити прохід земляними блоками. Також можна оперативно побудувати замкнуті барикадні зміцнення і через амбразури вбивати монстрів. Будучи в зміцненні, гравець не отримує шкоди, адже до нього не можуть дістатися. Проте варто бути обережніше з криперами. Вони можуть вибухнути при отриманні фізичної шкоди, а це зруйнує тонку перешкоду між персонажем і монстрами.

Як у гномів

Любителі фентезійного народу гномів можуть побудувати в "Майнкрафте" будинок під землею. Насправді, дуже багато гравців так надходять на початкових етапах гри. Підземний будинок - це найпростіше, що можна зробити, адже стіни будувати не потрібно. Достатньо лише прокопати дірку, зробити стелю і закрити блоками землі прохід. Це відмінне притулок на перший час. Також багато гравці будують справжні підземні королівства - величезні кам'яні зали з колонами, галереями, мостами і навіть кріпосними стінами. Будинок під землею не обов'язково повинен бути стереотипним спорудою. У цій грі політ фантазії не обмежений.
Земля в "Майнкрафте": найпопулярніший ресурс в грі

Моди

Ні для кого не секрет, що оригінальні текстури в грі огидні. Для тих, хто віддає перевагу приємну і реалістичну графіку – доведеться поставити на "Майнкрафт" мод на землю та на інші об'єкти. Найчастіше це робиться за один раз, достатньо просто встановити текстурпак. Але, якщо немає потрібних наборів текстур – користувачеві потрібно завантажувати різні реплейсеры і встановлювати їх поодинці, просто замінюючи ними оригінальні файли.

Популярі новини
Загрузка...