"Бурнаут Парадайз": історія створення, особливості, геймплей

115 0 Новини високих технологій

"Бурнаут Парадайз" - це класичний представник жанру аркадних гонок. Розробкою продукту займалася студія Criterion Game. Видання гри в січні 2008 року взяла на себе корпорація Electronic Arts. Гра призначена для домашніх комп'ютерів, а також консолей Sony PlayStation 3 і Xbox 360. У наступному 2009-му вийшло величезне доповнення до гри, яка називається "Бурнаут Парадайз Сіті: Ультімейт Бокс". Це єдиний геймплей в серії, випущеної для ПК, останній з цієї франшизи. Для гри досі виходять доповнення. Незважаючи на успіх, "Бурнаут Парадайз Сіті 2" розробники випускати не поспішають.

Видавництво в Росії

"Бурнаут Парадайз": історія створення, особливості, геймплей
З виходом на світовий ринок гра сподобалася багатьом користувачам, у тому числі з Росії. Ще до продажу в РФ геймплей випробували критики, залишивши про неї масу позитивних відгуків. Таким чином, коли гра з'явилася у нас, її вже всі знали, а деякі навіть пограли в англомовну версію "Бурнаут Парадайз".


На території Російської Федерації гра вийшла завдяки компанії "СофтКлаб" і була портована на ПК і консолі останнього покоління. У російській версії додаток "Ультімейт Бокс" також були присутні. У нас воно відоме під назвою "Бурнаут Парадайз: Повне видання".

Геймплей

"Бурнаут Парадайз": історія створення, особливості, геймплей
Гонки, гонки, гонки і ще раз гонки! Гра являє собою відкритий світ, що складається з міста, розділеного на кілька частин. Найцікавіше те, що все відоме населення "Парадайз Сіті" складається з одних лише гонщиків! Багато скаржаться на нестачу поліції, але саме це робить гру самобутньою. Незважаючи на величезну швидкість, з якою рухається гравець, все відбувається досить спокійно. У місті величезна кількість місць для стрибків, бочок і сальто. Навіть через 10 років з дня виходу гри деякі представники жанру можуть похвалитися такою різноманітністю.


Це величезний і відкритий світ, і в ньому колосальну кількість автомобілів, за кермом яких можна посидіти. У гравця є можливість випробувати спортивні машини, маслкары, вантажівки, фургони, джипи і навіть гоночні боліди, що віддалено нагадують ті, які можна побачити на "Формулі-1". Машини в "Бурнаут Парадайз" розділені на 3 класу:
 • Трюкачі. Улюблений вид для всіх цінителів виконання "фінтів" і заметів. Це ідеальний вибір для завдань, суть яких в накопиченні найбільшої кількості ігрових очок, що нараховуються за вдале виконання різних трюків.
 • Агресори. Любителів цього виду машин найбільше в мережевій грі. Це величезні, потужні, важкі і гучні монстри. Транспорт цього типу найкраще справляється з завданнями, в яких необхідно знищити, розчавити суперника. Ці гіганти чудово підходять для гонок на виживання, а також для режимів "Втеча" і "Полювання".
 • Гонщики. Найшвидші, самі керовані автомобілі в грі. Іноді вони сильно відрізняються від інших машин своїм футуристичним виглядом. Мають унікальну механіку використання азоту. Для його включення смужку нітро потрібно накопичити до кінця. Після його прожатия, якщо набрано достатню кількість ігрових очок, запас азоту повністю поповнюється. Таким чином нітро може бути включено необмежену кількість часу.
 • Для того щоб гонка чи інша подія почалися, гравцеві необхідно стати на одному з перехресть або світлофорів, затиснувши при цьому одночасно кнопки газу і гальма.
  Всі гонки в грі розділені на 5 видів:
 • Звичайний заїзд. Мета - першим досягти фінішної прямої.
 • Заїзд з обмеженим часом. Те ж саме, але замість ворогів-гонщиків противником гравця стає час, протягом якого необхідно досягти фінішної прямої.
 • Екстремальний заїзд. Один з улюблених видів у любителів синглової гри. У ньому необхідно набрати найбільшу кількість ігрових очок. Для цього режиму ідеально підійде машина класу "Трюкач", так як тільки на ній можна здійснювати найкращі комбінації.
 • Полювання. Один з двох видів гонок, для якої необхідна міцна машина. Являє собою гру на вибування, де необхідно вибивати супротивників.
 • Втеча. Схожий вид гонок, але тепер жертвою стає сам гравець. Для перемоги необхідно дістатися до фінішу цілим і неушкодженим.
 • Гра на мотоциклах виконана не настільки добре, так як геймплей для них серйозно урізаний.
  "Бурнаут Парадайз": історія створення, особливості, геймплей

  Чим же ще цікава гра?

  Пройти "Бурнаут Парадайз" на 100 % - це ціле мистецтво. Для того щоб зробити щось подібне, потрібно витратити кілька сотень годин. Крім проходження всіх гонок кілька разів, отримання самих елітних прав, контент гри не закінчується. Для повного проходження потрібно збити всі 400 загороджень, 120 рекламних щитів і зробити 50 унікальних стрибків. Враховуючи розмах ігрової карти, деякі змогли це зробити, але саме ці дрібниці створюють враження величезного і опрацьованого продукту.

  Музичний супровід

  Окремої уваги заслуговує музика. Вона виконана на вищому рівні. Пісні представлені в таких жанрах, як рок і кантрі. Більш того, в "Бурнаут Парадайз Сіті" знайшлося місце навіть класичної музики. Легендарна група Guns N' Roses навіть записала трек для цієї гри. Колесити простори величезного міста під такий музичний супровід - це щось неймовірне, заспокійливу.

  Популярі новини
  Загрузка...