Персонаж Александрос Могрейн: біографія

179 0 Новини високих технологій

Александрос Могрейн у всесвіті гри «Світ Військового Ремесла» є значущою особистістю зі своєю драматичною історією. Чоловік володів величезною силою і встиг прославитися своїми діяннями. Дізнатися детальніше його біографію можна в цій статті.

Перші значущі події

Александрос Могрейн з'явився в сюжеті вперше, коли тривала облога Чорної гори в часи Другої війни. Він вже мав на той момент високий титул паладина Срібною Долоні. В одній з битв він захоплює якийсь темний артефакт, убивши чорнокнижника-орка. При дотику Александросу сильно обпекло руку темною магією. Замість передачі предмета керівництву Альянсу він показав його своїм братам з ордена. Могрейн побажав, щоб вони знайшли щось подібне, але наповнене магією світла. Паладини вирішили знищити темний артефакт силою світла, але замість цього куля ввібрав її і став повністю світлим. Він вилікував руку Могрейна, і тоді той вирішив створити з нього зброю, яке в майбутньому отримало назву «Испепелитель».


Персонаж Александрос Могрейн: біографія

Темні задуми

Разом з трьома вірними соратниками з числа паладинів Александрос Могрейн відправився в Стальгорн до короля Магні. Той тужить про втрату свого брата Мурадина, якого вбила Батіг. Коли він дізнався про затії Срібною Долоні, то негайно приступив до роботи. Магні взявся за роботу самостійно. Пізніше він буде говорити, що кращої роботи, ніж «Испепелитель», йому не вдавалося створити. Меч був сповнений світлої магією і на полях бою міг знищувати полчища нежиті. Незабаром на перемоги сил Срібною Долоні звернув увагу сам Кел'Тузад. Могутній чаклун, який створював нових істот в армії Короля-Ліча, розумів необхідність усунути Александроса Могрейна. Той вже мав титул Верховного Лорда і командував всім орденом Срібна Рука. Він звернувся до Бальнаазару, який керував тілом Сайдана Датрохана. Демон з Палаючого Легіону не бажав визнавати владу Короля-Ліча, але бачив загрозу у Верховному Лорда для самого себе. Саме тому погодився допомогти у вбивстві.


Персонаж Александрос Могрейн: біографія

Зрада і смерть

На Wowhead у Александроса Могрейна є сторінка. Він значиться примарою, якого можна зустріти і поговорити з ним в Анклаві Алого ордена. Попрощався він з життям через задумів Кел'Тузада і Бальнаазара. Натрезим з Палаючого Легіону скористався положенням Рено Могрейна, якому цілком довіряв батько. Своєю магією демон затуманив розум хлопця і наказав йому привести Александроса разом з верховним інквізитором Фэйрбанксом у фортецю під назвою Стратхольм. Він так і зробив, а всередині на воїнів напала ціла армія нежіті. Першим упав інквізитор, Рено зумів втекти, а Александрос довгий час тримав оборону. Незабаром і він втомився так, що випустив з рук «Испепелитель». В цей момент повернувся син, який підняв зброю світла і встромив у тіло свого батька. Артефакт був осквернений, а Рено більше не зміг тримати його в своїх руках. Меч так і залишився в тілі Верховного Лорда, який загинув в Стратхольме.
Персонаж Александрос Могрейн: біографія

Воскресіння

Історія у всесвіті WoW Александроса Могрейна на цьому не закінчується. Через деякий час до тіла колишнього паладина дістався Кел'Тузад. Чаклун воскресив його, але вже в якості Лицаря Смерті. Після цього він став маріонеткою в руках Батоги. Йому був відданий наказ вирушити в Наксрамас і зайняти місце одного з вершників. В той момент його другий син Даріон складався в Срібному Світанні. Він почав бачити дивні кошмари по ночах. Це був сигнал від Александроса з проханням звільнити його від служби ворогові. З невеликим загоном лицарів Даріон зумів пробитися до батька і навіть відібрати «Испепелитель», але залишився єдиним вижив. Пізніше в Монастирі Ордена Червоного осквернену душа батька дісталася до Рено, який помер в цей же момент з-за свого зради. Пізніше, при нападі на Каплицю Останньої Надії, Даріон встромив в себе артефакт батька, убивши таким методом нежить, і визволив душу батька.

Популярі новини
Загрузка...