Новини високих технологій
» » Як встановити WhatsApp на iPad: інструкції

Як встановити WhatsApp на iPad: інструкції

20-06-2018, 19:45
358
Месенджер для мобільних пристроїв користуються величезним попитом. Наприклад, багато хто віддає перевагу працювати з "Ватсапом". Цей додаток допомагає спілкуватися і обмінюватися даними на мобільних платформах. Все абсолютно безкоштовно. Як встановити WhatsApp на iPad? Що належить виконати користувачеві для вирішення поставленого завдання?

Джерело всіх проблем

Чому юзери цікавляться ініціалізацією "Ватсапа"? Справа все в тому, що це дуже зручний месенджер, з яким працюють багато людей.
Основна проблема полягає в тому, що для "Айпадів" немає WhatsApp. І тому ініціалізація програми завдає чимало клопоту. Якщо слідувати простим інструкціям, можна без праці впоратися з згаданої завданням.


Установка на пристрої без "джейлбрейка"

Як встановити WhatsApp на iPad? Для початку розглянемо порядок дій при роботі з мобільними пристроями без "джейлбрейка". Це досить простий варіант розвитку подій, але він передбачає наявність у юзера певних знань і умінь. Інструкція по установці програми "Ватсапа" виглядає так: Завантажити та встановити "АйФанБокс" на комп'ютер. Оновити "АйТюнс", заздалегідь ініціалізований операційної системи. Запустити iTunes, попередньо підключившись до інтернету. Відшукати і завантажити WhatsApp з AppStore. Запустити "АйФанБокс" і підключити "АйПад" до комп'ютера. Клацнути по кнопці "Встановити" у верхній частині додатка. Вказати IPA-файл від "Ватсапа". Його можна відшукати на комп'ютері в місці завантаження програми. Почекати деякий час. Після виконаних дій буде здійснено ініціалізація месенджера. Як встановити WhatsApp на iPad? Відповідь на це питання майже порожниною відомий.


Активація додатка

Тепер потрібно провести активацію програми. Без цього кроку месенджер працювати не буде. І це доведеться враховувати.
Як тільки користувач встановить WhatsApp для iPad - Mini або будь-яку іншу версиию девайса з iOS 7 і новіше, далеенужно дотримуватися наступного алгоритму дій: Запустити WhatsApp на мобільному пристрої. Вказати країну проживання та номер телефону, з яким буде працювати юзер. Вписати код підтвердження у вказане поле. Він буде висланий у вигляді СМС-повідомлення. Підключити "яблучний" девайс (телефон) до комп'ютера і запустити "АйФанБокс". Відкрити Application/WhatsApp. Скопіювати папки "Документс" і "Лайблрери". Підключити "АйПад" і замінити наявні папки "Ватсапе" скопійованими раніше документами. Вимкнути мобільний пристрій від ПК і здійснити запуск утиліти. От і все. Тепер ясно, як встановити WhatsApp на iPad. Цей прийом допоможе впоратися з поставленим завданням у випадку з пристроєм без "джейлбрейка".

З "джейлбрейка"

Дещо інакше доведеться діяти, якщо користувач володіє "АйПадом" з "джейлбрейка". Така ситуація викликає менше питань. І ініціалізація месенджера забере всього декілька хвилин. Що потрібно зробити? Юзеру потрібно буде: Підключити "АйПад" до інтернету. Приміром, через вай-фай. Відшукати WhatsApp для iPad. Мова йде про твике відповідного додатка. Він називається WhatsPad. Запустити завантажувальний файл на "яблучному" пристрої і слідувати вказівкам на екрані планшета. Через пару хвилин користувач завершить установку месенджера. Тепер їм можна користуватися на свій розсуд.

Висновок

Ми з'ясували, як встановити WhatsApp на iPad. Запропоновані алгоритми дій допоможуть впоратися із завданням всього за кілька хвилин. Вони не викликають ніяких труднощів. Якщо користувач не може ініціалізувати "Ватсап" самостійно, можна звернутися за відповідною послугою в спеціалізовані сервісні центри. За окрему плату людині з "яблучним" пристроєм встановлять будь-яку програму. І WhatsApp не є винятком. Важливо: після установки твіка месенджера його доведеться активувати. Для цього достатньо запустити програму і слідувати вказівкам на мобільному пристрої.
Цікаво по темі
Як зареєструватися в WhatsApp: поради та інструкції
Як зареєструватися в WhatsApp: поради та інструкції
WhatsApp - сучасний і дуже зручний месенджер. Щоб почати з ним роботу, необхідно пройти процедуру реєстрації. Але як впоратися з поставленим
Як зареєструватися в "Ватсапе": поради та інструкції
Як зареєструватися в "Ватсапе": поради та інструкції
WhatsApp - зручний сучасний месенджер. У даній статті буде розказано про те, як почати з ним роботу. Яким чином здійснюється реєстрація в "Ватсапе"?
Як встановити "Ватсап" на айфон 4: інструкція
Як встановити "Ватсап" на айфон 4: інструкція
WhatsApp - програма, яка допомагає користувачам спілкуватися один з одним з мобільних пристроїв. У даній статті буде розказано про роботу з
Як перенести чат Whatsapp на інший телефон
Як перенести чат Whatsapp на інший телефон
Складно уявити в нинішній час людини, який би не користувався різними месенджера. Нічого дивного — вони прості у використанні, з допомогою них можна
Як вийти з "Ватсапа": поради та інструкції
Як вийти з "Ватсапа": поради та інструкції
"Ватсап" - зручний і сучасний месенджер. У даній статті буде розказано про те, як вийти з нього.
Як користуватися Whatsapp: інструкція
Як користуватися Whatsapp: інструкція
Whatsapp - самий популярний месенджер в світі на 2017 рік. Після його релізу з'явилася купа наслідувачів, які намагаються повторити успіх донині, але