Докладно про Дженассе в "Скайриме"

240 0 Новини високих технологій

Дженасса в «Скайриме» — один з жіночих персонажів, якого можна взяти в компаньйони і зробити Клинком. До того ж ця данмерка піде за Драконорожденного заміж. Але для цього потрібно виконати деякі умови.

Докладно про Дженассе в "Скайриме"

Опис

Дженасса належить раси Темних ельфів, або данмеров. З дівчиною ви зустрінетеся в магазині Вайтрана «П'яний мисливець». Вона сидить за столиком і погодитися супроводжувати Довакина в подорожі, якщо він заплатить їй 500 монет. Не варто горювати про витрачений золоті, так як наймання дівиці швидко окупитися, адже Дженасса в Скайриме незамінна. Спочатку ельфійка тримається на відстані в бою, використовує цибулю і посох. Але якщо дати їй два одноручных зброї, бажано різних видів, то здібності данмерки проявляться у всій красі. Вона здатна за лічені секунди вбити сильного супротивника і навіть дракона. Її можна споряджати ціпками, що значно посилює тактичні здібності эльфийки.


Подорожувати з дівчиною одне задоволення. Вона іронічна і робить колючі зауваження в бік супротивників, тим самим відволікаючи ворогів. Данмерка покірно піде на будь-який вчинок і навіть злочин, якщо про це попросить Драконорожденный. До того ж її можна зробити членом Гільдії Клинків. Крім того, Дженасса – потенційна наречена для героя.

Як одружитися на Дженассе в «Скайриме»

Для початку вирушайте в Рифтен – столицю Гільдії Злодіїв «Висування». Тут вам потрібно відшукати жерця Маромала. Цей персонаж знаходиться в храмі Мари. У нічний час він мешкає в таверні «Перо і Жало». З розмови з жерцем ви дізнаєтеся, що для вступу в шлюб потрібно знайти амулет Мари. Артефакт можна знайти у випадковому скрині або схованці гри, а також придбати у персонажа за 200 монет.


Надіньте амулет Мари, поговоріть з Дженассой, але перед цим обов'язково найміть ельфійка. В іншому випадку потрібні слова не з'являться. У діалозі виберіть фразу «Я тобі подобаюся?». Коли дівчина погодиться, повертайтеся до жерця і розкажіть про бажання вступити в шлюб. Він дасть вам час подумати до наступного дня. Якщо не передумаєте, то Маромал поженит вас у храмі, після чого поговоріть з нареченою і обговоріть, де ви будете з нею жити.
Докладно про Дженассе в "Скайриме"

Мод «Скайріма» на Дженассу

Гравцями давно помічено, що данмерка володіє сильними бойовими здібностями, вона вважається одним з кращих компаньйонів у грі. Але зовнішність дівчини нічим не примітна і далека від ідеалу. Тому геймерами був створений мод «Змінена Дженасса». Після установки цього патча зовнішність дівчини заграє новими фарбами. Її очі з темно-фіолетових стануть прозоро-білими, риси обличчя стануть виразнішими, а на шкірі з'явиться приваблива татуювання. В іншому ельфійка збереже бойові здібності, її також можна взяти в компаньйони або дружини.

Популярі новини
Загрузка...