Примара в "ГТА 5": вся інформація про пасхалке

368 0 Новини високих технологій

Примара в «ГТА 5» є відомою пасхалкой, до якої ще треба дістатися. Щоб побачити його, необхідно бути в певному місці в зазначений відрізок часу. Тільки тоді очам гравця відкриється моторошне видовище. Дізнатися всю інформацію про цьому ігровому секреті можна з наведеної нижче статті.

Пошуки події

Примара в «ГТА 5» можна знайти без праці, головне - знати, з чого саме починати пошуки. Як би це не звучало дивно, на початку шляху гравцеві слід відкрити ігровий інтернет і знайти сайт, присвячений вбивства Леонори Джонсон. Під фотографією жінки на сторінці буде банер, за яким слід клікнути. Тоді користувача перекине на нову сторінку, де йтиметься вже про іншу жертву по імені Джолін Крэнли-Еванс. Зі скану газети можна дізнатися деякі подробиці, а також побачити місце, де саме з'являється примара в «ГТА 5».


Тільки ось розробники підготували ще один сюрприз для гравців. Якщо піти на вказану точку на горі Гордо в будь-який час, то нічого не вдасться виявити. Стояти там слід чітко з 11 до 12 тільки так можна побачити привид.
Примара в "ГТА 5": вся інформація про пасхалке

Сумна історія

Примарою в «ГТА 5» на горі Гордо дійсно є Джолін Крэнли-Еванс,і про це свідчить ще один факт. Гравець побачить обриси білої фігури, але якщо підійти ближче до неї, то вона зникне. На тому місці, де з'явилася примара, з'явитися кривавий напис англійськими літерами «Джок». Саме вона відсилає користувачів до історії загибелі дами по імені Джолін. В один прекрасний день вона разом з чоловіком гуляла в цьому районі. Звідси відкривався чудовий вид на Маяк Ель-Гордо. Стосунки в сім'ї в той момент розпалювалися з кожним днем. Чоловік на ім'я Джок наполягав на тому, що округ Блейн необхідно їм залишити. Тільки так він здійснить мрію стати каскадером. Джолін всіляко опиралася такого рішення. Вона не хотіла кидати своїх батьків і друзів, вирушаючи в невідомий їй місто.


На прогулянці між ними зав'язалася суперечка. Джок розлютився і в нападі люті зіштовхнув свою дружину зі скелі. Саме такою була передісторія появи примари в «ГТА 5». Примітно, що поліція не виявила жодних слідів злочину. Був зроблений висновок, що Джолін впала сама через необережність.
Примара в "ГТА 5": вся інформація про пасхалке

Цікаві факти

Слід зазначити, що саме головне - знати, де знаходиться примара в «ГТА 5», а також час його появи на скелі Гордо. Якщо знайти пасхалку у версії для консолей четвертого покоління, то привид нікуди не зникає. До нього можна підійти впритул і розглянути. Моторошне видовище буде. Адже фігура має статичний відкритий рот і білі очі, з яких стікає чорна рідина.
Примара в "ГТА 5": вся інформація про пасхалке
Вона злегка рухається по колу. Напис «Джок» також присутній. Внизу під горою є наметове містечко, в якому можна почути страшні звуки, що доносяться зверху. Імовірно видає їх той самий привид. Примітно, що розробники не забули і про чоловіка Джолін. Джок зумів виїхати в штат Сан-Андреас, де зробив блискучу кар'єру каскадера. Незабаром він навіть отримав посаду губернатора. Примітно, що в одній з додаткових місій Тревор буде працювати на якогось Найджела, а той його постійно називає Джоком.

Популярі новини
Загрузка...