Що таке "пасхалки" і де їх можна побачити?

537 0 Новини високих технологій

Багато розробники намагаються зробити свою гру неймовірно захоплюючою і дивовижною, змушує дивуватися буквально на кожному кроці. Іноді це вдається без особливих зусиль, в інших випадках доводиться робити щось неймовірне в плані зусиль і фантазії. Однією з таких ігор є GTA, в ній є практично все, що змусить вас відчути себе справжнім гангстером в період диско і машин на гідравліці. В даній статті піде мова про те, що таке «пасхалки», а також які вони знаменитої серії ігор GTA.

Навіщо потрібні «пасхалки»

«Пасхалками», як правило, називають відсилання на якісь події різного значення. Події можуть стосуватися як серії ігор, так і чогось іншого. Це робиться для більш різноманітного процесу проходження гри. Це дуже хороший спосіб спровокувати летсплейщиков створювати різні відео на YouTube, гравців - палко обговорювати на форумах різні аспекти гри, в тому числі і «пасхалки». У багатьох іграх це є чи не головною родзинкою, як раз такою грою і вважається GTA. Там секрети розвішені практично на кожному кроці, рішення деяких і зовсім вимагає декількох років бурхливих обговорень на форумах. І все ж, що таке «пасхалка»? Це секретна відсилання розробників, якщо говорити коротко.


Що таке "пасхалки" і де їх можна побачити?
Приміром, в останній частині Battlefield гравцеві доведеться прислухатися до стуку, які є азбукою Морзе. Але це ще не все. Доведеться оббігати більше 6 карток, на кожній з яких потрібно знайти код. Кожну передачу потім потрібно декодувати. Використовуються більше 5-6 шифрів, які застосовувалися в період Другої світової війни. В кінці ми отримуємо відсилання на наступні частини гри, ось така вже «пасхалка». Це вельми продуманий хід видавця, адже тим самим багато витратили достатньо часу в грі, щоб все розшифрувати і знайти.

Знамениті «пасхалки» в іграх

Вищеописана «пасхалка» якраз і є одна з найбільш знаменитих, тому що вона змусила судорожно її вирішувати мільйони людей по всьому світу. Ніхто і не знав, що доведеться використовувати шифри, азбуку Морзе. Якби була номінація «гра-пасхалка», то її однозначно виграла б GTA. Секрети і «пасхалки» настільки її переповнюють, що вже є невід'ємною частиною образу даної гри, але про GTA поговоримо трохи пізніше.

Що таке "пасхалки" і де їх можна побачити?
Навіть якщо пильно проходити сюжет гри, то секрети буде виявити досить складно, адже розробники всіма силами їх ховають. Наприклад, у нещодавно виданому DOOM 4 є цілих дві відсилання на інші гри того ж видавця. Одна з них знаходиться в пеклі. Недалеко від персонажа лежить охоронець, але не простий. На голові у нього шолом, та ще й точно такий же, як у «Довакина» з гри The Elder Scrolls: Skyrim. Другий відсиланням є потайная кімната. Її знайти дуже складно, теж знаходиться в пеклі. При вході в цю кімнату весь простір стає точно таким же, як і перша частина DOOM, тобто 2D.
Що таке "пасхалки" і де їх можна побачити?
Напевно, кожен любитель раритетних ігор повинен хоча б раз побачити подібні «пасхалки» в іграх. Вони становлять одну з найважливіших речей, здатних прищепити любов до певного видавця.

«Пасхалки» в «ДТА»

У всій серії ігор GTA головний персонаж зустрічається з багатьма секретами, яких достатньо. Всі вони розкидані по кожному куточку карти. Одним з найвідоміших є поїзд-ознака, часом з'являється на залізниці. Також в одній з лісопосадок вночі можна побачити дівчину без голови, яка стоїть на обриві, але коли гравець підходить, то дивний силует зникає. Її зручніше за все розглянути через приціл снайперської гвинтівки на далекій відстані. Якщо хочете дізнатися, що таке «пасхалка», то однозначно варто розглядати цю тему даної серії ігор.
Що таке "пасхалки" і де їх можна побачити?
Також ходить цілий міф про «Свиноголовом» - дивну істоту з головою свині, тілом людини і з бензопилою в руках. Також деякі стверджують, що ще на це істота надітий кривавий фартух. В серії GTA досить багато «сюрпризів», але найвідоміша – це бункер на дні океану. Він є прямим відсиланням до знаменитого серіалу Lost, в якому був аналогічний бункер. В нього люди ховалися від невідомих істот.

На закінчення

Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам розібратися в тому, що таке «пасхалка», адже це однозначно одна з ключових частин будь-якої повноцінної гри. Ви самі теж можете їх з легкістю знаходити, тільки при цьому доведеться досліджувати кожен камінь, кущ і історію персонажа, а також приділити частку своєї уваги грі в цілому. Але натомість ви отримаєте багато уваги і захоплення від інших гравців.

Популярі новини
Загрузка...