Подробиці про системні вимоги «Ассасина Крід: Ізгоя»

188 0 Новини високих технологій

Для гри «Ассасин Крід: Ізгой» системні вимоги спочатку стали головною перешкодою. Багато користувачі відзначали, що вони досить високі. Але подібна ситуація спостерігалася виключно в день релізу. Тепер все інакше. На даний момент системні вимоги «Ассасина Крід: Ізгоя» виглядають цілком прийнятними для сучасних ПК. А враховуючи приємну графіку, практично кожен захоче скоріше зіграти в це пригода. Тому не будемо мучити і відразу приступимо до розбору необхідного оснащення комп'ютера.

Що це за гра?

Але перед розглядом системних вимог «Ассасина Крід: Ізгоя», звернемо увагу на саму гру. На цей раз користувачі знову стануть асасинами, правда, вже з іншими намірами. Головним героєм буде персонаж, якого зрадили члени братства, і тепер він має намір мстити. Належить відправитися в захоплюючу пригоду і постаратися знищити кожного, хто причетний до цього. В арсеналі знову буде знаменитий кинджал разом з шаблями. Приємним доповненням стане наявність вогнепальної зброї.


Подробиці про системні вимоги «Ассасина Крід: Ізгоя»
Ще однією цікавою стороною стане бій. Тепер належить битися проти асасинів, а значить, зіткнення стануть непередбачуваними. Вам належить використовувати оточення, спритно поводитися зі зброєю і уважно стежити за ситуацією. Не варто недооцінювати ворогів, вони досить вправні в бою. Головне, щоб ваш комп'ютер був добре оснащений для гри.

Мінімальні технічні вимоги

Спочатку розглянемо мінімальні системні вимоги «Ассасина Крід: Ізгоя»:
 • Рекомендується заручитися підтримкою ОП Windows 7.
 • Процесор повинен видавати 24 Ггц, і краще, якщо це буде Intel Core 2 Quad.
 • Для стабільної роботи знадобиться не менше 2 Гб RAM.
 • Вимогливою виявилася графіка, для якої потрібно підготувати 1 Гб відеопам'яті. В якості рекомендації пропонуємо Nvidia GeForce GTS 450.
 • Залишилося звільнити 12 Гб вільного місця.
 • Подробиці про системні вимоги «Ассасина Крід: Ізгоя»
  Зараз системні вимоги гри «Ассасин Крід: Ізгой» виглядають сміхотворними. Але в момент релізу подібна збірка комп'ютера вважався потужною, та не у кожного вона була. На щастя, прогрес не стоїть на місці, і тепер багато зможуть зануритися в пригоди.


  Рекомендовані технічні вимоги

  Далеко не кожен користувач готовий змиритися з посередньою графікою. Деякі люблять насолоджуватися повноцінною візуальною красою. Тому розглянемо рекомендовані системні вимоги «Ассасина Крід: Ізгоя» на ПК:
 • Операційна система залишилася без змін, можна використовувати Windows 7. Але якщо є можливість, то краще скористатися 8 або 10 версією.
 • Потрібно ЦП Intel Core i5 з потужністю не менше 25 Ггц.
 • Для стабільного ігрового процесу краще використовувати 4 Гб RAM.
 • Відеокарта повинна мати більше 1 Гб відеопам'яті, при цьому модель рекомендується вище Nvidia GeForce 560Ti.
 • Що стосується вільного місця, то потрібно аналогічно - 12 Гб.
 • Подробиці про системні вимоги «Ассасина Крід: Ізгоя»
  Якщо ваш ПК відповідає даним вимогам «Ассасина Крід: Ізгоя», то чекайте приємну картинку. Графіка оптимізована на максимальне значення. Тіні отримають хорошу опрацювання. Моделі героїв і оточення стануть більш якісними. А промальовування здивує вас масштабом. Грати на максимальних налаштуваннях завжди приємно, навіть незважаючи на вік гри.

  Якість графіки

  Залишилося обговорити, дійсно вимоги відповідають якості? Насправді, компанія Ubisoft ніколи не економила на графіку. Тому відзначимо основні цікаві моменти:
 • високий рівень деталізації;
 • велика кількість NPC на одній локації;
 • приємна анімація бою;
 • красиві костюми героїв;
 • насичена флора і фауна.
 • Подробиці про системні вимоги «Ассасина Крід: Ізгоя»
  Якщо грати в гру на максимальних налаштуваннях, то можна насолодитися приємним оточенням. Низький рівень графіки теж виглядає гідно, але не передає всю атмосферу пригоди. Особливо псує враження трохи загальмована промальовування текстур. Отже, якщо у вас є можливість зіграти на високих налаштуваннях, то обов'язково скористайтеся цим. Тим більше, враховуючи сучасні ПК, домогтися гарної продуктивності не складе праці. Тепер системні вимоги «Ассасина Крід: Ізгоя» не будуть для вас секретом. Ми розібрали всю доступну інформацію і склали ряд рекомендацій. Не варто приділяти багато уваги дату релізу. Гра все ще видає гарну картинку і приємну атмосферу. А враховуючи цікавий сюжет і динамічну бойову систему, грати в неї буде захоплююче. Головне - підготувати особистий ПК для цієї гри.

  Популярі новини
  Загрузка...