Кар'єра в "Сімс 3": як зареєструватися і відкрити свій бізнес

193 0 Новини високих технологій

У грі "Сімс 3" не обов'язково відправляти своїх персонажів на нудну роботу, де вони не активні більшу частину часу. Сіми можуть розпочати власну справу і непоганого заробляти на життя. Однак, щоб скористатися всіма можливостями гри, потрібно пройти реєстрацію на сайті.

Як зареєструватися в грі "Сімс 3"?

Після придбання ігри можна створити обліковий запис на офіційному сайті і приєднається до спільноти. Ось як зареєструватися в "Сімс 3":
 • Відкрийте офіційну сторінку гри - thesims3.com.
 • Вверху сторінки натисніть "Створити обліковий запис".
 • Заповніть форму реєстрації та вкажіть номер купленої гри.
 • Введіть свій псевдонім, e-mail і пароль.
 • Вкажіть дату свого народження, країну, стать і виберіть мову.
 • В кінці введіть капчу, поставте галочку біля угоди і натисніть "Реєстрація".
 • Тепер обліковий запис створений, і ви можете налаштувати його за своїм бажанням, переглядати форум, скачувати каталоги і додатковий контент, використовувати СимсПорт, щоб відправляти персонажа на гастролі до інших гравців.


  Приватне підприємництво

  Відкрити свою справу в "Сімс 3" стало можливо з появою доповнення "Кар'єра". Як зареєструватися в "Сімс 3", щоб почати власний бізнес? Спершу потрібно отримати хоча б один рівень навику в тій сфері, якою ви хочете займатися. Потім потрібно зареєструватися як індивідуальний підприємець в "Сімс 3", відправивши сіма в ратушу і вибравши відповідний пункт у меню. Відкрити свою справу можна і з допомогою газети чи комп'ютера, але ратушу відвідати все одно доведеться.
  Кар'єра в "Сімс 3": як зареєструватися і відкрити свій бізнес
  Доступні для індивідуального підприємництва професії

  Професія  Необхідний навик  Вимоги для кар'єри  Аквалангіст  занурення  заробляти гроші продажем предметів, знайдених під час занурення  Алхімік  алхімія  продавати створені еліксири через комісійний магазин  Ботостроитель  ботостроение  продавати сконструйованих ботів  Винахідник  винахідництво  продавати виготовлені предмети  Наїзник  верхова їзда  заробляти гроші, беручи участь у змаганнях в кінному центрі  Нектародел  виготовлення нектару  продавати нектар  Письменник  письменство  писати книги  Рибалка  риболовля  продавати спійману рибу  Садівник  садівництво  продавати вирощені інгредієнти  Скульптор  скульптура  продавати скульптури  Учасник групи  вміння гри на одному з інструментів: гітара, барабани, контрабас, клавішні  виступати з групою за чайові  Фотограф  фотографія  продавати фотографії  Художник  малювання  заробляти гроші на продажу картин

  Нерухомість і курорти

  Персонажі в "Сімс 3" можуть отримувати дохід не лише з продажу своїх виробів, але і нерухомості. Сімам доступна як можливість стати співвласником ділянки і отримувати відсоток з прибутку, так і функція покупки власності.
  Кар'єра в "Сімс 3": як зареєструватися і відкрити свій бізнес
  Як у "Сімс 3" зареєструватися в якості власника нерухомості? Щоб стати співвласником або повноправним господарем нерухомості, потрібно вибрати цікаву власність в режимі перегляду карти та натиснути "Купити" або "Стати партнером". Нерухомість можна придбати і через комп'ютер. Після придбання ділянки стає доступна можливість його поліпшення для отримання ще більшого прибутку. Необхідні поліпшення можна подивитися через телефон і комп'ютер в меню "Перегляд приватної власності" або, вибравши ділянку в режимі карти.
  Кар'єра в "Сімс 3": як зареєструватися і відкрити свій бізнес
  Крім покупки нерухомості, в грі можна обзавестися своїм курортом. Як у "Сімс 3" зареєструватися в якості власника курорту? Для цього потрібно купити порожній ділянку і вибрати функцію "Перетворити на курорт" або скористатися телефоном і натиснути "Стати власником курорту". Після цього ви зможете побудувати власний курорт, керувати ним і отримувати дохід.

  Популярі новини
  Загрузка...