Спорядження сталкера: особливості та основні елементи

340 0 Новини високих технологій

Спорядження сталкера - головний елемент пригоди, що забезпечує виживання. Воно включає в себе не тільки показник вільного місця і характеристики, але має ряд цікавих особливостей. Завдяки спорядження користувач отримує цінну інформацію і просто сортує доступні предмети. Вікно для екіпіровки забезпечує повний контроль над озброєнням. А сталевий контейнер показує, які артефакти на даний момент використовуються. Особливостей є маса, і ми постараємося розібратися в них.

Навіщо потрібний реманент?

Спорядження сталкера - основний елемент екіпіровки і можливість контролювати запас речей. Воно включає в себе безліч додаткових показників стану і пропонує інформацію по кожному предмету. Завдяки спорядження можна змінювати екіпіровку і заручатися підтримкою артефактів. Численні пункти впливу на здоров'я дозволять підібрати потрібний комплект і т. д.


Спорядження сталкера: особливості та основні елементи
Спорядження в грі «Сталкер» має частку корисності. Воно підвищує ефективність і забезпечує зручність користування. За допомогою нього можна отримати інформацію про завдання і уникнути небезпеки в Зоні. А ручний КПК стане кращим елементом у плані отримання архівів і орієнтування по карті. Крім того, в кожній частині ігрової серії є свої особливості і зміни в спорядженні. Ми постараємося розібратися в кожному і відзначимо основні моменти.

Інвентар в грі «Тінь Чорнобиля»

У «Сталкері: Тінь Чорнобиля» спорядження має максимально простим видом. Зліва відображається інвентар з доступними предметами. Праворуч зображений сам герой з характеристиками і основними показниками. Зверху представлені осередки для екіпіровки, а по центру знаходиться вікно для інформації. Цілком стандартний набір, з якими не так зручно користуватися. Але гравці пристосувалися і змогли ефективно його використовувати для успішного пригоди.


Спорядження сталкера: особливості та основні елементи
Крім самого інвентарю, сталкеру доступні болти, датчик вимірювання радіації і сигналізатор аномалій. В якості бонусу надано яскравий ліхтарик, який не раз врятує вам життя. Не залишився без уваги кишеньковий комп'ютер, але в першій частині він особливо не потрібен. КПК стане в нагоді виключно для читання додаткової інформації та позначок на карті.

Інвентар в грі «Чисте небо»

Спорядження в «Сталкері: Чисте небо» зазнало ряд цікавих змін:
 • Тепер з'явилося вікно для екіпіровки з окремими осередками для броні і зброї.
 • Ліворуч тепер доступні відділення для артефактів. Всього їх п'ять (у першій частині обмежень не було).
 • Основна інформація з предметів виводиться в окремому вікні. Це досить зручно і не захаращує екран. Перевагою є позначення того, на що вплине той чи інший предмет.
 • Показники стану тепер переміщені вниз і представлені у вигляді регуляторів. Виглядає все це стильно, але з незручним відображенням інформації.
 • Саме вікно з усіма предметами тепер знаходиться праворуч.
 • Головною особливістю спорядження стала поява спеціального датчика для визначення знаходження артефактів.
 • Як бачите, спорядження сталкера стало зовсім іншим. Є свої плюси і мінуси. Але в порівнянні з першою частиною цей варіант набагато краще.
  Спорядження сталкера: особливості та основні елементи

  Інвентар в грі «Поклик Прип'яті»

  Спорядження в «Сталкері: Заклик Прип'яті» отримало трохи змін:
 • Клітинки з артефактами тепер винесені вниз (кількість не змінилася).
 • Під ними з'явилося ще п'ять комірок для установки предметів швидкого використання.
 • Тепер кожен предмет отримав шкалу міцності. Якщо показник падає, предмети приходять в непридатність.
  Спорядження сталкера: особливості та основні елементи
 • А що стосується всього іншого: болтів, датчика виявлення аномалій, лічильника Гейгера і радара пошуку артефактів - воно залишилося незмінним. Але варто відзначити, що графічно спорядження стало набагато краще і корисніше. КПК отримав цікаву анімацію і збирає в себе всю інформацію. Карта стала більш деталізованою, а можливість залишати позначки отримала додатковий функціонал.

  Моди на поліпшення спорядження

  Первісне спорядження зазнала масу змін. Особливо якщо враховувати всі доступні модифікації. Як тільки користувачі не змінювали склад і зовнішній вигляд, що тільки не перероблялося. І тепер ми поділимося інформацією щодо найбільш цікавих модів:
 • Real Bags - перетворює спорядження в «Тіні Чорнобиля» і робить його більш зручним.
 • Lost Alpha - глобальний мод, який змінює всі елементи гри. Спорядження значно зміниться і отримає понад 10 нових елементів. До складу поліпшення увійшли показники, осередки та інші дрібні деталі.
 • Paradise Lost - змінює спорядження в графічному плані. Функціональних поліпшень не додає, зате змінює візуальну частину.
 • EFT Edition - спеціальний мод, який додає формат спорядження з гри Escape From Tarkov.
 • Ми навели як приклад найбільш затребувані і популярні варіанти. Усього ж нараховується понад 30 модифікацій, які кардинально змінюють цю частину гри.
  Спорядження сталкера: особливості та основні елементи

  Яким буде спорядження в «Сталкері 2»?

  Не секрет, що в недалекому майбутньому з'явиться ще одна частина пригоди. Інформації щодо неї поки мало, але користувачі активно цікавляться тим, як саме буде виглядати спорядження сталкера. Багато фанати стверджують, що воно втратить класичний вигляд буде динамічним, як у грі «Метро». Інші відзначають, що розробники повністю відмовляться від рольових елементів і зроблять чисто шутер. А якщо проаналізувати інтерв'ю творців, то у них в планах щось більш грандіозне. Тому не варто гадати і краще стежити за новинними повідомленнями. Тепер ви володієте всією інформацією щодо спорядження в грі «Сталкер». Воно буде супроводжувати вас у процесі проходження гри. І в більшості випадків спорядження врятує вам життя.

  Популярі новини
  Загрузка...