Докладно про собак у "Скайриме"

226 0 Новини високих технологій

Самі дружелюбні тварини «Скайриме» — собаки. Цих великих, покритих шерстю істот ви зустрінете практично у кожному куточку провінції. Деякі з них навіть стануть вам вірними компаньйонами.

Докладно про собак у "Скайриме"

Опис

Собаки – великі тварини, які можуть стати супутником героя. В офіційній грі вони всі виглядають однаково, за основу їх зовнішнього вигляду була взята порода ірландський вовкодав. І лише після виходу доповнення Dawnguard в грі з'явилися нові види тварин – шукач смерті і хаскі. Зустріти собак «Скайриме» можна у будь-якому місті і поселення. Ці тварини найчастіше одомашнені і поводяться неагресивно. Але якщо господар чотириногого вихованця вступає в битву з героєм, то собака також атакує протагоніста. Крім одомашнених тварин в провінції зустрічаються і дикі пси. Вони доброзичливі, але стануть ворожими, якщо Довакин їх атакує.


Докладно про собак у "Скайриме"

Як завести чотириногого друга

Як стати володарем бойового пса? Існує кілька способів. Перш за все ви можете випадково наткнутися на собаку в «Скайриме», яку атакують вовки. Якщо захистіть тварина і вб'єте лісових звірів, то пес стане вам вірним захисником. Чекати зустрічі з бродячим тваринам – сумнівне задоволення. Щоб напевно завести собаку, вирушайте в Маркарт. Біля стайні цього міста ви знайдете Беннинга. Він залюбки продасть вам пса по кличці Пильне за 500 монет. Якщо не хочете розлучатися з золотом, то, щоб завести чотириногого друга, вирушайте до хатини Міко, розташованій на сході від Драконячого Мосту. Усередині ви знайдете тіло померлого норду. Біля небіжчика лежить щоденник, з якого ви дізнаєтеся, що господар помешкання помер від хвороби. І перед смертю він переживав про долю свого пса – Міко. Пошукайте тварина поруч з хатиною, і ви зможете забрати його з собою.


З виходом доповнення Dawnguard в грі з'явилися унікальні собаки «Скайріма» – Скеолан і Бран. Ці пси породи хаскі мешкають у форті Варти Світанку. І при бажанні їх можна взяти до себе в компаньйони після вступу в цю фракцію. Якщо ж у цьому доповненні ви приймете бік вампірів, то в замку Волхикар ви знайдете Ку-сита і Гармра. Ці гончі смерті приєднаються до вас при бажанні подорожувати з чотириногим компаньйоном по «Скайриму».
Докладно про собак у "Скайриме"

Собака - друг Даедра

Під час подорожі по провінції вам зустрінеться унікальний пес по кличці Барбос. Його відмінність полягає в тому, що він вільно розмовляє по-людськи. І якщо погодитесь допомогти тварині, то воно дуже потішить вас у пригоді. Щоб познайомитися з Барбосом, відправляєтеся в Фолкрит. Ідіть до коваля Лоду і поговоріть про бродячого пса. Після бесіди вирушайте до місця, де востаннє бачили тварину. Коли ви підійдете до Барбосу, він заговорить людським голосом. Пес розповість про свого господаря і попросить відвести його до святилища Клавикуса Вайла. Вирушайте до печери Хеймара і очистіть локацію від вампірів. Підійдіть до статуї принца Даедра і поговоріть з ним. Після цього вирушайте в Морозну печеру і знайдіть Сокиру Скорботи. Поверніться до Клавикусу і заберіть в нагороду Маску принца. Або убийте Барбоса. Тоді ви отримаєте Сокиру Скорботи в нагороду.
Докладно про собак у "Скайриме"

Мод на собак «Скайріма»

В офіційній грі кошлаті друзі не відрізняються різноманітністю. І навіть якщо придбати бойового пса, то зовні він буде схожий на звичайну дворнягу. Виправити цю ситуацію допоможе плагін «Собаки Скайріма». Після установки модифікації в грі з'являться нові породи чотириногих друзів. Тепер завести ротвейлера або вівчарку не проблема. Крім того, у кожної собаки буде свій індивідуальний окрас шерсті. До того ж пси стануть повноправними партнерами. З ними можна буде спілкуватися через меню діалогів. Загалом, якщо хочете з задоволенням подорожувати з улюбленим собакою по просторах «Скайріма», то обов'язково скачайте та встановіть цей мод.

Популярі новини
Загрузка...