"Сімс 4: Вихованці". Довгоочікуване доповнення

528 0 Новини високих технологій

Ігри з серії «Сімс» вже стали по-справжньому культовими. Про них знають якщо не всі, то дуже багато. Особливості даної серії ігор в тому, що користувач може створювати персонажів, занурюючи їх у реальну і не дуже життя. Так, можна пограти за простого поліцейського або ж лаборанта, а можна стати перевертнем і лякати ночами городян. Немає нічого дивного в тому, що гравцям хочеться бачити в грі і домашніх тварин. «Сімс 4: Вихованці» якраз і вводить цих милих істот в гру. Кішки і собаки стануть новими членами сім'ї персонажа.


Вихованці в іграх «Сімс». Трохи про старому

Всього існує чотири версії гри, четверта на даний момент заключна, проте автори не стверджують, що більше нововведень не буде. У третій частині гри вже активно використовувалися тварини. Вийшло для «Сімс 3» додаток з домашніми та дикими тваринами зустріли дуже привітно. З допомогою нього гравці могли завести не тільки папуг, рибок, котів чи собак, але і тренуватися у верховій їзді з кіньми, спостерігати за оленем або ж за дрібними гризунами. Коли вийде «Сімс 4: Вихованці»? Можна порадувати всіх шанувальників гри: вихід відбувся вже 10 листопада 2017 року. Тепер офіційно, без використання будь-яких програм можна обзавестися домашнім тваринам.
"Сімс 4: Вихованці". Довгоочікуване доповнення

Яких тварин можна завести в грі?

Нове доповнення «Сімс 4: Вихованці» має дещо інше офіційну назву, а саме «Кішки і собаки». Саме на цих вихованців і будується весь ігровий процес. Кішки і собаки можуть стати повноцінними членами родини молодого сіма.


Також варто відзначити, що будуть представлені і інші тварини, наприклад, велика кількість пернатих. Однак взяти їх додому не вийде, проте персонаж може спостерігати за ними, а також вони можуть його забруднити.
"Сімс 4: Вихованці". Довгоочікуване доповнення

Вихованці в грі. Особливості взаємовідносин

У грі «Сімс 4: Вихованці», дата виходу якого тепер точно відома, є багато того, що було недоступне в третій частині однойменної гри. Так, для собак і кішок можна побудувати так звану смугу перешкод. Вихованець може проходити її, тренувати себе і просто розважатися. Також для вихованців з'явилися і ветеринарні клініки, а в зв'язку з цим і професія ветеринара. Проте в «Сімс 4: Вихованці» є і моменти, які можуть не сподобатися деяким гравцям. Наприклад, тепер можна грати безпосередньо за тварину, направляти його, змушувати їсти або спати. Вони тепер самі по собі. Також можна буде побачити і те, чого саме не вистачає кішці або собаці, чи відчуває вона голод або їй просто самотньо. Можна буде спостерігати тільки за загальним самопочуттям вихованця. Однак можна активно взаємодіяти з вихованцями в «Сімс 4». Так, можна виховувати тварина, хвалити його за те, що він зробив правильно або, навпаки, лаяти за проступки. Це формує поведінку вихованця надалі. Собак також можна навчати командам, які вони в подальшому зможуть виконувати.
"Сімс 4: Вихованці". Довгоочікуване доповнення

Нововведення в грі

У доповненні «Сімс 4: Вихованці» з'явилися не тільки нові живі істоти, але і багато елементів одягу та зачісок. Так, для сімки можна підібрати близько п'ятнадцяти нових зачісок, приблизно стільки ж очікує і персонажів чоловічої статі. Для дітей додалося по одній новій зачісці.
Також представлено дуже багато варіантів одягу для всіх віків. З'явився розширений редактор для створення тварини. Можна вибрати розмір, породу тварини, а також його забарвлення. Крім того, за допомогою кисті і штампів можна створити унікальна тварина, наприклад, кота яскраво-рожевого кольору або собаку з плямами у вигляді лапок. Не можна залишити без уваги і дві нові риси характеру, а саме «Любов до кішок» і «Любов до собак». Герої з такими якостями будуть раді тому або іншій тварині, завжди знайде з ним спільну мову. Також з'явився новий місто. Він не схожий на величезний мегаполіс. Навпаки, ця локація більше підходить під опис села або передмістя. Тут розташовується ветеринарна клініка, а також області для тварин. На спеціальних майданчиках коти і собаки можуть гуляти, освоювати нові навички, вивчати команди і просто розважатися.
"Сімс 4: Вихованці". Довгоочікуване доповнення
«Сімс 4: Вихованці» - це дійсно довгоочікувана подія в житті будь-якого шанувальника цієї гри. Поява кішок і собак зробило життя симов складніше, але набагато цікавіше. Тому це доповнення варто встановити всім. Навіть якщо не заводити домашню тварину, можна знайти багато цікавого і нового.

Популярі новини
Загрузка...