Проходження сюжетних місій GTA 4: вбивати Дарко чи ні?

180 0 Новини високих технологій

Вашого героя звуть Ніко Беллик, він прибув в Америку, щоб знайти для себе нову і, можливо, краще життя. Тут, в Ліберті-сіті, проживає ваш кузен, якого звати Роман. Він давно вже розповідав про те, що дуже багатий, у нього грошей кури не клюють і так далі. Першою місією для вас буде відвезти вашого п'яного братика додому. Після прибуття ви дізнаєтеся, що Роман обманював рідних, він живе у звичайній квартирі, а зовсім не в особняку, як він говорив. Після отримаєте в таксопарку від свого брата телефон.

Ніко

Його батьківщина Югославія. Він брав участь у югославських війнах, потім був найманим вбивцею для злочинних синдикатів. З дитинства Ніко і Роман були дуже близькі один з одним і проводили разом дуже багато часу. Джозеф, старший брат Ніко, пішов на війну, і Ніко пішов разом з ним, однак брат загинув. На війні Ніко побачив дуже багато жахливого, внаслідок чого у нього з'явилася цинічність.


Проходження сюжетних місій GTA 4: вбивати Дарко чи ні?
А також він став закриватися від інших людей і перебував у депресії практично весь час. На війні служив у загоні, де було 15 осіб. Вони перебували в селі, але їх заманили, і загін опинився в засідці. З 15 людей вижило лише троє: Ніко, і Флоріан Дарко. Ніко дуже довго розмірковував над цим, але все-таки він прийшов до висновку, що це явно була підстава, Ну, а якщо була підстава, значить, це зрада. Ніко вирішує повернутися на те місце, де поховали всіх солдатів, проводить власне розслідування, і розуміє, що він був правий. Хто з двох став виною зради, він ще не знає. Можливо, вони змовилися. Ніко дає клятву, що він обов'язково знайде цих людей і помститься. Але спочатку йому потрібно якимось чином повернутися до звичайної життя після війни.


Болгарин і торговий флот

Спочатку Ніко працював на Родислава по кличці Болгарин, викрадав людей і продавав їх. Однак трапилися форс-мажорні обставини: викрадених переправляли в Італію, але судно потонуло. Внаслідок чого Болгарин пред'явив Ніко звинувачення, тому що думав, що це Ніко потопив судно і взяв гроші собі. Треба сказати, що Болгарин мав досить впливових друзів у Європі, і Ніко не міг довести, що причина потоплення судна йому і самому невідома. Таким чином, він і вирішив відправитися в Америку, подалі від Болгарина. Далі він вступив в торговельний флот, до контрабандистів. Також він згадує про те, що Роман писав йому, казав, що влаштувався в Ліберті-сіті, що він дуже багатий, що у нього ціла купа грошей, що він живе в розкішному особняку, ні в чому собі не відмовляє. Поки Ніко вирішував, чи варто йому відвідати брата, до нього дійшли чутки, що двоє вижили з його загону - люди, яких він вважає зрадниками, теж знаходяться в тому місті. Коли Ніко прибуває до брата, з'ясовується, що Роман просто обманював, але не через злісних намірів, а просто соромився сказати правду.
Проходження сюжетних місій GTA 4: вбивати Дарко чи ні?
Замість особняка у нього квартира, так і та бідна. Крім того, Роман має гроші албанців і російського мафіозі Владу.

Місія з фургонами (№ 78)

Ви дізнаєтеся про те, що російські мафіозі заспівали з Анцелотти і продають разом наркоту. Італійці просять вас зруйнувати ці самі фургони, які перевозять наркоту. Коли ви під'їжджаєте до воріт, де ховаються вантажівки, ви побачите цілу купу супротивників. Подивіться на ворота, праворуч від них через стіну можна перестрибнути. Ідіть до будівлі - до задньої частини, де знайдете смітник. Ні, ритися в смітті не треба, треба забратися на дах. У цьому вам допоможуть вентиляційні труби. І тут перед вами виникає "дивна" панорама на снайперів - вони стежать за територією. Але вони вам не завадять, вам потрібна дах. Коли ви вб'єте снайперів, слід підірвати фургон.
Якщо стріляти в двері, то це буде довго, а якщо вистрілити в двигун, то машина дуже швидко вибухне. Краще взяти з собою гранату або ракетницю. Але навіть якщо у вас їх немає, рано чи пізно фургони почнуть горіти. Після чого розстрілювати їх вже не варто.
Проходження сюжетних місій GTA 4: вбивати Дарко чи ні?
Досвідчені гравці кажуть, що треба подивитися на ланцюжок і визначити, який фургон стоїть першим. Потім підірвати лише його. Ну, а потім по ланцюжку інші вибухнуть за ним. Не забудьте перед місією одягнути на себе дуже хороший бронежилет. На картинці вгорі ви можете побачити розташування фургонів.

Дарко

Варто трохи розповісти про нього, щоб було зрозуміло, у чому, власне, справа, коли йде проходження гри GTA 4. Дарко є основним персонажем і антагоністом. Він народився в Югославії і служив разом з головним героєм.
Проходження сюжетних місій GTA 4: вбивати Дарко чи ні?
Однак Дарко виявився зрадником, він зрадив свій загін за деяку суму грошей, щоб на ці гроші купити собі героїн. Потім поїхав в Бухарест. Ніко ще дуже довго думав, що це Флоріан зрадив загін. Однак колишні товариші по службі зустрілися, поговорили, врешті-решт зрозуміли, хто є справжнім зрадником.
Проходження сюжетних місій GTA 4: вбивати Дарко чи ні?

Місія № 79

Називається "Хто-то особливий" або That Someone Special. Отже, ви - Ніко. Вам тільки що повідомили про прибуття Дарко. А ви, в свою чергу, повідомляєте про це братові, який говорить, що хоче їхати з вами. Тому ви сідаєте в машину і знайдіть свого брата в Firefly Island. Після чого вам слід відправитися в аеропорт. Там, як і у всіх аеропортах, варто пост безпеки, повз якого потрібно пройти. Далі вам необхідно відшукати маркет місії, після чого ви відшукайте зрадника. І ось саме в даному випадку стоїть питання в GTA 4: вбивати Дарко чи ні? Адже ви можете вбити його, а можете залишити його в живих. Так як же правильно вчинити? Варто розуміти, чим важливий цей вибір: Ніко дізнався про те, скільки коштувала життя його друзів. Виявляється, що все, що він пережив, загибель його друзів, біль від зради купувалося лише за жалюгідних 1000 доларів. Ніко приходить в шалену лють, він хоче вбити Дарко на місці.
Проходження сюжетних місій GTA 4: вбивати Дарко чи ні?
І тут на сцену виходить ваш улюблений братик, який дає провокаційний порада: не треба його вбивати. Він каже залишити Дарко життя.

Якщо ви його вб'єте

Отже, Ніко психанув по-крупному, прийшов в стан афекту, Після чого він подумав, вбивати Дарко чи ні. GTA 4 розповідає, що буде після цього: Ніко кричить на тіло Дарка, виливає на нього всю свою біль. Так, Ніко отримав свою помсту, проте нічого не сталося, його душа, як і раніше невільна, лише порожнеча всередині.

Якщо ви його не вб'єте

Припустимо, Ніко послухався свого брата, хоча йому було важко прийняти рішення, вбивати Дарко чи ні. GTA 4 розповідає про те, що після цього Роман похвалить вас, скаже, що ваш вчинок був правильним. Проте слід розуміти, що Ніко цілих 10 років намагався відшукати Дарко і переслідував чого. Розумієте, витратити стільки часу на переслідування людини, який заподіяв вам шалений біль, змусив страждати, і нічого з ним не зробити - це дуже важко. Однак Ніко розуміє, що буде, якщо вбити Дарко. GTA 4 пояснює - в такому випадку його друзі і раніше мертві, і ніхто б їх не повернув. І Ніко це чудово усвідомлює. Він сподівається лише на те, що Дарко теж це все усвідомлює, що вбивство цих людей все-таки змусить прокинутися совість зрадника.

Що буде далі

Незалежно від того, що ви зробите з Дарко, Роман скаже вам, щоб ви відвезли його до Брюсі. Якщо в Grand theft Дарко Бревич залишився в живих, Ніко розповідає про це Берні (Флоріану). Берні висловить вашому героєві похвалу, роз'яснить, що для Ніко найголовніше - перемога. Так, він містив у собі жахливу біль цілих 10 років, але цей біль не змогла нічого з ним зробити, не змогла зломити, не змогла зробити з нього чудовисько. Він зміг залишити свої душевні якості і не піддатися шаленості помсти. Якщо ж Ніко вирішить вбивати, думаючи в GTA 4 вбивати Дарко чи ні, він також повідомить про це Берні. Берні в будь-якому випадку на вашій стороні. Він каже, що Ніко звершив помста, але минуле треба залишити там, де йому саме місце, і тепер Ніко цілком може почати рухатися до свого нового життя в США. Головний секрет гри полягає в тому, що для сюжету відмінностей тут не буде. Тобто рішення героя не вплине на подальший сюжет. Таким чином, при проходженні сюжетних місій GTA, вбити Дарко чи все-таки ні - це, швидше, моральний вибір героя. Самі дивіться, як би ви вчинили. Однак якщо ви все-таки вирішите прибити цієї людини, то Ніко почне стріляти в нього і вистрілить 12 разів.

Популярі новини
Загрузка...