Як дістати телефон "ГТА 4" і працювати з ним?

723 0 Новини високих технологій

"ГТА 4" – революційна частина серії ігор, що вийшла в 2008 році. Компанія Rockstar саме в четвертій грі перейшла на новий движок, застосувала нові фішки і вийшла на новий рівень в розробці. Разом з більшістю змін поправки і нововведення також очікували і телефон головного героя. З виходом кожної з частин роль мобільника постійно збільшувалася. У перших двох частинах даний девайс зовсім був автоматичним, і гравець ніяк не міг вплинути на роботу з ним. Головний герой діставав трубку і відповідав на дзвінки тільки в заздалегідь заскриптованных розробниками місцях. Візуального інтерфейсу і ручного управління мобільником і зовсім не було. У "ГТА 3" творці додали модель телефону, однак керувати ним і дзвонити іншим персонажам так і не дозволили. Те ж саме продовжилося в Vice City і San Andreas. Тепер гравець міг тільки відповідати на дзвінки за допомогою клавіші Tab і класти трубку з її ж допомогою, що дозволяло скипнуть постійні розмови.


Як дістати телефон "ГТА 4" і працювати з ним?
Вперше з'явилася можливість дістати телефон "ГТА 4". Крім візуального відображення мобільного пристрою в кутку екрану, на його функціонал поклали багато ігрових можливостей, частина з яких є ключовими в геймплеї (без них не можна пройти гру). Давайте розглянемо, як дістати телефон "ГТА 4", які функції в ньому є і багато що інше.

Як взяти його до рук героя?

Девайс з'явиться у Нікко Біличі в самому початку проходження, тому навчитеся їм користуватися ви досить рано. По мірі проходження багато дії будуть залежати від ваших навичок поводження з мобільником, тому потренуйтеся дзвонити, відповідати на дзвінки і так далі. Після одного із завдань у вас з'являється простий смартфон, який можна дістати з допомогою стрілочки вгору. Відображення екрану і клавіш телефону з'явиться в правому нижньому куті, а моделька персонажа також буде дивитися в екран. Під час деяких місій вам доведеться дістати телефон "ГТА 4" за кермом, відповідати на дзвінки, відправляти СМС і викликати таксі. З часом ви навчитеся швидко користуватися всіма функціями.

Як дістати телефон "ГТА 4" і працювати з ним?
Щоб покласти пристрій назад в кишеню, необхідно натиснути на клавішу Backspace. Після цього зображення мобільника в правому нижньому кутку зникне. При вхідному дзвінку телефон автоматично з'являється знову.

Функціонал телефону

Розберемося, як користуватися телефоном "ГТА 4". Для переміщення по меню смартфона використовуються стрілки "вправо", "вліво", "вгору", "вниз". Виберіть потрібний розділ і натисніть Enter - так ви зможете зайти в наступне меню. Повернутись в попередній список можна за допомогою кнопки Backspace. Телефон підтримує цифровий введення номерів та повідомлень з допомогою клавіатури. Ця можливість використовується в основному для того, щоб вводити коди на "ГТА 4". Всі чіти в грі мають вигляд 000-000-0000 де замість 0 підставляється унікальний код тієї чи іншої команди. Після ручного введення комбінації необхідно натиснути Enter для активації. З допомогою читів ви можете поповнювати здоров'я, боезапасы, знімати рівень переслідування, змінювати погоду і так далі. Однак у смартфона є багато інших, більш «чесних» і офіційних функцій, крім кодів на "ГТА 4". Отже, з допомогою мобільника ви можете:
 • Дзвонити внутриигровым друзям.
 • Читати вхідні СМС.
 • Переглядати ММС-повідомлення.
 • Фотографувати.
 • Переглядати нагадування.
 • Вражаючий набір можливостей для гри 2008 року, чи не правда? На жаль, Ніко не навчили відправляти СМС-повідомлення у відповідь, однак це не страшно – набирати текст на ігровий клавіатурі смартфона було б вкрай незручно.
  Як дістати телефон "ГТА 4" і працювати з ним?

  Дзвінки

  Дзвінки на мобільний беруть участь практично в кожній місії. У деяких завданнях дзвінок або СМС є ключовим моментом. Наприклад, Ніко повинен зателефонувати на домашній номер жертви, щоб та підійшла до телефону біля відкритого вікна в кімнаті. В цей час наш герой повинен вбити жертву з даху сусідньої будівлі за допомогою снайперської гвинтівки.
  Персонаж може особисто подзвонити одному з друзів і запросити в боулінг, кафе або призначити побачення з дівчиною. Досить варіативний дозвілля.

  СМС та ММС

  По ходу проходження ваші знайомі будуть постійно надсилати вам повідомлення із запрошеннями, ділитися своїми думками та кликати на допомогу. Ви можете читати їх вчасно або ігнорувати. За допомогою вбудованої камери ви можете створювати знімки себе та оточення. Їх також можна скинути в ММС-повідомлення, однак реагувати віртуальні друзі на це ніяк не будуть.
  Як дістати телефон "ГТА 4" і працювати з ним?

  Нагадування

  У записках смартфона знаходиться список ваших справ і цілей, які також можна знайти в меню паузи. Після невдалої місії ви можете дістати телефон "ГТА 4" і автоматично перейти до останньої контрольної точки, щоб не проходити завдання заново. Таку фішку ввели лише в четвертій частині. Багато гравці скаржаться, що дана функція сильно спрощує геймплей і позбавляє гру колишньої атмосфери.

  Як купити новий мобільник?

  Відповімо відразу – купити телефон в "ГТА 4" не можна. Перший девайс ви отримуєте від свого брата Романа в самому початку гри. Приблизно в середині проходження один з ваших роботодавців подарує Ніко більш сучасний смартфон з великою кількістю функцій та іншим дизайном.

  Популярі новини
  Загрузка...