Кого вбити - Плейбоя або Дуейна в "ГТА 4"

246 0 Новини високих технологій

"ГТА 4" - це культова гра, частина славнозвісної франшизи, яка підкорила весь світ, в тому числі і завдяки гарному драматичного сюжету. У грі є декілька ситуацій, коли гравцеві доведеться зробити вибір, який вплине на всю його подальшу долю. Один з таких питань, яке постає в середині гри: кого вбити - Плейбоя або Дуейна?

Передісторія

Плейбой Ікс і Дуейн Фордж - два афроамериканця, з якими головний герой, Ніко Белліч, знайомиться після переїзду в район Бохан. Обидва вони - закоренілі злочинці, які дружать ще з ранніх років. Дуейн, як більш дорослий, підтягнув Трея Стюарта (справжнє ім'я Плейбоя) до своїх кримінальних справах, допоміг йому розвинутися до певних гангстерських висот, а потім загримів у в'язницю на цілих 16 років. Коли він вийшов, Плейбой вже побудував невелику мафіозну імперію, займаючись сутенерством і продажем наркотиків.


Під час однієї з місій, поки ми працюємо на Плейбоя, Дуейн повертається з в'язниці. Трей дуже збентежений цією подією і тимчасово селить одного у своїй квартирі. Спочатку старі друзі продовжили спільне заняття криміналом, але дуже скоро Плейбой зрозумів, що поведінка Дуейна не піде на користь його бізнесу. Фордж морально застряг у 90-х, мислить старими поняттями і не готовий змінюватися під сучасні умови. Плейбой починає віджимати бізнес Дуейна. До посадки у в'язницю Дуейн володів стриптиз-клубом "Трикутник", який був предметом його гордості. Але, як тільки він сів, клубом заволоділи заповзятливі бізнесмени. Дуейн засмутився, дізнавшись про це після виходу, і, через деякий час після знайомства з Ніко, просить його допомогти повернути клуб. Удвох вони вбивають менеджерів клубу з їх охороною і клуб повертається до нашого товариша.


Плейбою абсолютно не подобається ця ситуація, він починає переживати з приводу того, що рано чи пізно старий друг вб'є його. Він дзвонить протагоністу ігри і просить його усунути Дуейна. Той якимось чином дізнається про це і, в свою чергу, теж дзвонить Белличу з замовленням на Плейбоя. Той каже, що йому треба подумати, обом темношкірим. Тепер Ніко треба вирішити, кого вбити - Плейбоя або Дуейна.
Кого вбити - Плейбоя або Дуейна в "ГТА 4"

Вбивство Плейбоя

Якщо ви все-таки вирішите стати на бік Дуейна, то вам доведеться трохи постаратися над проходженням місії. Але і нагорода буде відповідної! Коли Ніко приходить до сутенера додому і повідомляє про своє рішення, той нацьковує на нього чотирьох охоронців і тікає. Нам потрібно розправитися з усіма ними і пускатися в погоню. Після недовгої біганини на нас нападе ще один загін охоронців Плейбоя, розправитися з яким не складе особливої праці. Після цього ми біжимо за сутенером в провулок, де той потрапляє у глухий кут. До того ж, його пістолет дає осічку. Тут сутенера наздоганяє смерть. Що буде, якщо вбити Плейбоя? Призи досить непогані. По-перше, ми отримуємо собі його квартиру. У ній, до речі, є пасхалка - костюм Клода, головного героя третьої частини "ДТА". По-друге, його паркування біля будинку. По-третє, і це, мабуть, найголовніше - Дуейн стане вашим другом. Ви зможете разом розважатися, ходити по барах і клубах. А якщо рівень вашої дружби підніметься вище 75 %, то можна буде подзвонити нашому другові, і він пришле пару своїх друзів нам на допомогу в перестрілці.
Кого вбити - Плейбоя або Дуейна в "ГТА 4"

Вбивство Дуейна

Якщо в питанні "кого вбити - Плейбоя або Дуейна?" ви виберете прибрати старого злочинця Фордж, то місія буде набагато простіше, ніж у зворотному випадку. При вході в його квартиру на нас нападе старий з битою. Вбиваємо його і йдемо в кімнату Дуейна. Той не буде опиратися і спокійно дасть себе стратити. Що буде, якщо вбити Дуейна? Плюсів набагато менше, ніж при смерті Плейбоя. Той заплатить 25 тисяч доларів і перестане з нами спілкуватися.
Кого вбити - Плейбоя або Дуейна в "ГТА 4"

Висновок

Отже, кого вбити - Плейбоя або Дуейна? Все залежить від ваших уподобань, але більшість факторів говорить все-таки за те, що краще залишити в живих Фордж. Як говорилося вище, в цьому випадку ви отримаєте квартиру з паркуванням, періодичну вогневу підтримку, а також найголовніше - одного. З точки зору суто людських відносин Дуейн теж виглядає більш приємно. Плейбой - зарозумілий і кине нас після вбивства одного. Дуейн ж дуже схожий на самого Ніко Беллича - самотній, пошарпаний долею, уже немолодий. Напевно, сам Ніко б зробив саме такий вибір.
Кого вбити - Плейбоя або Дуейна в "ГТА 4"
Після смерті будь-якого з персонажів варто зателефонувати Роману, брата головного героя. З ним відбудеться унікальний діалог, що залежить від вибору Ніко.

Популярі новини
Загрузка...