"Пенумбра: Некролог". Огляд гри

291 0 Новини високих технологій

Неофіційні продовження улюблених ігрових франшиз дуже часто виявляються гідними того, щоб стояти на одній лінії зі своїми натхненниками. Одним з таких прикладів хороших фанатських модифікацій є "Пенумбра: Некролог". Гра повертає всіх шанувальників серії у вже знайомий світ, просочений атмосферою справжнього страху і жаху. Розробники з CounterCurrent Games дійсно постаралися на славу — продовження нічим не поступається оригінальним частинах Penumbra. Гравці зіткнуться з новими монстрами, повстречают вже знайомих персонажів і, нарешті, дізнаються про те, що ж стало з Філіпом.

Сюжет

Події "Пенумбры: Некролог" стартують з моменту закінчення "Реквієму", де відбулося фінальне зіткнення Філіпа з невідомою істотою. Герой приходить до тями і розуміє, що йому не вдалося вилікуватися від зараження, так як прийнята вакцина не дала потрібного ефекту. Вірус починає прогресувати, проте Філіп не втрачає надії на те, щоб врятуватися.


"Пенумбра: Некролог". Огляд гри
Трохи пізніше на зв'язок виходить доктор Анабель Свансон, від якої герой дізнається, що насправді він нікого не вбивав. Попередня зустріч з Анабель виявилася плодом галюцинацій, спричинених вірусом — в цьому нам тут же зізнається голос по імені Кларенс. Крім того, на місце ось-ось прибуде рятувальна експедиція, а це означає, що у Філіпа і доктора Свансон з'являється шанс на порятунок.

Атмосфера

"Некрологу" вдалося зберегти дух минулих ігор серії, створивши таку ж темну і страшну атмосферу. Особливо віддані шанувальники будуть раді знайти деякі подібності з першою главою "Увертюри", при цьому основна проходження "Пенумбры: Некролог" розгортається в декораціях "Чорної Чуми". "Некролог" — це справжній фінал всієї серії Penumbra, і це дійсно відчувається. Атмосфера самотності, безпорадності і зневіри доведена до самого піку. Особливої уваги заслуговує реалізація звукового ряду, тому для ефекту повного занурення ми настійно рекомендуємо проходити цей витвір в навушниках.


Ігровий процес

При створенні "Некролога" було прийнято рішення скористатися движком, ідентичним грі з серії "Амнезія". Незважаючи на це рішення, стиль і антураж продовження повністю відповідають справжньою "Пенумбре".
"Пенумбра: Некролог". Огляд гри
За все проходження гравець зіткнеться з двома-трьома по-справжньому страшними моментами, кожен з яких здатний заткнути за пояс всі попередні частини серії разом. Користуватися світиться зеленуватою паличкою (ХИСом) у нас не вийде, тому їй на заміну прийдуть ліхтарик і кілька фальшфейерів. Для того, щоб атмосфера в "Некролозі" могла завжди тримати в напрузі, розробники вирішили піти на технічні "жертви" і прибрати вічне джерело світла. Як результат, більшу частину геймплея ми проведемо в напівтемних приміщеннях, попутно намагаючись відшукати запасні батарейки і уникнути небажаної зустрічі з монстром. Говорячи про супротивників, "Пенумбра: Некролог" продовжує використовуватися в своєму ігровому процесі чудовиськ-зомбі, які з'являлися ще в "Чорної Чуми". Крім них ми також зустрінемося з новою різновидом монстрів — лисими людиноподібними істотами-альбіносів, стрімко пересуваються на четвереньках. Шанувальники серії можуть пам'ятати даних чудовиськ з різних артам, які миготіли тут і там під час виходу "Увертюри". Звичайно, причини, за якими розробники із студії FrictionalGames відмовилися від цих альбіносів у фінальній версії гри, невідомі, проте їх поява в "Некролозі" не може не радувати. Крім цього, з "Увертюри" були також взяті вже знайомі противники у вигляді павуків і заражених собак.
"Пенумбра: Некролог". Огляд гри

Системні вимоги:

  • Процесор: IntelCore 2 duo 2.4 Ггц або AMDAthlon 64 x223 Ггц.
  • Відповідна операційна система: windows vista/Windows7/Windows 8 /Windows10.
  • Необхідну кількість пам'яті: 2 Гб.
  • Відеокарта: NvidiaGeforce 7300 або Radeon Х300.
  • Вільне місце на жорсткому диску: 2 Гб.
  • Популярі новини
    Загрузка...