"Похмурий ліс": проходження, квести, локація, моди і Коти-Воїни

343 0 Новини високих технологій

Щоб встановити в "Майнкрафте" "Похмурий ліс", потрібно спочатку завантажити та встановити Minecraft Forge. Без нього нічого не вийде. А далі ви завантажуєте мод і отриманий файл вам потрібно скопіювати в папку гри, де знаходяться моди, (Mods). Безліч особливостей відкриються, наприклад, можете зустріти мобів, які мирно налаштовані, у вас з'являється купа різних досягнень. Можна поспостерігати за цикадами або світлячками: якщо постояти, подивитися на них досить довгий час, то вони почнуть ворушитися.

"Похмурий ліс": проходження, квести, локація, моди і Коти-Воїни
Биомы нові – це нагір'я, льодовики, грибні місця, болота як звичайні, так і вогненні, в яких знаходяться гейзери. Місце, правда, темне, але іноді світлячки дають освітлення. В пагорбах і в руїнах можна зустріти різні цікаві речі, не тільки руду, але і всілякі амулети. Привиди, павуки, гобліни, скелети гуляють там і сям. Також є лабіринти, які містять скарби. Були додані боси, досить важко прохідні. А ще творці придумали нову систему прогресу, притому розвиток відбувається в строгому порядку, поки ви не вб'єте якогось боса, то інший біом вам не відкриється. Сонце з місяцем світять завжди, тому ніч і день не змінюють один одного. Тому можна спати коли завгодно.


Бар'єр у вигляді зеленої сітки, як прямокутники, означає місце, куди ви не зможете потрапити з якихось причин. Щоб дізнатися, в якому порядку потрібно проходити локацію, натисніть клавішу Escape, після чого знайдіть там досягнення, перегорніть, поки вам не попадеться мод Сутінковий ліс.

Коти-воїни

Напевно всі вже знають, ну або хоча б чули про книги Ерін Хантер, де описуються пригоди котів-войовників. Все почалося з кошеня, який вирішив стати диким котом і приєднався до своїх побратимів, які живуть в лісі. Виявляється, що все тут чотири племені, він став членом Грозового. Похмурий ліс Коти-воїни ділять на чотири частини, але іноді у них відбувається боротьба. До того ж їх підстерігають різні неприємності, наприклад собаки, холодна і сувора зима, травящие рибу люди, затоплення, інші. У котів є свої пророцтва, а також вони вірять в Зоряне плем'я (іноді називається Небесним), воно протегує їм. За легендою, туди відправляються коти після своєї смерті, щоб потім з небес спостерігати і допомагати своїм побратимам.


Портал

У "Майнкрафте" мод "Сутінковий ліс" передбачає нове дуже загадкове містечко. Ну як же туди пробратися? Саме для цього і потрібен портал. Дії будуть такі:
 • Ви повинні викопати яму розміром 2 на 2.
 • Далі яма заливається водою.
 • Засаджуються поруч рослин будь-якого виду. Це можуть бути кульбабки, а також очерети, навіть мак.
 • Після чого прямо в цю яму потрібно кинути алмаз, одну штуку.
 • Відійдіть на деяку відстань.
 • Коли в яму потрапить блискавка, можете вважати, що портал активований.
 • "Похмурий ліс": проходження, квести, локація, моди і Коти-Воїни
  Іноді портал може перекинути в новий світ через 5 секунд, іноді через 5 хвилин, все залежить від комп'ютера.

  Нага, Ліч, Лабіринт

  Ви повинні вбити кого-небудь, кого – не важливо. Далі вам дадуть звання "Лісовий вбивця". А далі ви стикаєтеся з босом. Наду вбити просто, головне, що потрібно від її ударів ухилятись. Знаходиться на Нага місцевості, яка називається відповідно: Арена Нагі.
  "Похмурий ліс": проходження, квести, локація, моди і Коти-Воїни
  Ви дізнаєтеся містечко, оскільки там знаходиться паркан з каменю, а також булижники і різні цеглини. У боса 200 одиниць здоров'я, тобто 100 сердечок, вона завдає 6 одиниць шкоди. Всі трофеї потрібно підібрати, після чого ви відправляєтеся вбивати Ліча. У Ліча здоров'я 100 одиниць, завдає 6 одиниць шкоди, ви дізнаєтеся його, оскільки це високий скелет, на ньому надіта мантія фіолетового кольору, а на голові золота корона. Він знаходиться в своєму замку на самому верхньому поверсі. У нього одне око червоний, а інший бордового кольору. Коли він з'являється, в руці у нього буде посох, а навколо нього 5 щитів. З нього ви отримуєте голову, перли, також посох і золоті речі. Слід вбити його, щоб отримати досягнення "Вбивця мертвого", для відкриття завдання треба взяти його посох. Далі ви йдете до мінотавра в лабіринт. Взагалі-то він більше кентавр, але його ще називають грибним мінотавром. Ви знайдете його на болоті, у нього в руках сокиру, а в кімнаті знайдете чотири скрині. Мінотавр завдає мінімум 5 одиниць шкоди і максимум 7. У нього самого здоров'я 120 одиниць. Ви знайдете його на другому рівні лабіринту, там ще багато грибів. Коли ви переможете мінотавра, заберете його сокира, після чого полагодите його на ковадлі, використовуючи алмази. Після перемоги ви отримуєте суп з мінотавра і виконуєте завдання.

  Гідра і Підземне місто

  Гідра знаходиться біля печери, досить великий, де ціла купа різних руд. Місце розташування – вогняне болото. Власне гідра – дракон синього кольору з трьома головами.
  "Похмурий ліс": проходження, квести, локація, моди і Коти-Воїни
  Марно атакувати в тіло, їй все одно. Лише голова слабка, краща тактика: почекати, поки вона відкриє свій рот, і вистрілити туди. Коли ви переможете, то отримаєте бульбашки з вогненною кров'ю. Після чого вам дадуть відразу два досягнення. Майте на увазі, що гідра дихає вогнем, як справжній дракон, а також вона кидається снарядами, які вибухають, може покусати персонажа. У неї досить непогане здоров'я. Після перемоги можете також знайти її голову. У "Майнкрафте" мод 1710 "Похмурий ліс" дозволяє побачити Підземне місто, який знаходиться в Темному лісі. Щоб потрапити туди, вам потрібна голова Гідри, Нагі, або Ліча. Візьміть з собою факел. Коли ви підете в ліс, ви майте на увазі, що тут досить кровожерливі моби. Відшукайте місто гоблінів і знайдіть там фантомів. Це привиди лицарів, їх 6 на них надіта броня фантома. Нижній рівень поки що закритий, тому фортеця доведеться відкрити. Знайдіть вхід, де розташовується трофейний п'єдестал. Візьміть голову боса і поставте на цей п'єдестал. Після цього щити, які знаходяться навколо фортеці, рухнуть, і ви зможете спускатися на підземні поверхи. Якщо походити по коридорах, напевно знайдете скриня. І не один. Фантоми мають сукупними 210 одиницями здоров'я, вони рухаються по кімнаті, але весь прикол в тому, що лише один з них справжній. А якщо уважно подивитися, то побачите, що у нього є фізична оболонка. Убийте примар, і ви переможете, після чого отримаєте Примарний обладунок, інструменти, а в скрині знаходиться Примарна броня. Ви отримуєте і речі, і відповідні досягнення. Далі вам потрібен Гаст.

  Бос Гаст

  Цей моб є ватажком кармитов і знаходиться в Темній вежі. Об'ємом 8 х 8 х 8 з боків у нього щупальця додаткові. Може стріляти вогняними кулями, по 3 штуки за раз. Весь час робить спаун дитинчат і, якщо отримає багато шкоди, прийде в особливий стан. Стане плакати, сльози в нього гігантські, в результаті піде дощ, і шкоди боса, одержуваний їм, стане на 3/4 менше.
  "Похмурий ліс": проходження, квести, локація, моди і Коти-Воїни
  Після чого дитинчат він буде створювати постійно. У нього 250 одиниць здоров'я. Причому одна сльоза може завдати 3 одиниць шкоди. Якщо ви переможете, то знайдете скриня з його головою, вогненну кров і кармит. Остання річ є цінним ресурсом, з нього можна зробити блок механізму для Темної вежі. А знаходиться воно тільки в скринях у цьому місці.

  Альмо-Єті, і Снігова королева

  Місце розташування – лігво, лісовий біом, покритий снігом. Туди ведуть 4 входи, всі вони природні. Він є Альфою єті, атакує за допомогою крижаних брил. Якщо у персонажа потрапить така глиба, то він буде уповільнений. Якщо потрапити в Альмо пару раз, він крутиться, і гравці ззаду отримають шкоди. Коли вб'єте його, то отримаєте його хутро, який може зберегти вас не тільки від морозу, але й від чар Аврори. Аврора – Сніжна корольова, місце розташування - палац Аврори, одна з башт, верхня частина. У неї є Крижане Хмара, на якому вона катається. Дане хмара також відіграє роль щита, тому або запрыгните на це хмара, щоб завдати їй шкоди, або дочекайтеся, поки воно не дійде до підлоги.
  "Похмурий ліс": проходження, квести, локація, моди і Коти-Воїни
  В бою 2 частини. У 1-й може викликати кристали льоду, внаслідок чого відновлює своє здоров'я. А коли її здоров'я стане 625 серця, настане друга фаза. Почне простягати руки – і з них летять снігові кулі. Потім вона може політати і впасти на підлогу, прямо на гравця, завдаючи йому істотної шкоди. Якщо ви переможете, то отримаєте цибулю і голову, а також ви отримаєте досягнення.

  Гігантський Шахтар і лампа вогню

  Ви знайдете його на хмарі, причому він дійсно великий, просто копія вас. Але у нього є величезна кірка, яку ви отримаєте, якщо його вб'єте. Після чого ви повинні знайти печеру, це досить складно, оскільки багато печер, доведеться сильно постаратися. На карті знайдіть режим печер, де повинен знаходитися гігантський обсидіан у кладці (це коробка). Ні, брати його не треба, його треба зламати. Саме для цього і була призначена кірка, отнятая у Шахтаря. Після того як обсидіан буде зламаний, ви побачите дві скрині. В якому з них знаходиться лампа вогню. Коли ви її знайдете, то отримаєте досягнення.

  Предмети

  Магічне перо. Застосовується для того, щоб створити магічну карту. Щоб створити, потрібно взяти факелонт, що світиться пил і вороняче перо. Магічне ядро. Знаходиться в лабіринті мінотавра. Потрібно для того, щоб можна було створити карту лабіринту і Антиверстак. Метал древніх. Знаходиться в Сутінковому лісі в якихось скарбницях. Якщо у вас є замшілий корінь, залізний злиток і золотий самородок, то можна його скрафтить. Вогненна кров і сльози. Коли ви вб'єте гідру і Гаста, то отримаєте їх. Щоб створити Вогненний злиток, застосовують ці речі. Із злитків отримують інструменти, а також броню з автоматичним зачарованием. Посох мертвих, ви отримаєте його від Ліча. Якщо натиснути на ньому правою кнопкою мишки, то ви викличете собі зомбі, він нападає на ваших ворогів. Однак на Сонці може згоріти. Після того, як він з'явиться, рівно через хвилину він гине. Щоб перезарядити палицю, треба взяти зілля люті, гнилу плоть і покласти на крафт. Посох смерті від Ліча. Наведіть курсор на будь-мобу, натисніть праву кнопку миші і відніміть від нього здоров'я, воно додасться вам. Сутінковий посох від Ліча. Завдає шкоди в розмірі 5 одиниць. Загалом 99 снарядів, потім доведеться заряджати за допомогою перлів. Серце Нагі. Крім цього вбивства боса, знайдете його на данжах. За його допомогою можна крафтить броню. Кірка лабіринту. Знаходиться тільки в лабіринті, розбиваються нею камені в цьому місці, і тільки їй можна їх розбити. Інші розбивають, але повільно, зменшуючи свою міцність. Щоб знайти, вам потрібно відправитися на другий поверх і шукати таємну кімнату. Антиверстак. Якщо на верстаті можна збирати речі, то тут можна і збирати і розбирати. Однак щоб розбирати, потрібен досвід. Королева гусениць знаходиться в Сутінковому лісі в який-небудь скарбниці. Якщо натиснути на неї правою кнопкою мишки, то вона поставить світиться гусеницю. Таким чином ви можете освітлювати собі шлях.

  Биомы

  Біом шипів завдає вам шкоди при торканні, ламати їх також не можна. Але якщо ви їх якимось чином подолаєте, то вийдете до гір, побачите замок, де проживає фінальний бос. На сьогоднішній момент поки цей замок все ще знаходиться на стадії розробки. Але можете сходити сюди на екскурсію. Похмурий ліс – саме там будинок друїда, у нього є труба з цегли, дах з дерева. В будинку спавнится скелет друїда, іноді можна зустріти скелет, який сидить верхи на павука. Місця спавна – будинок друїда. Іноді можна відшукати і в Темному лісі. Освітлений ліс. Схожий на Сутінковий, але тут безліч квітів, більш красиво і світло. Ви знайдете там гарбуза і доброзичливих мобів. Темний ліс. Містечко моторошне і повністю темне. Вам знадобляться або факели, або зілля нічного бачення. Також може знадобитися Королева гусениць. Тут ви знайдете 2 королів: волков і павуків. Вони досить великі, і якщо вони вас помітять, то доставлять вам багато проблем. З короля волков ви нічого не візьмете. Може завдати 6 одиниць шкоди і послати на вас ефект сліпоти. У короля павуків забарвлення жовто-коричневого кольору, а його видно, оскільки очі в нього червоні і світяться. Він дуже швидкий і сильний, не любить води, вона є для нього перешкодою, обов'язково обійде. Зазвичай з'являється не один, а разом зі скелетом друїда, який є для нього наїзником.
  "Похмурий ліс": проходження, квести, локація, моди і Коти-Воїни
  З нього можете отримати павуковий очей, а також ще кілька корисних речей. Саме у Темному лісі знаходиться Башта Гаста. Всюди дерева, вкриті снігом, в центрі знаходиться льодовик. Там може бути виявлена печера Єті, навколо ціла купа снігових волков. Якщо вбити їх, одержите Арктичний хутро. У цьому лісі знаходиться замок Снігової королеви. Сутінкові гори. Там багато ялинок, досить великих, водяться олені та кабани, ростуть папороті. А над горами знаходиться острів гігантів, власне, це і є шахтарі. Мод "Похмурий ліс" також додає Вогняне болото. Саме там ви зустрінете гідру. Всюди лава, фіолетова вода, димлять гейзери. Також можна знайти генератор полум'я і диму. Ви не потрапите на ці болота, якщо не пройдете Сутінкові. Ходити сюди не рекомендується до тих пір, доки Ліч не буде убитий, а ви не візьмете собі його трофеї. Загадковий ліс іноді називається Зачарованим. Там ростуть унікальні дерева, різнокольорові. Саме так ви знайдете барана. Забавно, що трава блакитна. Квест Рама – мирний баранчик, якого можна знайти в руїнах. Якщо ви дасте йому шерсть 14 кольорів, то він вам віддасть 4 блоки: 1 золотий, один алмазний, один смарагдовий, 1 залізний. А ще ріг – досить корисна річ, яка дозволяє розчистити місце від усіх наявних блоків. Однак на руду він не діє. Камінь стає бруківкою, цегла потрісканим, земля упаде, можете забрати собі ці блоки. Слід мати на увазі, що на деяких серверах він заборонений. У цьому лісі є особливі дерева. Одне з них називається дерево Шахтаря, воно схоже на магніт для руди. Дерево трансформації, яка змінює колір трави, приманює тварин і світлячків. З листя у нього падають магічні символи. Дерево сортування, якщо у вас є поруч скрині, сортує вміст і розкладе з усіх скринь речі за характеристиками – насіння окремо, руду окремо і так далі. Дерево часу. Якщо ви що-то посадили поряд, то зростання посадженого прискориться.

  Скарбниці

  У "Майнкрафте" мод "Похмурий ліс" є кілька цікавих містечок. Наприклад, лабіринт з живої огорожі. Це найлегший лабіринт. Можна зустріти там багато вовків, павуків. Усередині знаходяться світильники і світлячки. У скринях – зброя, різні предмети. Зруйновані будинки. Це зазвичай або стіни або підлогу, саме там знаходиться замшілий камінь. Пагорби можна зустріти досить часто: це гори у вигляді купола. Там знаходиться безліч скринь, чим більше пагорб, тим більше скринь. Можуть потрапити різні корисні речі.

  Моби

  Тут можна зустріти багато персонажів. Мешканці Похмурого лісу досить різноманітні, наприклад кобальты. Вони маленькі і синенькі, вушка у них великі. Досить миловидне симпатичне створення, але він ворожий.
  "Похмурий ліс": проходження, квести, локація, моди і Коти-Воїни
  Являє собою слабкого супротивника, але якщо об'єднається в зграю, то небезпека буде суттєвою. Гриморум — це така книжка, яка може літати, кидається листами, які уповільнюють гравця. Крім того, папером можна поранитися. Можна відшукати таку книгу або в замку Ліча в бібліотеці, або там же десь на сходових клітинах. У неї багато здоров'я, тому потрібно мати зачарований меч. З неї випадає багато корисностей. Огнежук. Водиться в лабіринті мінотавра або в підземеллі якогось пагорба. Кидається вогнем, потрібні обладунки, у яких є вогнетривкі чари. Слизень. Може знаходитися в лабіринті під землею. З нього можна отримати слиз та інструменти. Шакали знаходяться в лабіринті з живоплоту. Дуже агресивні. Там водяться павуки. У порожнистих пагорбах і в печерах можна знайти гобліна, зазвичай він сміється і в руках у нього залізна кірка. Крім звичайного гобліна, можна зустріти смертника, у якої є вибухівка. Він вас може підірвати.

  Популярі новини
  Загрузка...