Majesty 2: проходження, опис ігри, персонажі, поради та рекомендації

250 0 Новини високих технологій

Багато ігромани з радістю зустріли поява Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim. Проходження цієї версії дозволило продовжити дуже популярну і незвичайну гру в жанрі реального часу, яка побачила світ у 2000 р. Ця стратегія настільки відрізнялася від звичайних PTC, що відразу ж змогла підкорити серця багатьох геймерів. Основна ідея цього продукту грунтувалася на принципі відсутності безпосереднього управління військами. Гравцеві слід лише сказати, що потрібно робити, і виділити для виконання певну суму. Після цього персонажі вже самі вирішували, виконувати ці вказівки чи ні.

Сюжет гри

Проходження Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim починається з того моменту, коли вік молодого короля вже дозволяє йому стати на чолі держави. Однак перш ніж потрапити на престол, йому належить впоратися з утвореними в фантазійної Ардании напастями. Ця країна являє собою досить цікавий світ, населений безліччю незвичайних створінь. Причому магію цьому державі розглядають як невід'ємну частину повсякденності.


Majesty 2: проходження, опис ігри, персонажі, поради та рекомендації
Для свого затвердження у владі молодий король змушений битися з арміями нежиті і їх ватажками, ставити на місце незговірливих сусідів. Крім цього, йому доводиться вести боротьбу зі злими і дуже могутніми магами. У фіналі гри ми неодмінно зіткнемося з могутньою армією цього породження пекла. До речі, саме з його вини в країні і відбувається весь магічний свавілля. Допомога в проходженні гри Majesty 2 надає нам талановитий радник.

Геймплей

Як вже зазначалося вище, при проходженні гри Majesty 2 ми стикаємося з не зовсім звичайної стратегією. Тут неможливо виділити персонажів і слідувати за ними відповідно до задуманого сюжету. Всі герої живуть своїм власним життям. Вони сидять в тавернах, ходять по магазинах і займаються пошуками скарбів.


Majesty 2: проходження, опис ігри, персонажі, поради та рекомендації
А що в такому випадку потрібно робити нам? На початковому етапі звести будівлі, наповнити магазини товарами і провести тренування героїв.

Управління персонажами

При проходженні Majesty 2 чим би не займалися піддані, нам доведеться платити їм за роботу. Наприклад, при необхідності вбити монстра слід призначити за це нагороду. Чим вона вище, тим більше число досвідчених героїв відправиться за головою чудовиська. Як це зробити, буде тільки їх турботою. При невеликій сумі винагороди багато герої просто відмовляться від завдання. Для управління персонажами існують і такі символи, як:
 • Прапор атаки. Після установки його на будівлі або на монстра він стає метою для тих, хто шукає пригод.
 • Прапор розвідки. Його встановлюють на невідомій місцевості. Герої повинні піти до нього і провести розвідку.
 • Прапор страху. Його встановлюють там, де підданих чекає смерть, або куди їм ще рано туди йти.
 • Прапор захисту. Його встановлюють на потрібному героя або на будівлі. При наявності такого символу охороною об'єкта займуться персонажі гри.
 • Хто відправляється на завдання?

  Під час проходження Majesty 2 можна з'ясувати, яка кількість людей відгукнулося на подану вами оголошення про роботу. Для цього слід натиснути на прапор. Тут же дозволяється додавати гроші для залучення виконавців. Відгукуватися на завдання змушує героїв та статуя короля.

  Підвищення рівня героїв

  Під час битв та виконання завдань персонажі гри отримують досвід. З часом він підвищує їх рівень. Чим краще цей показник, тим самовідданіше буде герой.

  Рейдові групи

  Об'єднавшись, бійці стають в рази ефективніше. При цьому тільки разом герої можуть битися з босами. У грі розроблена і система страху. Так, якщо воїн знаходиться один і при цьому бачить, що ворогів дуже багато, він просто розвертається і біжить.

  Персонажі гри

  При проходженні Majesty 2 можна зустріти безліч шукачів пригод. Серед них:
 • Злодійка. Ця дівчина - володарка двох кинджалів, яка здатна оглушити ворогів і отруїти їх отрутою.
 • Розвідник. Він же лучник. Веде бої здалеку і здатний наносити великі пошкодження противнику.
 • Воїн. Озброєнням цього героя є меч і щит.
 • Маг. Він же чаклун, вміє вимовляти заклинання.
 • Цілителька. Це маг хіллер, відмінно справляється з лікуванням союзників.
 • Гном. Цей герой має значний запас здоров'я і завдає серйозні пошкодження ворога в ближньому бою.
 • Ельфійка або лучниці. Здатна вражати ворога на відстані.
 • При проходженні Majesty 2 можуть бути задіяні і більш сильні герої. Серед них:
 • Майстер меча. Це воїн з неймовірно великим запасом здоров'я.
 • Ловець. Цей герой вважається кращим стрільцем в грі.
 • Паладин. Найкращий боєць в грі.
 • Лучники Хеллі. Ці персонажі є відмінними воїнами стрілками.
 • Сестри-крипти. Це маги-некромант, закликають до себе на допомогу різну нечисть.
 • Жриці-ангели. Дані персонажі є єдиними магами, що володіють здатністю танкувати.
 • Цвинтар у замку

  Куди зникають вбиті герої? Вони відправляються на кладовище, розташоване неподалік від замку. Розробник передбачив можливість їх відродження. Зробити це можна тільки за гроші. Причому чим більш високий рівень у героя, тим вищою буде за нього ціна.

  Лорди

  При проходженні Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim можна скористатися послугами воїнів, які переходять з однієї місії до іншої. Це і є лорди. Їх залучення дозволяє мати справжніх героїв, здатних давати відсіч будь-якому ворогові. Наймають цих бійців в залі лордів.

  Магія

  Це єдиний спосіб, що дозволяє допомогти підданим держави при проходженні Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim. Для цього навчають заклинання в храмі або в гільдії. Причому посилити їх не можна, а от для застосування чаклунських сил буде потрібно золото.
  Majesty 2: проходження, опис ігри, персонажі, поради та рекомендації
  Магія в грі досить різна. Вона буває бойової або дає якийсь позитивний ефект. Наприклад, з її допомогою можна воскрешати дорогих героїв.

  Монстри і вороги

  Цих персонажів у грі досить багато. Серед них наступні: зомбі, скелети, дракони і чорти, огри і вампіри, перевертні і вовки, ведмеді і т. д. Деякі з них представляють особливу небезпеку.

  Рекомендації та поради щодо проходження

  Навчитися грі в Majesty 2 набагато складніше, ніж може здатися на перший погляд. Адже в ній існують деякі тонкощі, які необхідно знати, щоб успішно виконувати місії. Наприклад:

 • Не слід будувати велику кількість ельфів, магів та інших дорогих створінь. Ці персонажі не призначені для одиночних сутичок і часто гинуть. За такі ж гроші може бути підготовлена група з звичайних лучників, злодійок або воїнів.
 • Не потрібно тримати глуху оборону. Адже обов'язково з часом на будь-яку карту приходять боси. Це сильні створення, здатні рознести місто буквально по частинах.
 • Слід займатися тренуванням лордів. Без них буде складно проходити найскладніші завдання.
 • Не варто на початку гри покращувати головну місію. При наявності великої кількості грошей слід зайнятися будівництвом гільдій і наймати героїв.
 • Магією варто користуватися часто, але з розумом. Наприклад, воскресіння героїв, які перебувають в натовпі ворогів, – викинуті гроші. Безглуздо також займатися лікуванням воїна, якого б'ють кілька вампірів.
 • А тепер ознайомимося з самим проходженням гри.

  "Двигун торгівлі"

  Це перша місія, метою якої є побудова стійкої економічної системи. Нам знадобиться звести три торгових посту. Насамперед необхідно побудувати ринок. Після цього займаємося захисної вежею. Будуємо ще й гільдію рейнджерів або гільдію воїнів (а краще і те, і інше). Тут нас чекає перше завдання. Одному з воїнів необхідно дістатися до порту, в який повинен прийти на торговий корабель. Дорога туди дуже небезпечна. На шляху воїна зустрічаються ведмеді і нежить. Для успішного проходження місії буде краще, якщо ми зберемо невелике військо.
  Majesty 2: проходження, опис ігри, персонажі, поради та рекомендації
  Через деякий час гільдія торговців посилаємо в королівство караван. Нашою задачею є його охорона. Для того щоб впоратися з цим, рекомендується очистити місцевість від нежиті і барлогів.

  "Великі вежі"

  У цій місії нам належить захистити кордони королівства від мінотаврів. Для цього займаємося пошуками фундаментів, на яких стояли стародавні охоронні вежі. Розташовані вони біля гір, на північно-заході країни. Будуємо охоронних споруд як можна більше і одночасно покращуємо їх. Зачищаємо місцевість від барлогів і склепів, а також знищуємо лігво мінотаврів.

  "Баронський рахунок"

  У цій місії необхідно покарати Ду Лата за образу короля. Для цього руйнуємо замок барона, а заодно і портали пекла, що знаходяться в окрузі. Після цього можна облаштовувати місто, почати збирати війська і тримати оборону.

  "Тінь минулого"

  Мета цієї місії в грі полягає в руйнуванні чаклунський вежі. Належить вона одному з найсильніших магів – Андревусу. Починаємо з укріплення своїх позицій і будівництва міста. Після цього звертаємося за допомогою до гномам. З них і створюємо армію. Ці бійці руйнують охоронні вежі, вежу, а після вбивають і самого мага.

  Королівський подвиг

  При проходженні цієї місії нам необхідно вбити дракона і отримати цінний артефакт. Для цього продовжуємо відстоювати місто і тримати оборону. Адже дракон Рафнир є небезпечним супротивником, якого захищає сильна магія. Цей монстр періодично нападає на нас, а після відлітає в своє лігво. Для того щоб перемогти дракона, нам потрібно знайти відьму. Вона підкаже, як боротися з Рафниром. За її вказівкою вбиваємо примар, що мешкають біля руїн храму на південному заході країни. Це дозволяє відібрати у дракона частину його сили. Вбиваємо Рафнира і знаходимо в його тілі артефакт.

  "Велика проблема"

  Метою цієї місії є перемога над величезним огром, який розоряє навколишні села. Будуємо будинку, намагаючись не розбудити монстра. Для цього скористаємося допомогою ельфів. Заручаемся також підтримкою майстра меча. Цей герой навчає наших воїнів новим прийомам. Підготовлене військо з легкістю справляється з огром.

  Смертельні слабкості королів

  Метою проходження цієї місії є отримання артефакту після перемоги над королем Крысом. Вирішити цю проблему допоможе нам пастка, яку підготував один з найкращих сироварів. На перших порах, як і завжди, займаємося будівництвом міста і збираємо військо, а також знищуємо довколишні барлогу і склепи. Прямуємо в порт, де нас чекає караван з сиром. Після влаштування пастки виявляємо в ній короля Щур.

  "Життя і смерть"

  У цій місії нам належить побудувати храм. Призначений він для богині Життя або для богині Смерті. Починаємо влаштовувати місто і оборонятися. Після цього на святій землі зводимо храм життя. В ньому створюються жриці для лікування. У храмі смерті все навпаки. Яке з цих споруд буде побудовано, нам неважливо.
  Majesty 2: проходження, опис ігри, персонажі, поради та рекомендації
  Після зведення храму богиня, якій він не дістався, обов'язково буде гніватися на нас, і з семи порталів пошле на нас слуг для покарання. Нам доведеться знищити ворогів.

  "Клопіт посмертя"

  Метою дев'ятої місії є знаходження стародавнього ліча, після необхідно вбити. Цей герой - не хто інший, як маг. Після свого відродження він став личем і очолив королівство нежиті. Його необхідно зупинити, поки він не встиг зібрати велику і непереможну армію. Для розв'язання задачі нам знадобиться допомога разбойниц. Збираємо свою армію і атакуємо ворога. При цьому бачимо кілька лічею. Це маг розставив навколо себе дзеркала. Знищуємо їх і кидаємо на короля нежиті всі сили.

  "Золото Импра"

  Яка задача десятої місії? Нам належить за відведений час заробити якомога більше золота. Воно знадобиться для війни з демоном. Знищуємо лігва розбійників. За кожне з них отримуємо по 5000 одиниць золота. Непоганий дохід можна отримати і при охорону караванів. За їх супровід торговці дають по 15000 золотих. Загальна сума при виконанні місії повинна бути дорівнює 35000.

  "Вічна любов"

  Далі нам належить отримати ще один артефакт, заспокоївши при цьому короля скелетів. Цей персонаж бродить по нашій місцевості в пошуках своєї втраченої любові. Для того щоб втихомирити його, необхідно знайти кохану короля скелетів. Вирушаємо на цвинтарі, де маг допомагає нам дізнатися, що нам потрібна не дівчина, а флейта. Саме її і любить король скелетів. Підкидаємо йому флейту. Король заспокоюється і розпускає свиту. Це дозволяє нам убити його і заволодіти скіпетром Синдриана.

  "Кровні образи"

  У цій місії нам належить знищити замки вампірів. Як зазвичай зміцнюємося і збираємо військо. Після цього знищуємо лігва вампірів.

  "Претенденти на престол"

  Далі нам необхідно зруйнувати замки, належать конкуруючим королівств. При проходженні претендентів на престол Majesty 2 спочатку, як зазвичай, відбудовуємо місто і обороняємося, так як сили ворогів досить великі.
  Majesty 2: проходження, опис ігри, персонажі, поради та рекомендації
  Після навчання війська нападали на перший об'єкт. Ним повинен стати замок Палаючої зірки. Після цього необхідно направити війська далі. Їм належить знищити замок Білої орхідеї.

  "Радник демона"

  У цій місії нам необхідно знайти, а після вбити пекельного радника, який хоче зруйнувати місто. Спочатку знищуємо печери огрів, яких наш ворог використовується для своїх задумів. Після цього чекає битва з драконами. Їх також насилає на нас радник. Після перемоги над ними знаходимо й знищуємо головного ворога.

  "Повернення Його Величності"

  У цій місії нам необхідно битися з демоном, повернувши трон Ардании. Це фінальна битва. Нам належить бій з демоном Барлогой, після чого його слід відправити назад в пекло. А для цього знадобиться допомога богів, для яких ми зводимо храми.
  Majesty 2: проходження, опис ігри, персонажі, поради та рекомендації
  Після їх побудови знищуємо демона, використовуючи всі наявні в нашому розпорядженні сили. Далі переглядаємо фінальний ролик.

  Доповнення до гри

  Розробники розширили можливості свого продукту. Вони випустили три доповнення до гри, додаючи в неї нові кампанії і різні елементи. В їх складі "Трон Ардании" і "Битви Ардании", а також "Королівство монстрів". Розглянемо їх докладніше. Проходження "Трону Ардании" Majesty 2 включає в себе кілька місій.
 • "Очі-ночі". Мета цієї місії полягає в тому, що нам необхідно протриматися протягом 75 днів або ж постаратися зруйнувати будівлю, що належить гоблінам. Місія досить проста. Виконати її нам допоможуть гноми.
 • "Ціна спокою". В першу чергу нам потрібно вбудувати гільдію гномів. Після цього зводимо захисні вежі і вирушаємо на північ. Там нас чекає битва з драконами. Для виконання цього квесту знадобиться спочатку почисть місцевість від монстрів.
 • "Отрута в крові". Це завдання є досить простим. Проходження "Отрути в крові" Majesty 2 передбачає очищення правій частині карти та будівництва кількох гномьих веж. Після цього зачищаємо місцевість від гоблінів, мінотаврів, нежиті і елементалів. Після поповнення армії лордами будуємо пости і супроводжуємо травника в місто.
 • "Лють Крольма". Ламаємо лігва ведмедів-перевертнів і вибудовуємо гномьи вежі. Після цього викликаємо лордів, щоб вони зруйнували місто гоблінів.
 • "Турбота про потомство". Виконання цього завдання передбачає організацію оборони, яка здатна витримати натиск різної нечисті.
 • "Лід і полум'я". В цьому завданні не варто відразу ж допомагати чаклуна. Насамперед, за справу мають взятися лорди, з якими можна проводити лобові атаки.
 • "Дорога до храму". Це завдання також не вимагає поспіху. При його виконанні слід захищати все, що тільки можна.
 • "Аватар гарбуз". Це фінальна битва. Бої на нас чекають з дуже сильними монстрами. Насамперед, необхідно побудувати гільдії і розвинути економіку. Після появи героїв відправляємо їх на захист околиць. Далі ведемо бій з вампірами, вовками, ограми і ведмедями.
 • При проходженні Битв Ардании" Majesty 2 нам належить виконання таких завдань:
 • "Самотній маг". Вже в першій місії нам буде потрібно битися з досить міцним ворогом. Полегшити завдання допоможуть артефакти. Будуємо гномьи вежі і захищаємо острів. Після підготовки героїв приступаємо до атаки.
 • "Турбота про гаманці". Під час виконання цього завдання слід накопичити 50 од. золота. Можна також вибудувати торгові пости.
 • "Вогняна стіна". На початковому етапі цієї місії зачищаємо округу від жител різних тварюк. Далі для проходження "Вогненної стіни" Majesty 2 вирушаємо на північ, де почнемо будувати вежі. При цьому не варто намагатися допомагати своєму сусідові. На цьому етапі проходження "Вогненної стіни" Majesty 2 за охорону недобудованих веж знадобиться добре платити. В іншому випадку вороги обов'язково зламають їх.
 • "Теорія змови". У цій місії нам належить бій з комп'ютерними гравцями. Для підготовки нам виділять пристойну грошову суму і дають 35 днів. При проходженні "Теорії змови" Majesty 2 необхідно підняти економіку і підготувати простих героїв. До 15 дня рекомендується починати розвідку округи, знищуючи в ній монстрів. З північного сходу на нас нападатимуть добре підготовлені воїни ворога. З ними потрібно вступати в бій, використовуючи дух королів.
 • "Полювання на мисливця". Це складне завдання. В ньому потрібно буде битися з кентаврами, нежиттю, гоблінами та мінотавром. Після цього з допомогою лордів слід вбити ящера-мисливця, що тероризує всю округу.
 • "Місто монстрів". Це завдання досить просте. Під час його проходження потрібно виконати квест алхіміка і знищити дві споруди.
 • "Земля без богів". Ця місія в даному додатку найважча. У ній багато товстошкірих щурів, яких можуть убити тільки добре підготовлені воїни.
 • "Помилка перевертня". У фіналі нам будуть заважати одні лише монстри. Після їх знищення займемося виконанням додаткових завдань.
 • При проходженні "Королівства Монстрів" Majesty 2 яке є останнім доповненням до гри, нам доведеться знову зібрати армію. Але воїнами в ній будуть ті монстри і гобліни, над якими ми колись здобули перемогу. Ця кампанія досить складна, але дуже цікава. У ній з'являється нова нація персонажів. При цьому вчитися грати нам знадобиться практично заново. У цьому доповненні зазнає істотні зміни економіка. Тут не буде вже звичних хиллеров, а монстри стануть набагато слабкіше.

  Reigns Her Majesty 2

  Даний продукт є продовженням описаної вище гри. Тільки при проходженні Reigns Her Majesty 2 правління державою буде здійснювати не король. Країну в цій версії очолює королева.

  Majesty 2: Cold Sunrise

  Гра під назвою "Холодний світанок" є глобальним аддоном від фанатів, вносить в основну версію безліч нових аспектів. Незважаючи на те що цей продукт повний, тут немає оригінальної кампанії та закриті всі ресурси. При проходженні Majesty 2: Cold Sunrise можна відчути всю атмосферу фантазійного світу Ардании. При цьому герої отримали нові можливості. Вони без праці об'єднуються в партії. У них є можливість переходити з нижчого класу в більш престижний. Крім цього, герої будують підступи один одному. Монстри в цьому аддоне діють так, як вони забажають. Для гравців розроблена спеціальна система винагороди. Це перетворює роботу короля в цікаве і захоплююче заняття.

  Популярі новини
  Загрузка...