Рух - життя! Що таке "Кінект" для XBOX 360?

265 0 Новини високих технологій

"Кінект" для XBOX 360– це нововведення в ігровому світі. Являє собою вбудовану відеокамеру і декілька сенсорів, які відповідають за рухи гравця в реальному світі. Тепер улюблена гра не вимагає ніяких джойстиків.

Як працює консоль?

Компанія-розробник – знаменита Microsoft. Можливо, ви задавалися питанням: що таке "Кінект" для XBOX 360? Це глянсова зовнішність, міцна підставка – все, що створює враження новизни й досконалості. Сенсорами можна управляти вертикально. Лицьова сторона забезпечена трьома камерами і зеленим світлодіодом. Центральна камера зчитує кольорове зображення в просторі. Швидкість – 30 кадрів в секунду. Інші аналізують зображення при несприятливому світловому тлі. Чотири мікрофони допоможуть чітко почути мовне звернення.


Kinect взаємодіє з користувачем через пози тіла або усні команди або ж малюнки. Як це відбувається? Ви – бейсболіст. В процесі гри необхідно відбити м'яча битою. Ваші дії: робите потрібні рухи, а персонаж на екрані все повторює – точність виконаного удару залежить від вас. Це найпростіше пояснення. Але що таке "Кінект" для XBOX 360 на технічному рівні? Тут все куди складніше. Робота заснована на точному взаємодії двох сенсорів:
 • інфрачервоний – досліджує простір;
 • CMOS-сенсор – аналізує особи, переводить в 3D-варіант.
 • Наявність відеокамери дозволяє розпізнавати і робити фото людського обличчя, а також надавати відео для чату.

  Встановлюємо правильно

  Встановлюється Kinect в центрі або строго під екраном телевізора. Перед початком роботи варто провести калібрування, перевірити акустичні можливості кімнати. Правильно налаштовані мікрофони дозволяють уникнути накладок у звуці. Цю просту процедуру необхідно виконати, благо вона займає кілька хвилин.


  Рух - життя! Що таке "Кінект" для XBOX 360?
  Управляти меню можна як голосом, так і безпосередньо самими рухами гравця. Для англомовних користувачів голосове керування взагалі не повинно викликати нарікань. Наприклад, для виходу в меню досить вимовити слово "XBOX". Команда Microsoft постійно працює над збільшенням кількості голосових команд, тому в майбутньому управління подібного роду має стати візитною карткою пристрою. Варто врахувати ще один важливий момент: що таке "Кінект" для XBOX 360 в роботі з простором? Для відмінної роботи пристрою потрібно стояти так, щоб ваше тіло містилося на екрані. Відстань від екрану – 3 м. Простір між вашим тілом і сенсором має бути абсолютно вільним. Робоча дистанція між сенсором і об'єктом – 2 м. Але вже в разі "Кінект" ігри для XBOX 360 freeboot, якщо не захоплюється голова або ноги гравця, руху будуть передаватися на екран невірно або не будуть передаватися взагалі. При активних іграх, де беруть участь кілька гравців, відстань необхідно збільшити більш ніж на 3 метри. В іншому випадку хтось обов'язково поскаржиться, що "Кінект" його «ігнорує». Для гонок типу Joy Ride, де гравець просто крутить кермо, просторове взаємодія з приставкою мінімально. А ось у суперечці "Кінект" для XBOX 360 передбачає активні рухи всіма частинами тіла. Тут слід добре подбати про те, щоб було, куди зробити розмах.
  Рух - життя! Що таке "Кінект" для XBOX 360?
  Важливою функцією пристрою є розпізнавання облич людей: при попаданні в кадр залишаються і завантажуються їх профілі. Працює це добре, але є проблеми з людьми, які носять окуляри. Їх ця система не розпізнає. Для підвищення точності розпізнавання необхідно в різний час доби сканувати простір. Бажано зробити це і в різному одязі.

  Незаперечні недоліки

  Але що таке "Кінект" для XBOX 360 для гарної компанії? Це прекрасне доповнення для відпочинку. Віртуальний бокс або гонки затягують і змушують забути про реальному часі. Фізично беручи участь в бою, гравець відчуває насолоду від навантаження. І ніяких кнопок. Але поодинці грати тут не вийде. Подібні ігри дещо одноманітні і через півгодини вже не викликають колишнього захвату. При цьому тіло порядком втомлюється, повторюючи одні і ті ж рухи протягом всієї гри. Буває, що сталося неправильне розпізнавання вашого руху, і тоді до захоплення домішується порція роздратування.
  Рух - життя! Що таке "Кінект" для XBOX 360?

  Спортивна складова

  Спортивний жанр - окреме поле для претензій. Ігрові прийоми, вимагають високошвидкісний фізики, часто проходять з запізненням, а при різкому русі становище задіяної частині тіла може загубитися зовсім.
  Рух - життя! Що таке "Кінект" для XBOX 360?
  Трохи про обсяг дій. Створюється враження, що зчитує сканер здатний уловлювати і зчитувати дії тільки в одній площині. Тому поворот на 360 градусів, в стилі вертушки з карате, виконати не вдасться.

  Підсумок очікувань

  І найважливіше. Ще немає ігор з відмінним сюжетом для XBOX 360 freeboot "Кінект", в які було б цікаво грати з допомогою "Кінект". Завзяті геймери поставляться до такого девайсу скептично, адже для них гра – це витвір мистецтва. Таким чином, Kinect – це універсальність, помножена на цікавий інтерфейс. Заворожлива гра без джойстика в руках, але з невисокою швидкістю зчитування рухів.

  Популярі новини
  Загрузка...