Кіготь Белиара: характеристики, коди і секрети проходження

208 0 Новини високих технологій

Клинок впливає на істот за допомогою магії досить руйнівним способом. Якщо у істоти сильний дух, тоді він чинить опір цьому впливу, але решта навряд чи встоять, що і сталося з Радемесом. В результаті він і всі будівельники стали жадібними і божевільними. Кіготь був викований Белиаром з чорної руди, він випускає темну енергію. Радемес під його впливом почав братовбивчу війну. Результат був сумний: їхня цивілізація була зруйнована і загинула. На знімку нижче представлений Беліар власною персоною.

Кіготь Белиара: характеристики, коди і секрети проходження
Дорівнює хотів роздобути собі цей клинок, щоб скористатися його могутністю, проте один герой, який зміг пробратися в храм, вбив барона і забрав меч собі. Надалі виявилося, що не можна використовувати цей клинок, якщо спробувати взяти його в руки, то можна отримати удар блискавкою. Герой відправляється за порадою до Сатурасу, магу води. Крім того, Ксардас цілком може знати про зброю хоч що-небудь. Саме таким чином Кіготь Белиара і потрапляє в руки нашого героя.


Два варіанти розвитку подій

Саме герой повинен визначити, що робити з клинком далі. Або він віддає його магів води, але ті його знищують. Або він залишає Кіготь собі, сподіваючись використати його на добрі справи. У першому випадку Ксардас дуже сильно засмутиться через знищення клинка, а ви отримуєте досвід. У другому випадку вам знадобиться багато терпіння. А чи варта шкурка вичинки? Досвідчені геймери кажуть: безумовно. Вся справа в тому, що в грі «Готика: Ніч Ворона» Кіготь може Белиара трансформуватися. Його трансформація безпосередньо залежить від того, ким є персонаж. Так, наприклад, якщо ви граєте магом, він отримає руни Белиара. Якщо ви найманець, ополченець, мисливець на драконів, то використовуйте за призначенням. Крім того, Кіготь може сам по собі, незалежно від того, хочете ви цього чи ні, стати не тільки одноручних, але і дворучним мечем. Це залежить від вашого досвіду. Припустимо, у вас прокачано одноручне зброю, ви отримаєте відповідно такий меч. Варто розуміти, що перш ніж використовувати Кіготь, його освячують. Для цього відправляються до статуї Белиара і моляться йому.


Кіготь Белиара: характеристики, коди і секрети проходження
Статуя зроблена з невідомої скелі. У діалозі ви вибираєте варіант, де зазначено поліпшення. Важливий факт: багато чого залежить від рівня персонажа. Якщо у вас від одиниці до 10 і ви освячуєте перший раз, то і зброю отримуєте 1 рівня. Кожні 2 лвл маєте право поліпшити свою зброю. Для цього вам достатньо помолитися. Але якщо ви хочете прокачати його до максимуму, а це 20 рівень, ваш лвл має бути 47. Чим більше у зброї рівень, тим більше ушкоджень він завдає, більше шансу додаткового шкоди. Не думайте, що хтось дозволить вам зробити це безкоштовно. Щоб поліпшити Кіготь Белиара, вам доведеться віддати за 5 одиниць свого життя. Припустимо, ви покращуєте зброю на три рівня. При цьому персонаж повинен бути 6 рівня, і він втрачає 15 одиниць життя, при цьому назавжди. Далі обов'язково дивіться, яке ви отримуєте зброю.
Кіготь Белиара: характеристики, коди і секрети проходження
Найважливіше, що показник сили і використання зброї не залежать один від одного. Однак сила може вплинути на пошкодження, яку ви завдали противнику. Коли ви натиснете вашого ворога Кігтем Белиара, той отримує ще пошкодження від блискавки. Якщо блискавка вдаряє в нього, то він втрачає 100 одиниць житті незалежно від того, яка у нього захист. На першому рівні зброї ви можете нанести 12% додаткового шкоди.

Порада для мага

Якщо воїни отримують меч як зброю, то для мага Кіготь Белиара - руни. Коли маг його освячує, то в інвентарі меч пропадає, але з'являється руна. Вона дозволяє отримати заклинання, яке залежить від кола.
Наприклад, це може бути виклик зомбі. Таким чином ви викликаєте собі істот, який буде боротися за вас. Або ж викликаєте Стража, який робить практично теж саме. Але варто врахувати, що Страж кам'яний. Найефектніше заклинання - це зелені щупальця. Вони можуть паралізувати вашого ворога на деякий час, і ви можете потім з ним розважатися. Також можна красти енергію, завдавати шкоди. Є ще два цікавих заклинання: рой і крик мертвих. При використанні першого з'являються бджоли, які наносять противнику укуси в будь-яке доступне місце, у другому випадку з'являється череп, він вилітає з ваших рук і завдає вашому супротивнику шкоди в розмірі 666 одиниць. Однак у разі використання останнього заклинання запас мани у вас буде увесь спустошений, потрібно мати це на увазі. Якщо ви переходите на більш високий коло магії, то змінюєте руну, а використовуйте, лише один з варіантів. Щоб це зробити, треба знайти статуї Белиара віддати 5 пунктів життя і вивчити нове заклинання.

Ворон

Ви дізнаєтеся про клинок у Золотого дракона Аштара. Він розповість: все, що відбувається в Яркендаре - це вина барона, якого звуть Райвен, тобто ворон. У вас немає виходу, треба його вбити.
Кіготь Белиара: характеристики, коди і секрети проходження
У грі "Готика: Повернення 2.0" Кіготь Белиара можна роздобути у барона, але просто так він його не віддасть. Вам необхідно його вбити, після чого на його трупі ви знайдете цей меч. Вирушайте прямо в храм, поговоріть з бароном, потім готуєтеся з ним битися.
Кіготь Белиара: характеристики, коди і секрети проходження
Зустріч бароном в храмі. Там досить темно і похмуро. Ворон вітає вас словами: "Дивіться, хто прийшов". Разом буде 4 хвилі, в кожній хвилі 4 НПС. Ні сторожа, ні жерці не будуть вас атакувати, тільки якщо не ви потрапите на них. Битися з муміями досить просто, тільки не можна допускати, щоб вони вас оточили купою. А якщо цього не допустити, то ви спокійно їх всіх перебьете. Правоохоронці будуть складніше мумій. Проте ви теж можете з ними впоратися. Жерці. Якщо ви маг, дуже швидко розберетеся з цими товаришами. Якщо ви воїн - дійте дуже швидко. Демониконы. Ці найнебезпечніші. Вони кидаються вчотирьох, і варто мати на увазі, що вони досить сильні і швидкі. До того ж вони можуть застосовувати магію. Якщо ви є магом, то ви можете їх убити, а ось воїну доведеться напружитися. І нарешті, з'являється бос, тобто барон власною персоною. Як тільки ви його подолаєте, то знайдете меч.
Кіготь Белиара: характеристики, коди і секрети проходження
Далі разом з мечем, відправляєтеся знову до дракону, який повідає вам досить цікаві факти. Крім усього іншого, від нього ви отримаєте квест, який називається «Артефакти давнини».

Закінчення квесту

За вбивство барона вам дадуть гроші, для цього потрібно розповісти Грегу, а також Сатурасу про смерть барона. Сатурас говорить вам: «Землетрусу припинилися, і, як я бачу, ви все ще живі. Чи означає це, що ваша місія пройшла успішно?» Той самий дракон зробить вам пропозицію: знищити Кіготь. Так, ви отримаєте досвід, але гравці кажуть, що не потрібно цього робити. Вирушайте до Ксардасу, а той проінформує вас про використання клинка. Слід знати, що якщо ви візьмете вищезазначений квест, і у вас в інвентарі буде меч, а також ви підете молитися богу, то й справа будуть з'являтися прислужники Сэньяк, які будуть вимагати у вас, щоб ви віддали їм клинок. Вони будуть вам постійно заважатиме під ногами, і вони припинять з'являтися тільки після того, як ви нарешті завершіть свій квест.

У чому різниця

Є відмінність між використанням одноручного і дворічного зброї. Досвідчені гравці кажуть, що краще вибирати одноручне, оскільки ви будете наносити удар з набагато більшою швидкістю. А прокачується зброю максимально відразу ж після того, як ви його отримали. Дуже ефективно використовувати проти будь-якого НПС, тому що він забирає у супротивника 100 пунктів житті. Припустимо, що у вас противник, який застосовує холодну зброю, наприклад, орк. Гравці кажуть, що блискавка вдаряє у ворога, а противник начебто вмирає, але він ще деякий час спокійно бігає і може наносити певні удари. Зазвичай це триває від 1 до 3 секунд.
Кіготь Белиара: характеристики, коди і секрети проходження

Деякі особливості

У вас є НПС, якого не треба вбивати, а тільки оглушити? Блискавка може його вбити, тому доцільно використовувати якусь іншу зброю, або перед цим зберегтися. Якщо ви маг, і у вас ще немає 3 кола, то застосовуйте заклинання «Вкрасти енергію». Воно забирає у ворога енергію, внаслідок чого він отримує 900 одиниць шкоди, після чого у ворога залишається 1 пункт життя, і ви можете добити його чим-небудь, наприклад, палицею. Однак дане заклинання ефективно спрацьовує лише на людях, на монстрів і тварин така тактика не подіє. Добре застосовувати в місіях, коли вам можна кого-небудь побити. Щупальце зупиняє вашого ворога, радять застосовувати проти супротивників, яких кілька штук, заклинання їх зупинить, після чого ви спокійно вб'єте кожного окремо. Також гравці помітили одну особливість: якщо ви забрали руни, схожі на руни Белиара, червоного кольору, і ви моліться цьому богу, то всі вони зникнуть, залишиться тільки одна з них. Ну а далі ви повинні обрати.

Чит

Існує на зброю чит-код, Кіготь Белиара можна одержати за його допомогою. Для цього потрібно активувати режим Marvin. Якщо ви воїн, хочете отримати одноручне зброю, то пишіть наступне: ItMw_BeliarWeapon_1H_01 до 20 Якщо у вас є бажання битися дворучним, то: ItMw_BeliarWeapon_2H_01 до 20 А якщо ви є магом, то натисніть F2 після чого з'явилася консолі потрібно написати: INSERT RUNENBRIEF. Побачите сувій, його необхідно прочитати. Далі ви отримуєте руни не тільки Белиара, але і води, і водні заклинання. На жаль, на щупальця код невідомий. Якщо ви хочете вкрасти енергію, введіть ItRu_SuckEnergy. Лють Белиара - потрібно написати ItRu_BeliarsRage. Кам'яний Страж - ItRu_SummonGuardian, зомбі - ItRu_SummonZombie. Якщо вам подобається дивитися, як вашого супротивника кусають бджоли, то напишіть ItRu_Swarm. І нарешті, Крик мертвих можна отримати ItRu_Skull.
Кіготь Белиара: характеристики, коди і секрети проходження

Повернення

Варто зауважити, що в грі «Готика - Повернення» Кіготь Белиара є квестом, ну а саме «Повернення» - це мод. Хоча багато гравців вважають, що це швидше аддон. У «Поверненні» ігровий світ отримав розширення, а також набагато цікавіше став сюжет, додалися персонажі і локації. Якщо ви є новачком в грі, то краще цей мод не використовувати, оскільки прокачуватися будете на досить серйозному рівні. Всього представлено 7 глав, 23 місця + 3 які вже є. Старі місця були змінені, додані локації з першої частини. Раніше якщо ви йшли в Долину рудників, то за стіною була порожнеча. Тепер там ви знайдете ще декілька пригод. А також є локації, в які ви можете потрапити, лише якщо ви берете якийсь квест. Також ви можете вступити в 3 гільдії і проходити через них гру. Перша гільдія - це маги води, друга – темні маги, тобто некроманти, а також Братство. Додалися три фракції: це Вільні Мисливці, і 2 гільдії: торговців і вбивць. НПР додано близько 100 видів, 200 квестів, абсолютно нових. У деяких місій є альтернативна кінцівка, яка залежить від того, які дії робить ваш персонаж. Також додали купу зброї, яке нескладно відшукати. При бажанні можна його продати у Верхньому кварталі, торговець дасть вам непогану ціну. Додали і обладунки з переробленими параметрами. Для їх придбання необхідно виконати якийсь квест або знайти їх у ході гри. Тепер всі маги можуть під час бою використовувати свою магію, а не тільки за допомогою зброї. Додалися різні предмети, у тому числі артефакти і книги, в деяких з них ви можете дізнатися, у яких монстрів які слабкості.

Проблеми

Іноді в «Поверненні 2.0» Кіготь Белиара створює проблеми. Наприклад, при вбивстві Ворона та відбирання у нього меча гравець бачить повідомлення: «Якщо ви хочете надіти меч, то вознесите молитву богу». Персонаж підносить молитви, Беліар проявляє хороше ставлення, а меч нікуди там не одягається. По ідеї, молитва забирає у вас здоров'я, після чого гра співвідносить зброю з вашим рівнем. Але буває і так, що нічого не відбувається. Гравець молиться, йому повідомляють, що бог ставиться добре, але при поліпшенні Кігтя отримує удар блискавкою і повідомлення, що прихильності не вистачає. Гравці моляться кілька разів, але все одно нічого не відбувається. Ви повинні спочатку поговорити з Сатурасом, який вам повинен повідомити, як потрібно використовувати зброю. А також можна поговорити і з Ксардасом, хоча останній ні на що не впливає. Беліар не любить, коли до нього надто часто звертаються. Взагалі-то Кіготь спочатку надіти не можна, і характеристик у нього немає. А якщо ж ви побачили якісь характеристики, значить, він вже підігнаний по співвідношенню до вас. Найкраще дійти до 3 глави, після чого в Шукаючого потрібно забрати руну Белиара і поліпшити її.
Кіготь Белиара: характеристики, коди і секрети проходження

Поради

Якщо ви є паладином, ополченцем або лицарем, то володієте деякими можливостями, але от з Белиаром стосунки у вас буде не дуже хороші. Некроманту з цього приводу набагато простіше, оскільки на четвертому колі він вже може використовувати Гнів Белиара. Крім того, у нього дуже хороші стосунки з богом, а його магія темряви краще діє на супротивників. Якщо ви знайдете руну «Мора Уларту», то можете зловити душу вашого переможеного ворога в камені душ, після чого ці душі використовуєте для того, щоб прокачати клинок Кіготь Белиара, а також свій посох. Однак у некроманта дуже погані відносини з Инносом і людьми. Часто гравці говорять про те, що добре вступати в торгову гільдію, оскільки ви отримуєте не тільки досвід, але і певні гроші. Далі гільдія дає вам багато цікавих квестів. Коли ваш персонаж стане майстром цієї гільдії, у торговців він може знайти досить цінні товари.

Популярі новини
Загрузка...