Острів Блакитною димки: географія, історія і спосіб дістатися ордынцу

200 0 Новини високих технологій

Спочатку будували на калдореи острові свої поселення, але стався Розлом, і острови опинилися далеко від континенту. Тут мешкали фурболги, якими керував вождь Тихвой, пізніше вони частенько стали так називатися, але з Калимдором зв'язку вони ніякої не мали. Тому, коли прилетів корабель дренеев "Экзодар" і зазнав аварії, цей факт помітили не всі і не відразу. В результаті аварії дренеи вижили не всі, але хто залишився жити, кинулися на обстеження земель, побудували поселення і застави. Экзодар - так назвали вони нову столицю.

Історія дренеев

Саргерас мріяв про могутність, коли він побачив, що на Аргусі проживають эредары, досить розвинена раса, він звернувся до них із закликом сказав, що дасть їм силу і могутність, але в обмін вони повинні бути йому вірними. На ту пору в эредаров було три ватажка: – кіл'джеден, Архимонд і Wehlen (на фото нижче).


Острів Блакитною димки: географія, історія і спосіб дістатися ордынцу
Два перших погодилися з пропозицією, але Wehlen, який був пророком, відмовився - за добу до цього він отримав видіння, в якому йому показали, що эредары прислуговують темним силам. Він і його однодумці вирішили втекти і назвали себе дренеи, тобто вигнанці. Кіл'джеден прийшла в страшне сказ і послав за ними навздогін армію, однак Wehlen і супроводжували його дренеи змогли знайти притулок в іншому світі, вони назвали місце - Дренор або "Притулок вигнанців". Там дренеи познайомилися з орками, однак кіл'джеден знайшов притулок і перетворив орків в Орду. Орда озлоблена і кровожерлива, здійснила напад на дренеев, в результаті багато загинуло. Крім того, кіл'джеден наслав темні сили і частина дренеев стало мутантами. Коли в цих землях Нер'зул відкрив портал, стався Розкол.


Дренор залишився тільки в якості руїн, і їх можна побачити і зараз. Але вони носять назву Запределье, де постійно відбувалися битви. Палаючий Легіон наводив тут страх і жах. Дренеи почули багато легенд про Альянс і були настільки вражені, що вирішили принести присягу. Частина дренеев повернулася в Запределье, а частина залишилася в якості військ Альянсу. Ну, а Wehlen знову отримав видіння, в якому відбувалася битва в Азероте з прихильниками темряви.
Острів Блакитною димки: географія, історія і спосіб дістатися ордынцу
Ось так виглядає представниця раси дренеев. Коли вони покидали Запределье, то зробили це на космічному кораблі, який називався Экзодар. Це дуже великий корабель, але, на жаль, сталася аварія, і їм довелося сісти в Азероте. Вони приземлилися на острів, який знаходився на півночі Калимдора, це був острів Блакитною димки. Основу корабля складали кристали, вони в результаті цієї аварії розлетілися і були розкидані по острову. У зв'язку з даним фактом, що проживають на ньому істоти мутували. Тепер "Экзодар" - або те, що від нього залишилося, стало виконувати функцію центру.

Історія орків

Дренор був для них домом, але кіл'джеден випустив темну енергію, і орки стали воювати з дренееями. Раніше їх шкіра була коричневою, але тепер вона стала зеленою. Землі, де колись жили їхні предки, стали пустелями. Армія орків була дуже великою, але внутрішні конфлікти в ній стали результатом того, що орки зазнали поразки. Оргримм Молот Року був великим полководцем, але в бою він загинув. Трал став новим вождем.
Коли прокляття впало, вони оселилися на Калимдоре, вірніше на південно-сході. Вони назвали це місце Дуротар. Територія досить небезпечна, там водяться злобні тварюки. Столицю назвали на честь полководця - Оргриммар. Коли Громмаш Пекельний Крик і його син Гаррош приєдналися до Траллу, то останній став наступником лідера. Сам Трал займається тим, що намагається знайти причини порушення балансу в природі. У столиці у кожної раси є притулки, де селяться їх представники. Зазвичай, орки їздять на вовків. Стартовою локацією є Долина Випробувань. Орки можуть бути не тільки воїнами або розбійниками, але також магами, ченцями і шаманами, і навіть чернокнижниками.

Географічне положення

Якщо дивитися на Калимдор, то північно-захід, якщо на Тельдрассил, то південь - саме там знаходяться острови, їх 3 штуки. В wow острів Блакитною серпанку - один з них, він великий, два інших поменше. Є ще острів Срібної імли, а також долина Аммен. Якщо подивитися на північ, можна побачити інші острови, вони називаються Кривава імла. В основному, ростуть сосни синього кольору. Дренеями править пророк Wehlen, одним з великих поселень є Блакитна застава. Якщо в якості початкової раси ви вибрали дренеев, то місце стане стартовою локацією. По всьому острову можна побачити кристали, в небі постійно бурі.
Острів Блакитною димки: географія, історія і спосіб дістатися ордынцу

Екскурсія

Недалеко від долини Аммен проживає рибалка на ім'я Диктинна, яка віддячить вас вудкою за подаровану рибку. В центрі острова можна знайти Блакитну заставу та її керівника - Екзарх Менелауса. Там же знайдеться Тулуун, він наставляє шаманів.
Якщо піти від застави на південь, то можна знайти адмірала Одіссея. Це товариш просто заблукав зі своїми попутниками: Калин Ил'діна - Ненавидить нагов, Адамант - обожнює реліквії, які можна поцупити. Зкзодар стороною ніяк не обійти.
Острів Блакитною димки: географія, історія і спосіб дістатися ордынцу
Тут же можна побачити руїни, які залишилися від ельфів, при цьому ельфи залишили це місце, і там оселилися нагі. Шрисс'тіз - їх полководець. Якщо пройти на північний схід, то можна побачити цікаве містечко - Тліюча Поляна. Саме там проживає Пламенрав, він елементарного вогню, якщо ви шаман, він буде з вами спілкуватися. На південно-сході живуть совухи. Все б нічого, але так як вони попали під поганий вплив кристалів, то у пташок сильно їде дах. Вони можуть з'їсти людини або навіть не людини. Коли "Экзодар" розбився, то залишилися від нього різні запчастини, нахабно утащенные совухами.

Як потрапити

Ясна річ, що дренеи тут живуть, але уявіть, що ви орк і вам потрібен Острів блакитною димки: як потрапити за Орду? Є кілька способів. Перший полягає у відправці від табору Громгола. Ви прямуєте звідти на Західний край, після чого вам потрібен Штормград, а вірніше, його порт. Не забувайте, що в порту ви загинете, але треба постаратися зробити так, щоб місце загибелі було ближче до кораблів. Таким чином, ви станете привидом і зможете пройти на корабель, а там воскреснете. Хоча команда буде вести себе агресивно атакувати не буде, а от охорона порту може заподіяти вам неприємності. Щоб такого не сталося, потрібно піти на корму або ніс.

Другий варіант потрапити на острів Блакитною серпанку - Ясеневий Ліс, а саме, на Заставу Зорамтар. Звідки ви відправляєтеся на Темні береги. Вам доведеться поплавати, пункт призначення Тельдрассил. Ясна річ, що від втоми, швидше за все, ви помрете, однак дух може бігти на 50% швидше. Якщо у вас є Зілля швидкого плавання, то втома вам не загрожує. Ну вже звідти можна плисти кораблем. Знайдіть пристань, яка розташована ліворуч, потім припливе корабель дренеев.

Що там робити?

Припустимо, що ви бачите на карті острів Блакитною димки, як потрапити, вже зрозуміли, але навіщо він потрібен? Поруч розташований острів Кривавої димки, де водяться тварини для мисливця. Це Метелик, а також Синій бражник. Можна відшукати Долинного метелика, але він водиться тільки в долині, а там дуже велика охорона. На острові є Мала отруйна залоза - це дуже корисна штука для того, щоб готувати протиотрути. На острові Блакитною димки ви, напевно, знайдете енергоблок, там же знаходиться Великий побитий скриня, Понад прискорювач порадує вас ящиками, там знаходяться різні деталі. Також в Экзодаре є Сулаа, яка дасть квест шаманові з Альянсу на отримання Тотемів. Місії проходяться тут же - на острові. Багато гравці пишуть, що для того, щоб не вмирати при плаванні до Тельдрассила, можна застосувати еліксир, який дозволяє ходити по воді.

Популярі новини
Загрузка...