Чорний камінь душ - ID і опис предмета

323 0 Новини високих технологій

Ігровий світ "Скайріма" дивує своїми можливостями. Тут Довакин може відшукати масу корисних звичайних і магічних итемов. Наприклад, чорний камінь душ. ID цього предмета і його опис будуть представлені вашій увазі нижче. Знати про магічний предмет вкрай важливо, особливо тим, хто хоче займатися магією і накладати чари на зброю і обладунки.

Опис

Чорний камінь душ - магічний предмет, за допомогою якого гравець може без особливих проблем ловити чорні душі. Їх використовують для зарядки зачарованих итемов.
Чорний камінь душ - ID і опис предмета
Світлі душі за допомогою відповідного ігрового предмета теж можуть бути спіймані, але тільки при умові, що відповідних (звичайних) "каменів" в інвентарі Довакина немає.

Види итема

Варто звернути увагу на те, що в "Скайриме" чорний камінь душ, ID якого стане в нагоді при використанні ігрової консолі для приміщення предмета в сумку персонажа, буває різним. В The Elder Scrolls V користувачі можуть зустріти різні типи відповідного итема.


Ось яким він може бути:
 • чорний камінь душ (звичайний);
 • "Чорна зірка" (унікальний).
 • Перший тип предмета зустрічається найчастіше. Його можна скупити у торговців, а також знайти під час дослідження підземель і схованок. "Чорна зірка" - це унікальний камінь душ, який однойменний квест. Більше його ніяким чином в ігровому світі "Висування" не отримати.

  Ідентифікатори

  ID чорного каменю душ стане у нагоді, якщо гравець хоче самостійно видати себе даний тим. Для цієї операції доведеться скористатися ігровою консоллю.
  Чорний камінь душ - ID і опис предмета
  ID звичайного чорного каменю душ - 0002E500 а "Чорної Зірки" - 00063B29. Якщо потрібен заповнений тим, доведеться скористатися ідентифікатором - 0002E504. Важливо: перші три нулі в номерах можна не ставити. Ігрова консоль спрацює і без них. Щоб видати себе камінь душ (чорний), потрібно:
 • Відкрити ігрову консоль під час гри в "Скайрим".
 • Набрати команду player.additem .
 • Натиснути на кнопку "Enter" на клавіатурі.
 • Популярі новини
  Загрузка...