Вильгефорц з Роггевеена: опис персонажа з "Відьмака"

404 0 Новини високих технологій

Вильгефорц з Роггевеена є вигаданим персонажем в книжкової всесвіту «Відьмака». Він чарівник і вважається одним з головних членів Капітулу. Саме він надихнув чародіїв на бунт під час подій на Танедде. Вильгефорц з Роггевеена – це один з головних антагоністів книжкової серії про пригоди відьмака Геральта. Майбутній чарівник був сиротою, коли його забрали до себе на навчання і виховання друїди. Магію він вивчав уже в зрілому віці. Вильгефорц з Роггевеена – мізантроп, який в першу чергу думає і чинить, тільки керуючись власним «Я». Це зразок такого типажу вчених, для яких ідея і мета набагато перевищують кошти, що вони використовують.


Варто відзначити, що даний персонаж жодного разу не з'являвся ні в одній грі, пов'язаної зі всесвіту "Відьмака". Незважаючи на те що багато книжкові герої з'являлися в іграх, навіть якщо вони помирали, як Геральт або Регіс, Вильгефорцу це не допомогло. На превеликий жаль для фанатів, так як проходження гри з таким персонажем було б відмінним розвагою

Як виглядає чарівники?

Вильгефорц з Роггевеена: опис персонажа з "Відьмака"
При першій появі в книзі зовнішність Вильгефорца з Роггевеена описується як класично красивого, імпозантного і високого чоловіка. Йому можна було дати не більше 35 років. Риси обличчя його благородні і правильні, а голос відрізняється щирістю і уважительностью. До подій на Танедде він володів благородною красою, що була притаманна всім чарівникам. Тим не менше після бунту і битви з Цири, а після – з відьмаком його зовнішність кардинально змінюється. Вся ліва сторона його особи має жахливі каліцтва. Його обличчя вкрите золотими клемами і затисками, які допомагають підтримувати кристал в його лівої очниці. Цей мінерал використовувався замість ока, завдяки чому у мага було тривимірне зір.


Через деякий час він позбавляється своєї підтримки для ока, однак від цього він не виглядав менш страхітливо. Його обличчя так і не змогло прийти в порядок, а відновлений очей був набагато менше, ніж нормальний. При цьому він часто мимоволі обертався, коли чарівник впадав у лють або був чимось схвильований.

Вміння і здібності

Незважаючи на те що за мірками чародіїв Вильгефорц з Роггевеена відрізнявся юним віком, він славився своїм прекрасним талантом. Могутність його було настільки величезним, що він міг на рівних вести бій одночасно з кількома могутніми супротивниками. Йому вистачило сил не тільки протистояти Йеннефер, Кейре Мец, Сабріні Глевиссиг і Філіпа Эйльхарт, але і паралельно з цим встигати сміятися в обличчя звойована архимагистру Тиссае де Врие. Також він досить успішно протистояв у битві проти ослабленої Йеннефер, Геральта і Региса. Нагадаємо, що Регіс – вищий вампір, вкрай небезпечна істота, і в той момент знаходився на піку своїх здібностей. Під час цього бою все гриміло так, що весь замок тремтів до свого заснування. Більш того, Вильгефорц в цей час встигав ще хвалькувато-філософськи міркувати, метати блискавки і розбивати кам'яні колони вогнем. Він легко відкидав відьмака через усю залу і без ускладнень розправився з могутньою Йеннефер. Більш того, чародій також зміг без праці знищити вищого вампіра. Він розплавив його, перетворивши на безформну брилу. Варто враховувати, вампіри взагалі стійкі до жару і зовсім не горять.
Хто це - Вильгефорц з Роггевеена? Він був здібним і талановитим чародієм. Без особливих складнощів володів і класичної для більшості магією, як телекінез, здатність матеріалізувати об'єкти з повітря, створював ілюзію, керував матерією, володів наукою прискореного лікування ран, практикував магічний пошук необхідних предметів, вмів створювати портали та багато іншого. Варто віддати належне чарівника. Навіть після отримання сильних каліцтв він зміг телепортувати себе. Коли в башті Тор Лара вибухнув портал з Цири, він отримав серйозні пошкодження, але не розгубив своєї впевненості.
Вильгефорц з Роггевеена: опис персонажа з "Відьмака"

Небезпечний супротивник

У книзі чарівник згадував у розмові з Цири, що вона не зможе втекти з його замку, використовуючи свій дар. Це означає, що йому вдалося знайти спосіб нейтралізації умінь Старшої Крові. Крім своїх видатних магічних здібностей, Вильгефорц відрізняється спритністю і високою швидкістю. Він незрівнянно вміє фехтувати, однак під час битви найчастіше воліє використовувати спис або шестифутовый металевий щит. Двічі саме таку зброю він вирішив використовувати для протистояння Геральту. Важко сумніватися в майстерності його фехтування, адже в рівному бою проти відьмака він зміг без великих труднощів сильно покалічити Геральта, який є найсильнішим фехтувальником на Півночі. Хоча не можна не визнати, що під час битви чарівник користувався своїми магічними трюками, завдяки яким йому вдавалося випереджати руху противника.

Як він загинув?

Вильгефорц з Роггевеена: опис персонажа з "Відьмака"
Смерть Вильгефорца з Роггевеена настала завдяки хитрості. Відьмак застосував магічний амулет, який виготовила для нього Фринигилья Віго замість втраченого ведьмачьего. Він допоміг Геральту накласти ілюзію, яку Вильгефорц не зміг розпізнати відразу ж, так як не очікував від звичайного відьмака такого магічного трюку. У чому чарівник програв за своєю непомірною гордині і впевненості у власних силах. Могутнім ударом він убив Старшого вампіра, зате з Йеннефер і Геральтом він бавився, розтягуючи битва в своє задоволення. Тим не менш Йеннефер стверджувала, що після отриманих травм під час вибуху порталу Вильгефорцу не вдалося нормально відновити свою координацію, тому він часто промахувався повз цілей.

Чудова регенерація

Вильгефорц з Роггевеена: опис персонажа з "Відьмака"
Важливо відзначити здатність Вильгефорца зцілювати себе. Він відомий в історії чарівник, який зміг без сторонньої допомоги вилікувати дуже серйозні поранення. Адже велика частина його обличчя, грудей, шиї була сильно пошкоджена. Це стосується не тільки шкіри, але і м'язів, і очного яблука. У грі Відьмак 3: Дике Полювання» чародійка Філіпа Эйльхарт намагалася повторити досягнення Вильгефорца після того, як король Радовид V Лютий виколов їй очі. Для заміни вона намагалася використовувати агати, проте їй не вийшло домогтися результату Вильгефорца. Чародійка стверджує, що така процедура є дуже складною і вимагає від мага великого магічного потенціалу.

Можлива зустріч з Паном Дзеркало

Вильгефорц з Роггевеена: опис персонажа з "Відьмака"
У доповненні «Кам'яні серця» професор окультизму в Оксенфуртской Академії згадує, що на території Північних королівств був тільки один чоловік, який зміг успішно для себе розірвати угоду з цим демоном. Йому вийшло здобути перемогу у Гюнтера о Діма в певному випробуванні або грі. У фанатському світі існує цілком виправдана теорія, згідно з якою професор говорив саме про Вильгефорце. Зустріч Вильгефорца з Роггевеена і Гюнтера о Діма могла стати саме тією подією, завдяки чому чарівник отримав такий неперевершений талант і здібності. Тим не менше це так і залишилося здогадками, адже Анджей Сапковський ніколи не визнавав сюжет гри як канон, а розробники ніколи не займалися розбором численних фанатських теорій щодо долі персонажів.

Є Вильгефорц з Роггевеена в "Гвинте"?

Вильгефорц з Роггевеена: опис персонажа з "Відьмака"
Незважаючи на те що ця карткова гра рясніє великою кількістю різноманітних персонажів з книг і ігор по всесвіту "Відьмака", сам могутній чарівник у ній не зустрічається.

Популярі новини
Загрузка...