Екзотична зброя в «Скайриме»: катани

268 0 Новини високих технологій

Далеко не всі геймери знають про те, як отримати катану в «Скайриме». Воно й не дивно. Адже в оригінальній версії гри зустрічається всього три різновиди подібних клинків, а це дуже мало в порівнянні з іншими частинами The Elder Scrolls. При цьому всі катани або добре заховані, або є нагородою за виконання складного квесту, що аж ніяк не полегшує їх пошуки. Тим не менш, завдання не відноситься до розряду нездійсненних. Ви все-таки зможете заволодіти цим екзотичним зброєю, скориставшись порадами з цієї статті.

Меч Клинків

За своїми характеристиками дана зброя ідентично сталевому небесного меча. Тим не менше ця катана в «Скайриме» має унікальний зовнішній вигляд, який, здебільшого, вона цінується. Отримати Меч Клинків можна наступними способами:


 • виконати квест «Ріг Юргена» і забрати з скрині в кімнаті Дельфіни;
 • забрати у Фултейма;
 • взяти зі стійки для зброї у Храмі Небесної Гавані.
 • Екзотична зброя в «Скайриме»: катани
  До речі, Меч Клинків є, по суті, аквирской катаної, яка часто зустрічалася в «Обливионе».

  Клинок Болара

  Унікальний меч, що раніше належав Ацилию Болару. Володіє особливою властивістю, що дозволяє при кожному ударі віднімати у супротивника 25 одиниць запасу сил. При цьому слабкі вороги (розумні раси), отримавши шкоди клинком, будуть тікати в паніці.
  Екзотична зброя в «Скайриме»: катани
  Щоб знайти цю катану, вам потрібно відправитися в локацію Грот Потопельника. Там на постаменті поруч зі статуєю Талоса, ви знайдете не тільки Клинок Болара, але і записку, залишену попереднім власником. Майте на увазі, що вирушати на пошуки зброї слід до того, як ви почнете завдання «Поклик місяця». В іншому випадку локація зміниться, і отримати катану у вас не вийде.


  Ебонітовий клинок

  Даэдрический артефакт, який створила Мефала. Володіє темними могутніми чарами, що дозволяють поглинати здоров'я мети при ударі. Спочатку цей ефект досить слабкий, але його можна підсилити, вбиваючи клинком персонажів, мають дружні стосунки з Довакином.
  Екзотична зброя в «Скайриме»: катани
  Щоб отримати дану Катану, вам потрібно буде виконати завдання «Двері, яка шепоче». Квест можна почати тільки після досягнення 20 рівня, поговоривши з Хульдой в «Граційною кобилі». При цьому у вас має бути завершене завдання «Дракон у небі».

  Katana Crafting

  Як ви напевно помітили, асортимент катан в грі досить убогий. На щастя, цю ситуацію можна виправити. Для цього досить завантажити, а потім встановити мод на катани для «Висування», який називається Katana Crafting.
  Екзотична зброя в «Скайриме»: катани
  Модифікація, як можна здогадатися з назви, додає можливість створювати екзотичні клинки в кузні. При цьому всі катани входять до складу мода не тільки чудово виглядають, але ще й не порушують баланс в грі.

  Популярі новини
  Загрузка...