Зброя в грі Skyrim: Бритва Мерунеса Дагона

445 0 Новини високих технологій

У грі Skyrim Бритва Мерунеса Дагона є небезпечним зброєю, яку можна отримати одним-єдиним способом (описано нижче). Цей кинджал особливо буде корисний користувачам, які прокачують персонажа для таємничих вбивств. Про його властивості і способи отримання можна прочитати в статті.

Проходження місії

У відомому шедевр ігрової індустрії Skyrim Бритва Мерунеса Дагона є призом за виконання завдання «Осколки колишньої слави». Для початку гравцеві доведеться отримати запрошення від власника музею «Міфічного світанку». Після діалогу гравцеві належить зайнятися пошуками частин кинджала, а далі повернутися до Весулу. Він відправить гравця в святилище Дагона, де до нього з'явиться сам Принц Даедра. Божество в якості нагороди користувачеві віддасть зброю, але вже ціле і готовий до застосування. Альтернативних способів отримання кинджала не існує.


Зброя в грі Skyrim: Бритва Мерунеса Дагона

Загальний опис

Для гравців, що люблять займатися потайними вбивствами, Бритва буде ідеальним зброєю. Незважаючи на те, що порівнювати його з примірником в «Обливион» не можна, він однаково підходить будь-розбійнику. Вся справа в тому, що кинджал має шанс на миттєве вбивство будь-якого супротивника. У цей список входять не тільки звичайні люди, а і дракони, велетні і навіть механізми двемеров. Безсмертних героїв зброя не здатна відправити на той світ, а від удару вони лише падають на одне коліно і деякий час не ворушаться. Навіть на нежить цей ефект поширюється. У грі Skyrim Бритва Мерунеса Дагона також має один явний мінус – вона не може бути зачарована додатково. З іншого боку, миттєвого вбивства достатньо, плюс заряджати зброю за допомогою каменів душ немає необхідності, так як кинджал не витрачає цей тип енергії.


Зброя в грі Skyrim: Бритва Мерунеса Дагона

Ще один плюс у використанні

Бритва - неймовірно небезпечну зброю, і не тільки із-за можливості моментально опустити смужку здоров'я до нуля. Навіть якщо подібного не вдалося зробити в першій атаці, то наступні нападу з тіні точно принесуть результат. Справа в тому, що кинджал має дуже легку вагу, а тому при атаці замість одного удару завдає два. Це значно збільшує шанс миттєвого вбивства. Ефект можна і не розгледіти, але перевірки показали, що Бритва Мерунеса Дагона дійсно діє таким методом. Шкоди у кинджала середній, і у пряму сутичку з противником при його використанні краще не входити. Максимально правильною тактикою буде удар з укриття. Стражники реагують на носіння кинджала і запитують, кого гравцеві довелося вбити, щоб отримати доступ до такого знаряддя смерті.

Популярі новини
Загрузка...