Як зберегтися в "Мафії 2": поради

275 0 Новини високих технологій

Mafia 2 - вельми успішне продовження оригіналу, яка продовжує розвивати історію мафіозних розборок після Другої Світової війни в Америці. Сюжетне проходження поділено на глави. Між кожною місією передбачено автоматичне збереження в певних точках (дім, бар або інша локація). Ручного збереження в грі не передбачено. У даній статті ви дізнаєтеся, як і де зберегтися в "Мафії 2".

Як зберегтися в "Мафії 2": поради

Спосіб збереження

На початку проходження сюжету гра сповістить вас про те, що збереження здійснюється за чекпоинтам. Це означає, що прогрес зберігається не лише після кожного успішно виконаної місії, а після ключових подій. Наприклад, ви відправляєтеся в погоню за ворожої мафією. Переслідування закінчується на покинутому складі, де чекає тривала і складна перестрілка. Коли ви приїжджаєте до кінцевої точки, гра автоматично зберігає поточний прогрес. Якщо ви зазнаєте невдачі в перестрілці, то повтор місії почнеться не спочатку, а саме з останнього чекпоінта.


Як зберегтися в "Мафії 2": поради

Чому не зберігається "Мафія 2"?

Якщо ви перезапустили гру і виявили, що прогрес після попередньої сесії скинувся, то у цього може бути декілька причин. Перша - ви закрили вікно з грою за допомогою Alt+F4 достроково. Гра попереджає вас про те, що не можна вимикати ПК або додаток, поки на екрані знаходиться значок збереження. З-за цього весь прогрес може скинутися. Друга причина - пошкодження save-файлів. Якщо ви використовуєте ліцензійну копію Steam, то просто перевірте цілісність ігрових файлів через спеціальний сервіс. Якщо ви граєте в піратську версію, то скачайте збереження з будь-якого ігрового сайту. Їх необхідно скопіювати в папку Mafia II, яка знаходиться на системному розділі жорсткого диска шляхом Users/ім'я користувача/AppData/Local/2K Games. Тепер ви знаєте, що вручну зберегтися в "Мафії 2" не можна, але можна запобігти поломки і несправності Save-файлів, якщо правильно закривати гру.

Популярі новини
Загрузка...