Fallout 3. Broken Steel: проходження, персонажі, системні вимоги на ПК

196 0 Новини високих технологій

Fallout 3. Broken Steel - велике DLC, яке забезпечує користувачам можливість відправитися в невелике, але досить цікава пригода після закінчення основної сюжетної лінії. Історія не зупиняється на місці і продовжує розвиток, пропонуючи цілий набір спорядження, ворогів, нові можливості і квести. Залишилося тільки адаптуватися до нових умов і почати проходження.

Сюжетна зав'язка

А першим справою варто уважно розібрати сюжетну складову нового пригоди. Fallout 3. Broken Steel пропонує познайомитися з історією, що оповідає про початок протистояння двох фракцій: Братства сталі і Анклаву. Обидві сторони добре озброєні, кожна має свої принципи і бачення ситуації. Вони існували досить давно і мають намір змінити хід історії після загального апокаліпсису, правда, саме в цьому моменті виникають розбіжності. Хтось прагне відновити старий світ, а суперники мають намір створити абсолютно новий.


Fallout 3. Broken Steel: проходження, персонажі, системні вимоги на ПК

Проходження DLC

Проходження Fallout 3. Broken Steel хоч і означає, що вам належить битися з серйозним противником, часу це займе не так багато. Спочатку варто розглянути сюжетну складову DLC, яка розкриє всю історію епічного протистояння між фракціями. Всього буде доступно три квесту:
 • "Смерть з небес" - початковий етап проходження, у якому головний герой прокинеться в Цитаделі і дізнається, що на простори пустки прибули солдати Анклаву, і тепер вони мають намір вершити правосуддя і створити новий світ. Допустити цього не можна, тому Братство сталі має намір покінчити з ними, а ви станете його вірним союзником. Спочатку належить відправитися на добре охороняється базу і знищити суперкомп'ютер Анклаву. Для цього доведеться пробити стіну укріплень і знищити все всередині. Битися доведеться з цілою армією ворогів, тому рекомендуємо вам добре підготуватися.
 • "Плата за електрику" - після знищення центральної інтелектуальної системи необхідно надати перевагу Братства сталі. Для цього знадобиться захопити генератор електрики. Він забезпечить фракцію технологічним проривом і встановить баланс сил.
 • "Хто смів, той перемагає" - останній квест потребує значно більше часу. На цей раз вам належить знищити основну мобільну платформу сил Анклаву. Для цього доведеться пройти добре охоронюваному Президентського метро, потім ви потрапите на центральну базу Анклаву, де буде розташована платформа, і знищите її за допомогою орбітального зброї. Незважаючи на чіткий план, вам належить виконувати кілька десятків додаткових дій, попутно борючись з силами ворогів і небезпечними мутантами.
 • Тепер ви знаєте основну історію пригоди. Правда, може виникнути питання з приводу того, як почати Fallout 3. Broken Steel. Але хвилюватися не варто, DLC відразу активується після проходження сюжетної лінії, додаткових дій здійснювати не потрібно.


  Fallout 3. Broken Steel: проходження, персонажі, системні вимоги на ПК

  Виконання побічних квестів

  Тепер ми розглянемо побічні квести, яких теж виявилося всього три штуки:
 • "Свята вода" - це досить цікава історія, заснована на релігійному повір'я. Після пробудження у Цитаделі головний герой отримає повідомлення з міста Мегатонн. Справа в тому, що там припинилися поставки нормальної води, і потрібно терміново вирішувати проблему. Джерело ресурсу є, він знаходиться в монастирі, правда, служителі видають її невеликими частинами. Відправившись на пошуки цього місця, можна виявити, що воду, яку видають нужденним, приймати не можна, вона радіоактивна і небезпечна. Переконати в зворотному служителів монастиря можна за допомогою навички красномовства або збройного штурму.
 • "Захист караванів" - якщо прогулятися містом і поговорити з жителями, то можна отримати інформацію про те, що з'явилися перебої з транспортуванням караванів. Якась банда грабує їх і вбиває всіх працівників. Потрібно терміново розібратися з ситуацією, інакше торгові шляхи будуть просто закриті, а це смертельно небезпечно. Спочатку має стати охоронцем одного з караванів, потім дослідити місце злочину і постаратися відшукати важливі записи. Потім доведеться зустрітися з бандою і вирішити, що робити: знищити їх, домовитися про поділу награбованого або викликати на дуель голову, перемігши якого, можна буде розпустити групу.
 • "Чудова лікувальна вода" - це останній побічний квест, який пропонує зайнятися розслідуванням дивного подання під землею. Справа в тому, що там якийсь гуль показує виступ і продає лікувальну воду. Правда, діставшись до істини, можна дізнатися, що це звичайна брудна і радіоактивна вода. Розмови навряд чи допоможуть, крім того, стане ясно, що за всім справою стоїть якась особистість, яку вам і належить вистежити.
 • Як бачите, додаткові місії досить цікаві і захоплюючі. Обов'язково пройдіть їх, щоб забезпечити персонажа цінних спорядженням.
  Fallout 3. Broken Steel: проходження, персонажі, системні вимоги на ПК

  Секретні завдання

  Є в DLC Fallout 3. Broken Steel ще й секретні квести, загальна кількість яких становить чотири штуки. Їх особливість полягає в тому, що вони відразу не видаються, і вам потрібно особисто відшукати початок завдань. Ми розібралися в питанні і готові поділитися корисною інформацією:
 • "Скорботний наречений" - драматична історія про те, як міцна любов була розбита про "скелі" безжальної Пустки. Щоб знайти цей квест, потрібно відправитися в Президентське метро і неподалік від виходу в Капітолій відшукати лавку. На ній буде лежати труп жінки з запискою, де буде вказана прохання повідомити коханому про смерть. Не варто сподіватися на світлий кінець, закоханий не зможе перенести цю новину і з люттю накинеться на героя.
 • "Врятувати паладина Дженсена" - це завдання повідає про те, що Братство стали вирішив зрівняти з землею гніздо Кігтя (вони нападали на каравани з водою). Правда, завдання може початися тільки після повернення паладина Дженсена, який потрапив у пастку. Вам належить врятувати його і допомогти загону завдати нищівного удару по ворогам.
 • "Підготовка до прайм-тайму" - після проходження основної сюжетної лінії DLC можна буде повернутися в місто і знайти майстра по ремонту обладнання. Він запропонує герою операцію з приводу доставки стареньких технологій взамін на нагороду і буде відзначати найбільш цікаві місця на карті. Даний квест дозволить вам непогано заробити.
 • "Кров для Братства" - ще один квест, який дозволить збагатитися після закінчення бою з Анклавом. Відшукайте паладина Трістана та візьміть у нього завдання на поставку крові супермутантів. Саме з цього моменту почнеться велика полювання по всій Пустки.
 • Додаткові місії відіграють велику роль для Fallout 3. Broken Steel і дозволяють приємно провести час в оточенні улюбленої гри. Не упускайте можливості продовжити задоволення і насолодитися новими частинками історії цього світу.
  Fallout 3. Broken Steel: проходження, персонажі, системні вимоги на ПК

  Які персонажі зустрічаються в DLC?

  Тепер розберемо основний склад персонажів, які були додані в додаток і можуть зустрітися під час проходження. Умовно можна розділити їх на наступні категорії:
 • Дружні: паладин Дженсен, Едвардс, Трістан, Бигсли, Валлинкорт, вчені проекту "Чистота". Як ви вже здогадалися, всі ці NPC відносяться до Братства сталі і будуть в основному видавати вам завдання і допомагати з їх виконанням.
 • Нейтральні: в основному це жителі міста, служителі порядку і працівники монастиря. Всього їх налічується понад 15 осіб. З кожним можна поговорити з деякими можна буде поторгувати.
 • Ворожі: сили Анклаву, Одноокий Джек, Шуруп, офіцер СБ і зброяр. Ці персонажі будуть налаштовані вороже, вам потрібно з ними боротися, щоб відновити справедливість.
  Fallout 3. Broken Steel: проходження, персонажі, системні вимоги на ПК
 • Короткий огляд DLC

  Огляд Fallout 3. Broken Steel не може бути більшим, так як саме доповнення видає не більше 10 годин ігрового часу. В цілому це DLC вийшло досить якісним і цікавим. Крім того, що розробники змогли повноцінно закінчити історію Пусток, були додані нові локації, здібності, великий вибір озброєння і броні. Незважаючи на невелику кількість квестів, вони вийшли захоплюючими і оригінальними. Поспішаємо відзначити, що і прокачування героя досягла значення 30 рівнів. А якщо чесно, то хотілося б більше ігрового часу і можливість дізнатися нові подробиці подальшої історії окремих регіонів і міст.

  Fallout 3. Broken Steel: проходження, персонажі, системні вимоги на ПК

  Відгуки користувачів

  Додаток Fallout 3. Broken Steel отримало цілий шквал позитивних відгуків з боку гравців. Фанати були просто в захваті, що розробники не залишили гру недопрацьованою і довели справу до кінця. Всі хвалять цікаву складову квестів, захоплюючу систему перестрілок і можливість досліджувати величезний віртуальний світ. Негативу теж знайшлося місце, і там в основному відзначають "дерев'яну" анімацію, низький рівень насиченості оточення і навіть хардкорность деяких ігрових моментів.
  Fallout 3. Broken Steel: проходження, персонажі, системні вимоги на ПК

  Чи варто грати в DLC?

  Fallout 3. Broken Steel вийшла якісною, і з цим складно посперечатися. Тому наша рекомендація спрямована виключно на мотивацію для обов'язкового знайомства з доповненням. Не варто пропускати повз особистої уваги дане DLC, так як воно відноситься до цілої складової сюжетної лінії і здатне розповісти масу дрібних подробиць, які були упущені в основній грі. Крім того, додатковий контент ніколи не буває зайвою, тому знайдіть трохи вільного часу і знищіть Анклав.

  Системні вимоги доповнення

  І якщо ви вирішили зіграти, але системні вимоги на ПК Fallout 3. Broken Steel викликають у вас сумніви, то не варто хвилюватися, так як вони практично не відрізняються від первинних:
 • Операційна система: Windows XP і вище.
 • Оперативна пам'ять: мінімум 1 Гб.
 • Бажано: двоядерний процесор з потужністю 24 Ггц.
 • Відеопам'ять: мінімум 256 Мб.
 • Вільне місце на жорсткому диску: 7 Гб.
 • Приємного проведення часу!

  Популярі новини
  Загрузка...