Артефакт "Серце оазису" в "STALKER: Заклик Прип'яті": як його знайти і чим він цікавий

298 0 Новини високих технологій

Мабуть, більш дивного, незвичайного і таємничого артефакту, ніж "Серце оазису", "Поклик Прип'яті" не знає. Це воістину легендарний предмет. Кожна людина в Зоні чув про нього. Хтось вірить в його існування, а хтось ні. Але немає того, хто не хоче нею володіти. Так що, розповімо про нього докладніше.

Як знайти артефакт

Відвідавши вчених і поговоривши з Озерський, майор Дегтярьов може взяти завдання на пошук легендарного артефакту "Серце оазису". Знайти його буде зовсім не просто, але воно того варте!
Артефакт "Серце оазису" в "STALKER: Заклик Прип'яті": як його знайти і чим він цікавий
Вийшовши зі станції "Янів", ідіть вздовж залізниці, до будівель на північно-заході. Тут можна знайти спуск у підземелля. Будьте обережні – тут мешкають тушкан, які можуть доставити чимало клопоту. Для їх знищення найкраще підійде пістолет або автомат. Далі, пройшовши по лабіринту труб, сталкер опиниться в просторому приміщенні з колонами. Тут-то і починаються основні труднощі. Втім, якщо знати, як діяти далі, то жодних проблем не виникне.


Озирніться і побачите, що одна з арок іскриться. Проходите через неї і рухайтеся далі. Телепорт відкине вас назад. Знову пройдіть вперед через арку. Іноді вони будуть змінюватися, а іноді – залишатися тими ж. Важливо інше – коли майор Дегтярьов пройде під потрібними арками, телепорт перестане перекидати його назад, і він виявиться прямо в приміщенні з бажаним артефактом – куля зеленого кольору висить на дереві. Так, сталкер "Серце оазису" нарешті знайшов! Якщо герой погано себе почуває, а аптечку витрачати не хочеться, то можна просто постояти в калюжі під артефактом – його життєдайна сила настільки велика, що поширюється в радіусі кількох метрів. Заодно і голод пройде.


Але будьте обережні – як тільки артефакт буде знято з дерева, в кімнаті тут же з'явиться псевдопес. Можна пристрелити його або ж відразу відступити до сходів і піднятися нагору – проходити через кімнату з порталами на зворотному шляху не доведеться. Далі на ваш розсуд – можна віддати "Серце оазису" вченим та отримати нагороду – 7 тисяч рублів. Або ж залишити собі, так як артефакт є унікальним і одним з найбільш цінних в грі.

Якими властивостями він володіє

Артефакт дійсно володіє видатними властивостями. Він додає +2 до здоров'я, +2 до витривалості, -2 до кровотечі, +1 до насичення. Тобто тепер можна бігати по Зоні, не тягаючи з собою продукти, що мають досить велику вагу. Та й бинти з аптечками доведеться витрачати значно рідше.
Артефакт "Серце оазису" в "STALKER: Заклик Прип'яті": як його знайти і чим він цікавий
На жаль, має "Серце оазису" та серйозний мінус. Він сильно фонить – радіація +4. Доведеться постійно ковтати антирады, але краще знайти артефакт "Міхур". Він як раз чудово бореться з радіацією -4 тому зможе врівноважувати негативні властивості цінної знахідки.

Вплив артефакту на кінцівку

Звичайно, такий твір, як "Серце оазису", не міг не вплинути на кінцівку. І, як показує практика, краще залишити його собі. У цьому випадку новий слайд у кінцевій презентації не з'явиться.
Артефакт "Серце оазису" в "STALKER: Заклик Прип'яті": як його знайти і чим він цікавий
А ось якщо віддати артефакт вченим, то виявиться, що чутки про нього швидко поширилися по Зоні. І бандити нахабно цим користуються – пообіцявши новачкові показати шлях до цінну знахідку, вони просто відводять їх у безпечне місце і грабують. Так що, можна залишити собі артефакт і не мучитися докорами совісті.

Популярі новини
Загрузка...