Яків з Альдерсберга: опис персонажа з всесвіту "Відьмак"

211 0 Новини високих технологій

В ігровій всесвіту «Відьмак» є безліч персонажів, яким відведена своя роль в тій чи іншій частині гри. Одним з таких є Яків з Альдерсберга, який виступає в ролі головного антагоніста першого проекту команди CD Projekt RED. Дізнатися детальніше його історію, місце в грі, а також цікаві факти про життя можна в цій статті.

Загальні дані

У грі Відьмак 3» Яків з Альдерсберга не з'являється, адже він фігурує тільки в першій частині трилогії. Майже всі сюжетне оповідання головний герой буде чути переважно з розповідей інших персонажів, особливо Зігфріда. Це тому, що Яків є магістром Ордена Палаючої Троянди – спеціальної організації, що бореться з чудовиськами. По суті, члени цієї організації виконують роботу відьмаків, але не за гроші. Магістр - особа впливова, і всю історію він переховувався за стінами своєї фортеці. У цей час гравці тільки могли здогадуватися про те, хто саме цей чоловік і яка його роль у сюжеті.


Яків з Альдерсберга: опис персонажа з всесвіту "Відьмак"

Події у п'ятому розділі

Перша знаменна поява Якова з Альдерсберга сталося в п'ятому епізоді гри «Відьмак». Він несподівано рятує короля Темерии Фольтеста, коли той перебирався через Стару Вызиму. На нього здійснили напад «білки» (бунтівні ельфи), яких магістр просто ненавидів. Своїм лицарям він наказав знищувати всіх скоят'аелей поряд з монстрами. Яків з Альдерсберга в цей момент зажадав від Фольтеста передати йому управління над усіма військами під приводом загрози з боку повстанців. Той відмовляється, після чого Яків просувається в бік, де рятує Геральта і Шані. Він розмовляє з головним героєм і каже, що знає зрадника, який наклав на принцесу Адду прокляття. Інформація виявилася помилковою, а через деякий час центральний персонаж дізнається про те, що Азара Яведу, який напав на притулок відьмаків, послав саме магістр Ордена Палаючої Троянди. За його наказом були вкрадені всі мутагени з Каер Морхена.


Яків з Альдерсберга: опис персонажа з всесвіту "Відьмак"

Такі повороти долі

Геральт дізнався особистість головного протагоніста, коли в притулок Яведа через магічне дзеркало з ним зв'язався Яків з Альдерсберга. Він попросив надіслати йому всіх лицарів Ордена, які пройшли мутацію за допомогою вкрадених матеріалів з лабораторії відьмаків. Білий Вовк почув це і відповів, що скоро прийде за душу магістра. У цей час на вулицях Вызимы вже почалася справжня війна. Ватажки «білок» вивели бійців на вулиці міста, мутовані лицарі б'ються за наказом Якова, а третьою силою виступають бійці міської варти Фольтеста. Крізь весь цей пекло Геральт пробирається до фортеці, де йому відкривається істинний задум магістра. У стінах замку сховалося багато простих жителів від смерті. Тут головний антагоніст надав їм затишок і спокій з розрахунком на те, що в майбутньому вони його підтримають. Це дозволило б отримати владу, яка допоможе в досягненні всіх прихованих задумів.
Яків з Альдерсберга: опис персонажа з всесвіту "Відьмак"

Фінальний бій

Коли Геральт прибуває в фортецю, там він починає діалог з магістром. Той всіляко намагається довести свою правоту і пояснити свої дії. Яків стверджує, що близький кінець світу неминучий, а людство до цього просто не готове. Їм потрібен лідер з міцною рукою, що зможе повести їх у світле майбутнє. Головному герою ці доводи здаються справжнім безумством, але ніяк не виправданням для стількох смертей. Коли магістру не вдається переконати Білого Вовка прийняти його сторону, то за допомогою своєї неймовірною магічною сили він переносить у майбутнє. Гравцеві доведеться бігти по крижаних пустелях, щоб наздогнати свого суперника. У кінцевій точці відбудеться бій, але в кроці від перемоги в цьому місці з'явитися Король Дикої Полювання. Він попросить дозволити забрати антагоніста з собою. Тут гравцеві належить вибрати: віддати Якова з Альдерсберга Полюванні чи ні. Якщо погодитися на прохання, то подальша доля цього персонажа буде невідомою.
Яків з Альдерсберга: опис персонажа з всесвіту "Відьмак"

Цікава деталь

Далеко на кожен фанат всесвіту знає про те, що Яків з Альдерсберга - це Альвин. Здавалося б, хлопчик-витік з великою чарівною силою не може ним бути, але на це вказує безліч фактів. Теорія говорить, що після зникнення в Темноводье Альвин перенісся в майбутнє, де став магістром Ордена Палаючої Троянди. Підтвердженням служать деякі цікаві факти і діалоги. Наприклад, Альвин говорив пророцтвами і знав про те, що в майбутньому світ чекає апокаліпсис. Схожі мови проголошував також Яків, але у дорослого чоловіка вже була мета вести за собою народ. Головним підтвердженням служить відсилання в розмові Геральта і Короля Дикої Полювання. Якщо уважно прислухатися до реплік, то Білий Вовк скаже, що знав колись Якова під іншим ім'ям. Так як вони знаходяться в майбутньому, то відсилання ясна. Геральт дбав про Альвіні, а тому знав його саме під цим ім'ям.
Яків з Альдерсберга: опис персонажа з всесвіту "Відьмак"

Ще ряд доказів

Про те, що в грі «Відьмак» Яків з Альдерсберга і Альвин одна і та ж особистість, свідчать і інші факти. Хлопчик-витік хотів стати таким же, як Геральт. Мрія бути відьмаком сильно закріпилася в його розумі, тому одного разу він заговорить про це з головним персонажем. Якщо сказати Альвину, що проходити процес мутації дуже боляче, а часто це закінчується смертю, то в майбутньому подібне можна почути від Якова. Магістр скаже, що знає про боязнь болю відьмаків, яку вони відчувають при випробуванні травами. Після смерті на тілі головного антагоніста можна побачити амулет, який був даний Альвину для його захисту. А також Преподобний говорив, що бачить у хлопчика зовсім іншої людини, натякаючи на магістра Ордена Палаючої Троянди. Коли Яків врятував Геральта на болотах, то сказав про повернення боргу. Дорослого персонажа Білий Вовк ніколи не рятував, але Альвіна від баргестов всіма силами намагався захистити.

Популярі новини
Загрузка...