Магія руйнування в "Скайриме": системні вимоги, сюжетна лінія, герої і квести

300 0 Новини високих технологій

Двісті років пройшло після подій, описаних у 4-й частині гри «Скайрим». Короля вбили, громадянська війна може ось-ось розпочатися. Імперія на межі розколу, про що зазначено в пророцтві, яке міститься в Свитках. Там же передрікає і повернення драконів під зверхністю Алдуина. Для установки гри необхідні:

 • OS Windows XP, Vista або 7;
 • 3 GB пам'яті;
 • 10 GB на жорсткому диску;
 • відеопам'ять 512 mb;
 • 9 DirectX;
 • процесор 2.0 GHz.
 • Ось вийшов супроти вас крижаний дракон, а ви його грозовим розрядом! Так, саме так працює у грі «Скайрим» магія руйнування. Не дивно, що багато геймери хочуть її вивчати і використовувати. Тільки от як? А ще хочеться прокачати її скоріше! Як же цього домогтися?


  Хитрощі з расами

  Якщо вибрати одну з трьох нижченаведених рас, можна використовувати бонуси для розвитку в «Скайриме» магії руйнування. Вищі ельфи - найефективніша раса. Чому? З-за ельфійськой крові. Вона наробить їх більшою магією порівняно з іншими расами. Крім того, у ельфів є здатність «Высокорожденные» - 1 раз на добу вони можуть відновлювати магію швидше на 60 секунд. Бретоны (або Манмеры) - напівкровки людей і ельфів, зберегли ельфійську кров, яка дає їм 25% опору магії. Мають здатність "Драгон скін" - 1 раз в день можуть поглинати 50% магічних заклинань ворога за 1 хв. Темний ельф, або Данмер - ефективні в магії знищення, а їх кров дає їм 50% опору вогню. Можуть стати вампірами. Здатність - «Гнів предка», 1 раз на добу за хвилину вороги неподалік отримують 8 очок в сек. від утрати вогнем.


  Як вивчати

  Магія руйнування в "Скайриме": системні вимоги, сюжетна лінія, герої і квести
  Всі досить просто - застосовувати заклинання на якусь мету. Але при цьому слід знати, що персонаж споживає ману. Існує базове споживання, а є і реальне. Так от, швидкість, з якою збільшується прокачування, залежить саме від останнього. Але є заковика - заклинання повинно впливати вдало. Якщо персонаж накладає заклинання не з однієї руки, а з 2 то прогресу не буде збільшуватися, зате витратитися на магію доведеться більше. Чим вище рівень, тим нижче витрата магії, використовуваної на заклинання. Також є здібності, знижують витрати. Є певний шкоди, якої завдають заклинання.

  Використовувані стихії

  Важливо знати, що є багато гілок для вивчення, але гравець повинен вибрати одну основну. У грі «Скайрим» магія руйнування вимагає золотого балансу, оскільки, якщо вивчати все, то потрібно відмовлятися від якихось інших здібностей, але і занадто вузька спеціалізація не дозволить магу битися з противником, у якого опір до даного виду магії. Вогонь "їсть" магічної енергії менше за всіх. Снаряди летять з середньою швидкістю, проте завдають фізичної шкоди максимально. Крім того, мета отримує пошкодження додатково.
  Магія руйнування в "Скайриме": системні вимоги, сюжетна лінія, герої і квести
  Лід поглинає магічну енергію в середніх пропорціях, снаряди летять повільно, але можуть сповільнювати противника і забирати у нього витривалість. Блискавка сама швидкісна. До того ж вона поїдає у супротивника весь магічний запас. У зв'язку з даним фактом найчастіше її застосовують проти магів. Коли персонаж підвищує інтелект, можете збільшити потужність магії, здоров'я або витривалості. Найчастіше підвищують магічну атаку, але ще не забувайте про здоров'я. Витривалість - корисна штука: збільшує вагу, тому можна нести більше.
  Є ще в грі «Скайрим» нова магія руйнування – це стихія Вітру, за допомогою якої можна розкидати нещасних супротивників, наче тріски, на всі боки. Рекомендується мати зброя - меч, лук і т. д., оскільки на перших рівнях магія слабенька.

  Дії стихій

  Вогонь. Може підпалити, противник отримує якийсь час певної шкоди. Але потім ефект закінчується, якщо до цього ви підсмажите суперника ще раз, то ефект заміниться.
  Магія руйнування в "Скайриме": системні вимоги, сюжетна лінія, герої і квести
  Холод. Уповільнює вашого ворога, той втрачає сили. Блискавка. При використанні суперник втратить здоров'я і магію. На відео використання магії руйнування. Розповідається гайд, як прокачати вищевказану магію.
  Магія руйнування в "Скайриме": системні вимоги, сюжетна лінія, герої і квести
  Рекомендується прокачувати всі стихії, тому що противник може бути захищений від якоїсь із них. У «Скайриме» магія руйнування вимагає витрат, при цьому у заклинань вказуються певні числа:
 • Синім кольором зазвичай позначають базову вартість заклинання, якщо у персонажа 15 рівень, і у нього немає ніяких перков.
 • Жовтим кольором - новачок досягає 15 рівня, а учень 25 і так далі. Також є перк, який зменшує вартість заклинань.
 • Зеленим кольором позначають вартість при досягненні сотого рівня, і є всі перкі, які зменшують вартість заклинань.
 • Наведемо приклад на навичці «Полум'я» для новачка: базова вартість 16 одиниць у секунду, стандартна 6 стовідсоткова вартість 4.

  Супутні ефекти

  Припустимо, що у вашого супротивника здоров'я 20% або менше. Таким чином, ви можете його налякати. Лід діє так само і заморожує вашого ворога. Якщо ситуація важка, то рекомендується скористатися даними заклинанням, щоб трохи перевести дух. Блискавкою (при здоров'я ворога менше ніж 15%) ви вб'єте його моментально, якщо застосуєте заклинання.

  Переваги рас

  Данмеры отримують +10 до магії руйнування, а редгарды +5. Те ж саме відноситься до имперцам і альтмерам. Кожна раса володіє заклинанням під назвою «Полум'я», у данмеров є «Іскра». Важливо знати, що деякі раси володіють імунітетом до якихось стихіям. Наприклад, у вогняних атронахов є імунітет до вогню, так само як у данмеров – тільки у перших він повний, а в останніх становить лише 50%. У крижаних атронахов імунітет до холоду, у норд теж - 50%, у двемерских механізмів повний імунітет. У вампірів мінімальний опір холоду - 25%, максимально - сто. У грозових атронахов опірність до електрики 100%.

  Заклинання

  Коли грають в Skyrim, магія руйнування дозволяє пройти шлях від новачка до майстра. Заклинання завдає конкретний збиток і вимагає певних дій. Розберемо на прикладі вогненної магії.
 • Новачок використовує струмінь полум'я, яка завдасть об'єкту 8 одиниць шкоди за одну секунду. Якщо він когось підпалить, завдасть ще шкоди.
 • Учень може використовувати вогненну стрілу, але замість 8 завдає 25 одиниць шкоди.
 • Адепт – застосовує вогненна куля (40 шкоди).
 • Експерт використовує испепеление, і полум'я завдає 60 одиниць шкоди.
 • Майстер використовує Вогняний Шторм (на фото нижче), при цьому виходить дуже сильний вибух.
 • Магія руйнування в "Скайриме": системні вимоги, сюжетна лінія, герої і квести
  Шкода 100 отримують всі істоти, крім самого мага. Збитки від вогню залежить від близькості до епіцентру. Для заклинання будуть потрібні обидві руки і деяку кількість часу.

  Хто мене навчить?

  Часто геймери запитують про те, як прокачати магію руйнування в «Скайрим». Відповідь очевидна: потрібні учителі (тренери). Навик потрібно розвивати до 100 рівня, інакше ваш персонаж не отримає те заклинань для майстра. А взагалі ці томи купити ніде не можна, і їх ви ніде не знайдете. У Виндхельме вас зроблять адептом, слід звернутися до товариша по прізвиську Вунферт Неживої. Синій палац є місцем розташування Сибілли Стентор, яка поучит вашого персонажа рівня експерта. Ну і, нарешті, Колегія Вінтерхолда. Саме там ви можете отримати майстра, а для цього вам знадобиться Фаральда, яка розповідає вам про проведення ритуалу і подробицях, пов'язаних з ним. Як тільки ви виконаєте у відповідності з вказівками ритуал, то отримаєте заклинання магії руйнування для рівня Майстер.
  Магія руйнування в "Скайриме": системні вимоги, сюжетна лінія, герої і квести

  Прокачування

  Багатьом цікаво при грі в «Скайрим», як швидко прокачати магію руйнування. Є кілька способів, які дозволяють зробити це:
 • По-перше, застосовуйте з доступних заклинань ті, які є найбільш потужними, краще всього використовувати з обох рук. Чим більше супротивників вб'єте, тим більше магія буде прокачуватися.
 • По-друге, здається, що швидкість регенерації прокачувати добре. Але як тільки мана буде на нулі, ніяка регенерація не допоможе. Тому в прокачуванні важливу роль відіграє зачарование. Воно дозволить знизити вартість заклинань. 5 перков прокачуються, щоб збільшити потужність заклинання. Зачаровывание повинно бути 100 лвл. Ще знадобиться перк, за його допомогою можна 2 ефекту накласти на 1 предмет.
 • Після чого 2 школи магії стануть повністю безкоштовні. Рекомендується витратити на руйнування 100%, а за 50% на 2 інших.
  На прокачування впливає рівень самого заклинання, але не збитків. Припустимо, ви учень і використовували "Крижаний шип". Або ви адепт і застосували "Крижану бурю". Так ось, у другому випадку ваш навик хитнеться більше.
  Магія руйнування в "Скайриме": системні вимоги, сюжетна лінія, герої і квести

  Камера тортур

  Є ще одна хитрість для прокачування. Коли ви станете майстром Темного Братства, вам буде доступна камера тортур. Атакуйте людей, прикутих там. Коли їх здоров'я знизиться, використовуйте відновлення і зціліть їх. Крім прокачування магії руйнування, є ще один бонус - розпитайте кожного після того, як потренуєтеся, вони розкриють місцезнаходження прихованих скарбів.

  Коняшка

  Як збільшити шкоди магії руйнування в «Скайриме»? В цьому питанні позитивну роль грає кінь. На тварину можна і потрібно прокачувати магію! Коника звати Тенегрив, і ви можете отримати її, коли будете виконувати квести від Темного братства. У коняшки регенерація просто нереальна, залежить від того, якого рівня ваш герой. Тому можна на Тенегриве відточувати навички, але не варто конячку добивати, якщо тільки ви не хотіли отримати шашлик. Конячка зносить вогняний шторм і ланцюг блискавок. Вона терпляче переносить всі ваші знущання та не відповідає на них агресією, тому можна прокачати свій навик. Навіть якщо ви раптом випадково вб'єте нещасну конячку, то днів через 20 знайдете там же, де прикінчили - причому живий. Дуже корисна тварина, рекомендується знайти як можна швидше.
  Магія руйнування в "Скайриме": системні вимоги, сюжетна лінія, герої і квести

  Баг

  Є дуже хитрий баг, який не всі знають. Отже, в Гільдії Соратників є спеціальна місія. Вам потрібно буде зробити атаку на НПС, застосовуючи або зброю, або магію. Якщо ви застосуєте останню, НПР стане ставитися вороже, але агресію не застосує. Тому можна використовувати подібну ситуацію для власної користі.

  Поради бувалих

  У грі «Скайрим» посилення магії руйнування відбувається за допомогою правильної прокачування. Досвідчені гравці кажуть, що гілка чаклунства повинна бути прокачана, і прокачується одночасно Руйнування. Також вам знадобиться Зачарование. Тільки у вас з'являться які-небудь предмети, які можуть знизити вартість магії, то можна знизити вартість до 0. Якщо у вас є золотко, ви можете найняти тренера і прокачати руйнування. Далі знадобляться книги. Є нюанси - багато гравці стверджують, що гроза з блискавками, використовувана на легендарному рівні, не буде володіти тією ж ефективністю, що грозовий розряд у експерта.
  Магія руйнування в "Скайриме": системні вимоги, сюжетна лінія, герої і квести
  На відео можна побачити Грозовий шторм - рівень Майстер. Завдає 75 шкоди в секунду: половину - здоров'ю, половину -магії.

  Вартість без перка  122  Вартість з урахуванням лвл заклинання  41  Тривалість  Поки застосовуєте

  Де взяти

  Щоб добути собі книжечку, потрібно виконувати деякі завдання або знайти торговця. Наприклад, новачки можуть взяти томи у Лабиринтиане. Учень повинен спочатку досягти рівня магії руйнування до 50 рівня. Експерту продадуть тому після досягнення рівня магії 75 лвл. Ну і, нарешті, вогненний шторм або буран дається тільки після того, як ви виконаєте Ритуальне заклинання, про який було згадано вище. Окремо хочеться згадати торговця по імені Неласар. Справа в тому, що він не захоче з вами торгувати, поки ви не виконаєте місію під назвою "Зірка Азури".

  Моди

  Можна застосовувати моди для отримання деяких заклинань.
  Магія руйнування в "Скайриме": системні вимоги, сюжетна лінія, герої і квести
  На відео приклад застосування водних і вогняних заклинання магії знищення. Найчастіше в моді містяться нові заклинання. Щоб встановити мод, розпакуйте вміст архіву в «Скайрим/Дані» (Skyrim/Data)». Є в грі «Скайрим» мод на нову магію руйнування - магію Вітру. Завдає фізичної шкоди, а також може відкинути ворога назад. Починається з слабенького пориву вітру, закінчуючи потужним циклоном.

  Проблема з модами

  Буває, що мод встановлено, але торговці не продають тома заклинань. Відбувається це із-за конфлікту модів. Рішення такої проблеми є. Файл esp для мода поміщається в порядок завантаження нижче інших модів, добавляющих заклинання в гру. Зайдіть в гру, купіть тома, збережіть і закрийте, після чого поверніть мод тому. Нові томи знову зникнуть з інвентарю продавців, але ви зможете використовувати інші заклинання.

  Популярі новини
  Загрузка...