WPFFontCache_v0400.exe - що це за процес в "Диспетчері завдань"

240 0 Новини високих технологій

Чи пам'ятаєте ви роботу свого комп'ютера, як тільки на нього була встановлена операційна система? Тоді він був швидкий, програми відкривалися миттєво, не було ніяких зависань і іншого. На жаль, з часом з'являється стільки процесів, що вони істотно гальмують систему. Іноді це відбувається з-за великого обсягу встановлених програм, а іноді трапляються збої, і деякі процеси непомірно навантажує процесор. У цій статті ми поговоримо про програму WPFFontCache_v0400.exe - що це, які функції вона виконує і що робити, якщо споживає занадто багато ресурсів комп'ютера? Прочитайте статтю до кінця, щоб повністю розібратися в питанні.

WPFFontCache_v0400.exe - що за процес?

Попередньо давайте розберемося, що це за процес, перед тим як торкатися питання його навантаження на систему.
WPFFontCache_v0400.exe - що це за процес в "Диспетчері завдань"
Отже, WPFFontCache_v0400.exe - це процес, який відповідає за відображення шрифтів і їх стилів в WPF-програмах. Простими словами, саме він робить сприятливий вид запускаються на комп'ютері. Він в собі зберігає метадані всіх стилів тексту і при необхідності миттєво облагороджує інтерфейс того чи іншого додатка.


Вірус чи ні?

Ми вже з'ясували, що WPFFontCache_v0400.exe - це процес, який працює зі стилями тексту, але може він бути вірусом? Відповідь: категорично ні. Але вірус може маскуватися під нього. Справа в тому, що розробники вірусного програмного забезпечення має намір можуть назвати свою шкідливу програму ім'ям цього процесу, щоб ввести користувача в оману.

Місцезнаходження

Найпростіший спосіб відрізнити вірусний процес від справжнього - перевірити місце розташування його виконуваного файлу. Справа в тому, що справжній знаходиться в папці WPF, яка розташована по цьому шляху:

C:WindowsMicrosoft.NETFramework64v4030319WPF

Увійдіть у "Диспетчер завдань" і знайдіть у списку потрібний процес, після чого відкрийте його місце розташування, натиснувши ПКМ і вибравши відповідний пункт. Якщо файл буде знаходитися в папці WPF, значить це не вірус.

Чи можна його відключити?

Ми вже з'ясували, що за програма - WPFFontCache_v0400.exe, але можна його відключити? Адже навіть у фоновому режимі вона споживає частину ресурсів, не кажучи вже про ситуації, коли відбувається якийсь збій і їх споживання зростає в кілька разів.

<script async="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js">
<!-- fb_336x280_2 -->

<script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle ||[]).push({});

Вимкнути процес можна - це не викличе жодних критичних помилок, однак шрифти в WPF-додатки можуть відображатися некоректно.

Велике навантаження на ЦП - виправляємо ситуацію

Отже, ми з'ясували, що WPFFontCache_v0400.exe - це процес, який в деяких ситуаціях може споживати занадто багато ресурсів комп'ютера, чого бути не повинно. У цьому випадку ви можете вимкнути його, однак після перезапуску ПК він знову буде запущено. Розумніше буде спробувати виправити ситуацію. На щастя, є два способи, як це зробити, про яких і піде зараз мова.

Спосіб 1: оновлення бібліотек

Щоб не вживати кардинальних заходів, можна спробувати оновити бібліотеки програми. Найімовірніше, в системі відбувся збій, через якого пошкодилися деякі файли програми. В цьому випадку потрібно оновити бібліотеки для цього:


<script type="text/javascript">
var blockSettings2 = {blockId:"R-A-70350-39",renderTo:"yandex_rtb_R-A-70350-39",async:!0};
if(document.cookie.indexOf("abmatch=") >= 0) blockSettings2.statId = 70350;
!function(a,b,c,d,e){a[c]=a[c]||[],a[c].push(function(){Ya.Context.AdvManager.render(blockSettings2)}),e=b.getElementsByTagName("script")[0],d=b.createElement("script"),d.type="text/javascript",d.src="//an.yandex.ru/system/context.js",d.async=!0e.parentNode.insertBefore(d,e)}(this,this.document,"yandexContextAsyncCallbacks");
 1. Перейдіть на сторінку завантаження NET Framework 4. Важливо, щоб сайт був офіційним.
 2. Завантажте пакет програм, натиснувши відповідні кнопки.
 3. Виконайте інсталяцію всіх його компонентів, керуючись інструкцією, запропонованої "Майстер установок".
WPFFontCache_v0400.exe - що це за процес в "Диспетчері завдань"

Після цього перезавантажте комп'ютер. Проблема повинна зникнути.

Спосіб 2: видалення

Якщо оновлення бібліотек не допомогло, тоді найефективнішим способом буде видалення шкідливого файлу. Для цього:

 1. Завершіть процес в "Диспетчері завдань".
 2. Відкрийте "Командний рядок".
 3. Виконайте " sc delete WPFFontCache_v0400.exe "(без лапок).
 4. WPFFontCache_v0400.exe - що це за процес в "Диспетчері завдань"
  Файл буде видалений, а проблема усунена.

  Висновок

  Тепер ви знаєте, що WPFFontCache_v0400.exe - це процес, що відповідає за відображення стилів та шрифтів в операційній системі Windows. Але що найголовніше - ви дізналися, що необхідно робити в ситуації, коли він сильно навантажує процесор. Важливо також періодично перевіряти систему на віруси, щоб вчасно усувати загрозу.

Популярі новини
Загрузка...