Квест "Змова ізгоїв" в "Скайриме": проходження

216 0 Новини високих технологій

Квест «Змова Ізгоїв» в «Скайриме» почнеться майже відразу ж після прибуття головного героя в місто Маркарт. Безпечна прогулянка по місцевому ринку виллється для Довакина в даний детективне пригода за участю таємних організацій та найманих вбивць. Заінтриговані? Тоді дочитайте цю статтю до кінця, і ви дізнаєтеся все про проходження даного завдання.

Несподіваний напад

Отже, Довакин опинився в Маркарте. Через якийсь час після прибуття в місто ви станете свідком замаху на якусь Маргрет, спокійно котра блукала по ринку. При цьому потенційний вбивця кричить щось про Ізгоїв і свободу, та і взагалі, поводиться дуже дивно. Вам потрібно терміново втрутитися і врятувати жінку. Після цього один з перехожих підкине герою записку з пропозицією зустрічі, яка призначена у місцевому храмі Талоса. З цього і починається завдання «Змова Ізгоїв» в «Скайриме».


Квест "Змова ізгоїв" в "Скайриме": проходження
Вирушайте в храм і поговоріть там з Элтрисом. Він розповість герою про те, що це вже не перший напад з боку Ізгоїв, а потім запропонує Довакину провести розслідування. Ну, що ж, доведеться погодитися на це.

Збір інформації

Для початку варто довідатися про Маргрет, на яку було вчинено напад. Вирушайте в таверну «Срібна кров», де живе дівчина, і обшукайте її кімнату, попередньо взявши ключ у господаря закладу. Трохи порившись в різних речах, ви в результаті знайдете щоденник Маргрет.
Квест "Змова ізгоїв" в "Скайриме": проходження
Із записів стане ясно, що дівчина працює на Імперію. Вона прибула в Маркарт з метою викупити шахту Сидна у клану Срібна Кров. Ну, нічого собі поворот! Тепер мотив замаху потроху прояснюється. Нападник уже не здається просто психом, тому саме час дізнатися про нього якомога більше інформації.


«Мурашник»

Раніше Элтрис розповів вам, що відбувся вбивцю звали Вейлин. Він жив у бідняцькому притулку, відомому як «Мурашник», туди вам і треба відправитися з квесту «Змова Ізгоїв» в «Скайриме». Прибувши на місце, візьміть у Гарві ключ від кімнати Вейлина і обшукайте її. Ви виявите підозрілу записку із зазначенням піти на ринок, але, на жаль, послання мало що прояснює, крім того, що написав її якийсь «Н». На виході з «Мурашника» героя зустріне Друстон, бажаючий провчити Довакина за те, що він лізе не в свою справу. Сміливо приймайте виклик, а потім, коли здобудете перемогу, допросите бандита. Друстон зізнається, що його надіслав Непус Носатий. Більш того, це і є таємничий «Н», написав послання для Вейлина.

Допит Носатого

Дивно, але Непус спокійно погодиться на розмову з Довакином. Він, анітрохи не соромлячись, розповість про те, що за усіма темними справами, творящимися в місті, варто Тонар. Він взяв у полон лідера Ізгоїв Маданаха і тому керує тими, хто перебуває в організації.
Квест "Змова ізгоїв" в "Скайриме": проходження
Закінчивши свою розповідь, Носатий спробує вбити героя. Расправьтесь з ним, але будьте готові до того, що вам доведеться боротися ще й з усіма мешканцями будинку. Битва складна, але ви, звичайно ж, вийдете з неї переможцем.

Зустріч з Тонаром

Завдання «Змова Ізгоїв» в «Скайриме» вже підходить до кінця. Вам залишилося тільки піти в «Скарбниці» і змусити Тонара у всьому зізнатися. Щоправда, останній не захоче відповідати ні на які питання і вкаже Довакину на двері. В той момент, коли герой вже буде готовий піти ні з чим, з сусідньої кімнати пролунає шум. Біжіть туди з усіх ніг, і ви побачите, як шпигуни Ізгоїв вбивають дружину Тонара. Не зволікаючи, расправьтесь з негідниками. Після цього поговоріть з Тонаром, який тепер підтвердить все, що розповів вам Непус раніше.
Квест "Змова ізгоїв" в "Скайриме": проходження
Ну, що ж, історія прояснилася. Вирушайте до Элтрису, який все ще чекає Довакина в храмі Талоса, щоб повідомити йому отриману інформацію. Але ось невдача – Элтрис мертвий, а місцева варта звинувачує вас у вбивстві. На цьому проходження «Змови в Ізгоїв» в «Скайриме» закінчується, і ви можете приступити до наступного завдання з цієї ж ланцюжка.

Примітки

Є кілька важливих речей, які потрібно враховувати при виконанні квесту:
  • Вэйлин може вбити Маргрет, але це не сильно на щось вплине.
  • При бажанні, можна скористатися консоллю, і швидко завершити завдання «Змова Ізгоїв» в «Скайриме». Код виглядає наступним чином – «setstage MS01100».
  • Навіть якщо ви перебьете всю варту в храмі Талоса, вам все одно не вдасться піти від відповідальності. Охоронці порядку будуть ганятися за Довакином і кожен раз намагатися посадити його у в'язницю.
  • Крім того, можна дуже швидко пройти завдання, викравши щоденники Непуса і Тонара. У цьому разі практично всі персонажі, які беруть участь у квесті, залишаться в живих.

    Популярі новини
    Загрузка...