Оптимізація Fallout New Vegas для слабких ПК

133 0 Новини високих технологій

Оптимізація Fallout New Vegas досі залишається актуальним питанням для багатьох геймерів. Гра відноситься до числа культових розробок, вважається еталоном пригоди в жанрі RPG від першої особи і просто має статус "легенда". Тому багато користувачів хотіли б провести в ній вільний час, та не кожному це дано. Адже даний проект вимагає досить серйозне технічне оснащення, а грати з продуктивністю 20 FPS (кадри в секунду) не так приємно. Тому сьогодні ми розкриємо всю необхідну інформацію щодо оптимізації ігри і підвищення рівня продуктивності.

Оптимізація Fallout New Vegas для слабких ПК

Навіщо потрібно оптимізація?

Але перш ніж починати оптимізацію Fallout New Vegas, хотілося б розібратися з доцільністю використання такої можливості. В принципі, вона має сенс, так як налаштування рівня графіки і регулювання рівня якості - це найважливіший елемент для комфортної гри. Деякі гравці не звертають уваги на оформлення, тому вони відразу цікавляться оптимізацією, щоб отримати максимальний приплив FPS. А багато користувачів, навпаки, люблять гарне оточення, тому для них подібний процес стає цілим випробуванням, так як хочеться і картинку симпатичніше, та і швидкість гри занижувати не хочеться. Тому для отримання більш ефективного результату варто просто уважно вивчити дане питання і спробувати знайти сприятливе рішення.


Оптимізація Fallout New Vegas для слабких ПК

Варто оптимізувати Fallout New Vegas?

Тепер задамося головним питанням: а чи варто проводити оптимізацію Fallout New Vegas для слабких ПК в умовах сучасних технологій? Адже тепер доступні користувачам досить серйозні комп'ютери, які перевершують основні технічні вимоги гри в кілька разів. Але не варто поспішати з висновками, так як незважаючи на настільки доступну технологічну складову, далеко не кожен може дозволити собі потужний комп'ютер. Тому процес регулювання графічних налаштувань досі є актуальним для багатьох фанатів ігрової серії. Не варто забувати і про графічних баги, які часом є причиною низької продуктивності. Впоратися з ними можна аналогічним чином.


Оптимізація Fallout New Vegas для слабких ПК

Доступні варіанти для оптимізації гри

Щоб активно користуватися можливістю налаштувати гру під свій ПК, необхідно розібрати основні варіанти проведення оптимізації Fallout New Vegas. Їх не так багато, але ми постараємося спочатку перерахувати всі наявні напрямки, а потім розберемо кожний пункт окремо. Отже, на даний момент доступно наступне:
 • Використання стандартних налаштувань.
 • Установка спеціальної модифікації для автоматичної оптимізації.
 • Редагування INI-файлу.
 • Застосування автоматичної оптимізації за допомогою утиліти відеокарти.
 • Як бачите, кожен варіант має особисті особливості і варто детальніше зупинитися на кожному пункті. Радимо запастися вільним часом, так як деякі моменти можуть зажадати багато зусиль для реалізації.
  Оптимізація Fallout New Vegas для слабких ПК

  Використовуємо стандартні налаштування

  Для початку варто спробувати провести оптимізацію Fallout New Vegas з допомогою простих налаштувань в грі. Для цього виконайте наступне:
 • Запускаєте ігровий проект.
 • Переходьте в пункт графічних налаштувань.
 • Уважно вивчаєте всі доступні регулювання і міняєте їх (краще встановити на мінімальне значення).
 • Потім запускаєте пригода і оцінюєте продуктивність.
 • Якщо все добре, можете поступово підвищувати значення налаштувань.
 • Таким чином ви зможете досягти потрібного результату. Головне - уважно стежити за зміною продуктивності і намагатися підбирати найбільш сприятливий варіант. Краще, якщо під час тесту ви будете не тільки досліджувати світ, але і битися, щоб перевірити всі ситуації.
  Оптимізація Fallout New Vegas для слабких ПК

  Застосовуємо спеціальну модифікацію

  Тепер слід розібратися з можливістю застосувати мод, який проведе автоматичну оптимізацію Fallout New Vegas для Windows 7 і будь-якої іншої операційної системи. В даному випадку вам потрібно всього лише відвідати спільнота фанатів і відшукати розділ з модифікаціями. Уважно читайте опис і постарайтеся підібрати найбільш оптимальний варіант, щоб не відчувати додаткових проблем. Намагайтеся дістати мод на оптимізацію Fallout New Vegas без яких-небудь поліпшень і графічного вдосконалення. Як тільки відшукайте його, відразу завантажуйте та встановлюйте. Весь процес буде поміщений в установку і після запуску зажадає додатково кілька хвилин очікування. Як тільки все закінчиться, достатньо буде просто почати грати і оцінити зроблені зміни.
  Оптимізація Fallout New Vegas для слабких ПК

  Редагуємо INI-файл

  Оптимізація Fallout New Vegas через INI-файл має досить складну структуру порівняно з усіма іншими варіантами. Не варто сподіватися на те, що все можна зробити за допомогою програми "Блокнот". В даному випадку потрібно активно використовувати додаткове програмне забезпечення і намагатися не порушувати баланс графічних налаштувань. Тому вам буде потрібно виконувати ряд дій:
 • SFW для оптимізації Fallout New Vegas - спеціальна програмна утиліта, яка забезпечує можливість редагувати INI-файл на рівні рядового користувача. Вона забезпечить зручний інтерфейс і запобіжить критичні зміни. Як ви вже здогадалися, вам доведеться завантажити дану програму. Зробити це можна в будь-якому співтоваристві фанатів гри.
 • Запускаєте SFW і вказуєте, де знаходиться INI-файл. Досить згадати, куди ви встановили гру і просто запам'ятати місцерозташування.
 • Перед вами відкриється вікно з численними параметрами. Уважно вивчайте всі напрямки і постарайтеся змінити всі пункти в найменшу сторону. Ми рекомендуємо нічого не відключати, так як це сильно позначиться на атмосфері гри і повністю зіпсує враження. Краще встановити мінімальне значення.
 • Як тільки параметри будуть встановлені, залишиться запустити гру і перевірити рівень продуктивності.
 • Це найбільш складний варіант оптимізації, тому варто бути гранично уважним і обережним при реалізації. Намагайтеся не допускати помилок і не бійтеся експериментувати з налаштуваннями.

  Використовуємо утиліти відеокарт

  Основними виробниками відеокарт для ПК є компанії Radeon і Nvidia. Вони постійно вдосконалюють комплектуючі частини і навіть випустили спеціальні утиліти. Програми встановлюються автоматично після завантаження драйверів і напевно ви вже помітили подібне у себе. Якщо це так, то добре, тепер залишиться зробити наступне:

 • Після запуску утиліти перейдіть в розділ "Ігри".
 • Шукайте гру Fallout New Vegas і натискаєте на кнопку "Оптимізувати".
 • Через пару хвилин ігровий проект буде пристосовано під ваш персональний комп'ютер.
 • Варто врахувати один несприятливий момент: оптимізація Fallout New Vegas буде строго орієнтована на максимальні можливості вашого ПК, тому результат вас може не влаштувати. Принаймні, спробувати в будь-якому випадку рекомендується.

  Чим погана оптимізація?

  Тепер ви знаєте, якими способами варто користуватися для проведення оптимізації. Але не варто забувати і про негативні наслідки такого процесу. Адже під час оптимізації ви занижуєте загальний рівень графіки, що може в результаті вплинути на враження. Текстури стануть більш розмитими, зникнуть спецефекти, тіні стануть менш згладженими і т. д. Рекомендується добре задуматися про цей момент, адже далеко не кожен користувач здатний погоджуватися з низьким рівнем графіки заради ігрового процесу. Тому не варто гаяти часу і просто починати застосовувати усі доступні способи. Сподіваємося, що наша інформація вам знадобилася.

  Популярі новини
  Загрузка...