"Скайрим": скупник краденого і місця розташування

205 0 Новини високих технологій

У "Скайриме" скупник краденого - це універсальний NPC, який є представником гільдії злодіїв, забезпечує членів клану можливістю продавати крадені речі. Відразу скористатися цією можливістю не вийде, так як спочатку належить вступити в саму гільдію і виконати ряд квестів. Не варто забувати про те, що доведеться ще відшукати місце, де вас приймуть і забезпечать доступ до інформації. Адже далеко не кожен зможе вступити в це співтовариство, і не варто чекати теплого прийому, так як учасники там не такі приємні. Тому варто діяти строго за планом: спочатку шукаємо їх притулок, а потім починаємо нарощувати репутацію.

Гільдія злодіїв в "Скайриме"

Перш ніж шукати скупника краденого в "Скайриме", вирушимо на пошуки самої гільдії. Для початку вам належить відвідати місто Рифтен і відшукати таверну під назвою "Буйна фляга". Саме там розташувався штаб і присутні основні члени клану. Тільки не поспішайте розпитувати місцевих жителів про даному місці, інакше вас чекає далеко не такий приємний прийом. Гільдія користується не найкращою репутацією серед населення і стражників, ніхто не любить злодіїв і вже тим більше особистостей, які прагнуть до них потрапити.


Як тільки ви виконаєте перша умова, вам належить знайти координатора, який ховається на центральній площі міста, а звуть його Бриньольфом. Перша розмова буде не довгим, він вирішить перевірити вас і дасть завдання. Виконавши його, гільдія зрозуміє, що з вами можна вести діалог і тим більше розглядати можливість прийняття в ряди клану.
"Скайрим": скупник краденого і місця розташування

Просування в гільдії

Тільки не варто сподіватися, що пара завдань відкриє вам координати скупників краденого в "Скайриме". Варто розуміти, що для цього доведеться добре постаратися, тому будьте готові робити наступне:
 • Для початку необхідно отримати статус "злодій". Зробити це можна за допомогою простих розмов і визнання основної місії існування гільдії.
 • Потім доведеться трохи витратитися - клан знаходиться не в кращому становищі і йому потрібно хороше фінансування.
 • Обов'язково допомагайте соклановцам, аж до порятунку і надання житла.
 • Пам'ятайте, що всі члени гільдії - брати, коли мова заходить про битву, не варто сумніватися і відразу оголювати меч.
 • Якщо ви будете діяти належним чином, то суспільство буде розвиватися і пропонувати вам все більше завдань. Для початку вам дадуть доступ до простого скупникові краденого в "Скайриме" в самій гільдії, але він буде дрібним і з мінімальним запасом фінансів. Поступово ви будете рости, і зв'язку покращаться, дійде до того, що вам розкажуть про купця, який купує подібні речі за завищеною вартістю і при цьому ще видає додаткові доручення, маючи в запасі понад 4500 золота.


  "Скайрим": скупник краденого і місця розташування

  Можливість продавати крадене

  Крадене - речі, які ви взяли без дозволу з магазину, у перехожого або просто підібрали у дворі будинку. Як правило, ці речі позначаються спеціальним червоним позначенням, що не дозволяє продавати отримане добро простим торговцям. Красти можна все, починаючи з простих ложок і свічок, закінчуючи цілими діжечками вина, кіньми і озброєнням. Але варто розуміти, що якщо ви будете необережно красти, то варта зацікавиться подібною діяльністю і напевно вас посадять у в'язницю або страчують на місці. Крім того, далеко не всі NPC в грі нешкідливі, тому багато хто з радістю пустять у вас заклинання або постараються заколоти кинджалом. Будьте обережні й обачні, інакше постраждаєте.
  "Скайрим": скупник краденого і місця розташування

  Як відшукати скупників краденого?

  Тепер залишилося розібратися з тим, як знайти в "Скайриме" скупника краденого. Відразу відзначимо, що подібних особистостей у грі є декілька, і кожна володіє своїми побажаннями, потребами і цінами на товар. Спочатку вам буде доступна скупщица в самій гільдії злодіїв, але у неї мінімальні ціни, і збувати крадене їй невигідно. Є в "Скайриме" скупник краденого в Солитьюде. Знайти його можна в таверні "Смеющаяся щур", а звуть NPC Гулум-Ай. Нехай вас не лякає його грізна зовнішність, так як торговець з нього просто чудовий. Є ще в "Скайриме" скупник краденого в Вайтране. Знаходиться він в медоварне Хоннинга і прикидається звичайним слугою по імені Маллий Макій. Практично в кожному місті можна відшукати таку особистість і збути їй крадений товар, але варто бути гранично обережним і постаратися не потрапити сторожі. А характерним позначенням скупника є символ у вигляді ромба з літерою "Т".
  "Скайрим": скупник краденого і місця розташування

  Варто користуватися крадіжками?

  "Скайрим" - досить суворий віртуальний світ з безліччю небезпек, драконами і іншими неприємними ворогами. Щоб виживати в таких умовах, в кишені обов'язково повинні дзвеніти монети, інакше ви станете легкою жертвою серйозних супротивників. Тому, якщо вас не гризе совість, і ви хочете швидко розбагатіти, то обов'язково прокачуйте злодійство і вступайте в гільдію. Правда, є і зворотна сторона цієї ситуації - навряд чи хтось захоче вести справи з вашим персонажем і вже тим більше розмовляти, враховуючи ваш рівень репутації та належність до темного спільноті. Тепер ви володієте всією інформацією щодо можливості продавати крадене і організації, яка займається подібними справами. Залишилося особисто закріпити знання і постаратися домогтися успіху в цій справі.

  Популярі новини
  Загрузка...