Сутінкова гробниця: особливості локації і проходження

168 0 Новини високих технологій

Після того як ланцюжок квестів гільдії злодіїв в "Скайриме" близька до завершення, Драконорожденному належить зіткнуться з досить цікавою локацією під назвою "Сутінкова гробниця". Вхід у неї відкриється після квесту "Повернення сутінків", тут гравцеві належить повернути на місце реліквію даэдрической принцеси Ноктюрнал, а також заручиться її підтримкою для гільдії і ордена Соловйов, позбавленого милості покровительки після зради голови.

Коротка передісторія і опис локації

Сутінкова гробниця знаходиться західніше Фолкрита і південь від хребта Вістрі ножа. Розташована вона в горах Джерол, підземелля призначалося для випробування тих солов'їв, які жадали отримати благословення Ноктюрнал і зануритися в "фонтан удачі", отримавши один із його дарів.


Сутінкова гробниця: особливості локації і проходження
Тут же знаходився Скелетный ключ - реліквія богині, відмичка з невичерпним запасом міцності. Після того як глава Гільдії зрадив богиню і забрав ключ собі, всередині підземелля залишився тільки Галл. У вигляді примари цей соловей продовжував служити своїй богині, чекаючи, поки хтось гідний повернеться в гробницю.

Шлях паломника

Коли гравець опиниться всередині, Галл заговорить з ним і вкаже на необхідність пройти Шлях паломника для того, щоб повернути ключ. Підказки про проходження можна знайти в щоденнику Нистрома, хоча про деякі особливості підземелля здогадатися неважко. Всього кілька етапів:
 • Бій з тінями колишніх захисників Ноктюрнал. Бій нескладна, можна пройти його таємно.
 • Кімната, в якій можна вставати на світло і проходити крізь розтяжки, відмінно підійде заклинання "Полум'я свічки" і нічний зір каджіта.
 • Активація ланцюгів за світильниками біля статуї Ноктюрнал.
 • Коридор пасток з обхідним шляхом зліва, потрібно розкрити двері з замком рівня "майстер".
 • Стрибок у портал.
 • Сутінкова гробниця: особливості локації і проходження
  Складності можуть виникнути тільки на етапі з пастками і плямами світла. На всяк випадок краще запастися лікувальними зіллям.


  Нагорода Ноктюрнал

  Після того як Скелетный ключ буде повернуто на місце, Ноктюрнал поверне дар благословення гільдії злодіїв, більше того, вона благоволить тріаді Соловйов. Драконорожденный може на вибір взяти один з дарів богині, а саме:
 • Місяць. Невидимість раз на добу.
 • Половина Місяця. Заклинання помутніння розуму, змушує ворогів битися один з одним.
 • Повний Місяць. Вампирический удар раз на добу.
 • Крім того, в гробниці та прилеглих околицях є три підручники: злом замків, скритність, зачарование. Неподалік від алхімічної лабораторії є важіль у замкнену кімнату, там гравця буде чекати скриня з випадковою нагородою. У "Скайриме" секрети трапляються на кожному кроці, але "Сутінкова гробниця" - це по-справжньому красиве і чарівне місце.

  Популярі новини
  Загрузка...