Як підірвати гніздо накеров в "Відьмака 2"?

252 0 Новини високих технологій

«Гнізда накеров» в «Відьмака 2» – це контракт, який ви можете отримати під час проходження другої глави. Геральт прибув в Флотзам, і у вас, крім основного квесту, завжди є можливість виконати кілька побічних місій, щоб заробити.

Підготовка до завдання

Квест «Гнізда накеров» в «Відьмака 2» можна отримати, коли ви підійдете до дошці оголошень біля корчми. Для битв проти монстрів необхідно бути максимально підготовленим, навіть якщо це і накеры. Незважаючи на те, що один такий монстр - відносно простий суперник, у великій кількості вони стають вельми грізними супротивниками. Додаткові відомості про накерах можна дізнатися в книзі під назвою «Накеры в імлі». Придбати її Геральт може у торговця, якого звуть Ейнар Гуссель. Знайти ви його зможете без праці. Ейнар працює в магазині, що розташований напроти від кузні.


Успішно виконуємо квест

Як підірвати гніздо накеров в "Відьмака 2"?
Як підірвати гніздо накеров в «Відьмака 2»? Лігво накеров служить лазівкою, за допомогою якої монстри вибираються назовні. Пересуваються під землею, у тунелях. Наше завдання полягає в тому, щоб знайти 4 гнізда накеров і підірвати їх. Тоді монстри не скоро зможуть знову вибратися на поверхню. Щоб підірвати одне гніздо, необхідно мати в своєму розпорядженні бомбу, яка називається «Картеч». Якщо ви ще не маєте її у розпорядженні, тоді знайдіть або купіть її креслення. Все необхідне можна знайти у Седріка, який знаходиться на вишці, розташованої біля Биндюги. І як тільки у вас буде в наявності вибуховий пристрій, можна вирушати на прогулянку по лісовій гущавині Флотзама в пошуках гнізд.


Як підірвати гніздо накеров в "Відьмака 2"?
Убивши кілька монстрів, які вибралися на поверхню, просто підійдіть до гнізда і натисніть ліву кнопку миші. Геральт дістане необхідну бомбу і закине її всередину. До речі, відійдіть подалі, щоб вас не зачепило вибухом. Всередині гнізда часто зустрічаються корисні компоненти і речі, так що радимо не забувати перевіряти їх. Як тільки всі лісові гнізда будуть успішно ліквідовані, можете відправитися за нагородою, яку ви більше ніж заслужили. Видає нагороди Людвіг Мерс. Він знаходиться у приміщенні, розташованому навпроти шибениці, що стоїть на ринковій площі. Там ще недавно хотіли стратити Жовтцю з Золтаном, пам'ятаєте?

Цінні інгредієнти

Завжди намагайтеся збирати всі інгредієнти з полеглих супротивників. Вони часто потрібні для приготування корисних зіль, бомб і спорядження. Так, наприклад, кров накера-воїна вам неодмінно стане в нагоді під час проходження квесту «Зашифрована рукопис».

Популярі новини
Загрузка...