«Відьмак 2»: «Маленькі сестри». Проходження, квести, персонажі, сюжет і відповіді на загадки

271 0 Новини високих технологій

«Відьмак 2» – це чудова гра, яка багато в чому перевершила ті ігри жанру RPG, що вийшли одночасно разом з нею і навіть пізніше. Польські розробники славляться своїм умінням створювати чудову атмосферу всередині гри, що виходить не тільки красивими пейзажами і самобутніми персонажами, але і побічними місіями. Нерідко вони ставлять гравця перед складним моральним вибором: або розповідають історії, що до глибини душі можуть торкнутися кожного. Однієї з таких місій є завдання «Маленькі сестри» в «Відьмака 2».

Початок квесту

Варто відразу зазначити, що квест ви зможете отримати лише в тому випадку, якщо у Флотзаме вирішили допомогти Вернону Роше, а не лідера місцевих скоят'аелей, Иорвету. Ось ви ходите по табору каэдвенской армії, і в один момент зустрічаєте людину, якого всі навколишні обсипають численними образливими жартами і сильно б'ють. Якщо вас це зацікавить, і ви захочете допомогти людині, то підійдіть до нього поговорити. Він розповість вам про те, що сталося, з-за чого на нього настільки розлючені оточуючі.


Справу було три роки тому. На березі річки він побачив дивне привид, чому буквально наклав у штани. Після цього невдалого рандеву його постійно переслідують примари, у зв'язку з чим товариші так огидно з ним обходяться. Маврика, так звуть нашого бідолашного, постійно б'ють, насміхаються і зневажають. Як результат, він просить Відьмака допомогти йому, тим самим запрошуючи почати квест «Маленькі сестри» в «Відьмака 2». Для початку вам доведеться відправитися в лігво маркітанток. Там ви зможете зустріти дівчину, яку звуть Ліва. Вона була разом з каэдвенской армією три роки тому, так що знайома з даною ситуацією. Вона розповість Геральту про будиночок на пагорбі, про який нам також згадував Маврик. Виявляється, що існують чутки про те, що в тому будинку проживав місцевий лікар. Його звали Мальгет. У лікаря були маленькі дочки, яких безжально вбили солдати, а Мальгет, не витримавши горя від втрати улюблених дочок, кинувся в річку.


«Відьмак 2»: «Маленькі сестри». Проходження, квести, персонажі, сюжет і відповіді на загадки

Огляд будинку

Тепер потрібно в рамках квесту «Маленькі сестри» в «Відьмака 2» розгадати загадку могил. Дізнавшись все, що міг, Геральту потрібно відправитися до покинутого будинку, щоб ретельно вивчити його. Неподалік він знаходить кладовищі, про який нам раніше повідомляла Ліва. Коли ви потрапите на цвинтар, то відразу помітите чотири могили, у кожній з яких була похована одна з дочок лікаря. По ходу проходження квесту «Маленькі сестри» в «Відьмака 2: Вбивці королів» починає виникати все більше питань. Спершу розбийте бочки, які розставлені за покинутим будинком. Після цього ви помітите таємний прохід, який дозволить герою потрапити в підвал. Ретельно озирнувшись навколо, Відьмак помітить, що тут проводилися якісь магічні ритуали. Тепер потрібно запалити чарівні світильники, але будьте обережні. Запалювати їх неодмінно потрібно в правильному порядку, інакше на вас буде нападати привид.
Продовжуємо проходження «Відьмак 2»: «Маленькі сестри» так. Запалюємо найдальший світильник, який розташований біля входу. Далі потрібно запалити той, що встановлений відразу біля входу, а після того, що стоїть з правого боку від дверей. Під час виконання цього складного процесу, ви можете почути, як відкриється потайная кімната: заходьте. Там всередині, ви відшукайте магічну запис ретельно зашифровану. Як розгадати Маленькі сестри» в «Відьмака 2»? Ми згадуємо, що Маврик говорив про те, що в перший раз зустрів примари, коли був тут близько опівночі. Дочекавшись необхідного часу доби, Геральт зауважує примар тих дівчаток, які були вбиті солдатами. Відьмак сам вирішує: чи буде він атакувати їх або ж краще поговорить з примарами.

Що буде якщо напасти?

«Відьмак 2»: «Маленькі сестри». Проходження, квести, персонажі, сюжет і відповіді на загадки
Бій з духами – це типова задача для нашого Відьмака. У вас в арсеналі завжди можуть бути корисні зілля, що дадуть можливість покращити ваш меч проти духів. Спершу можете відкинути опонентів скориставшись Аардом, а далі захищайтеся за допомоги Квена. Ухиляючись від ударів, встигайте наносити власні. Атаку робити краще збоку або ззаду, в лоб нападати на привидів не рекомендується. Якщо знадобиться, ви завжди можете використовувати знак Ірден, що на час допоможе знерухомити примар для ефективного бою. Як тільки ви здолаєте всіх дівчат, то можете без проблем повертатися назад у табір і забирати у солдата свою винагороду. Проходження «Відьмака 2» «Маленькі сестри» можна вважати закінченим.

Що говорить з привидами

«Відьмак 2»: «Маленькі сестри». Проходження, квести, персонажі, сюжет і відповіді на загадки
Відьмак славиться тим, що вбиває лише небезпечних для інших чудовиськ. Якщо є можливість поговорити з монстром, то краще поговорити, а вже після махати мечем. Під час розмови з дівчатами, Геральт дізнається, чому саме вони загинули. Справжнім вбивцею є Маврик, що так сильно наробив в свої штани. А ми пам'ятаємо: смерть дівчат так сильно вплинула на батька, що той не витримав горя втрати і покінчив життя самогубством. Очевидно, що духи чекають помсти за себе і за свого улюбленого батька. Загадка могил «Відьмака 2» «Маленькі сестри» залишається все такою ж невизначеною. Розслідування триває.

Бесіда з Детмольдом

Геральт вирішує поговорити з придворним магом Детмольдом. Він сподівається, що маг може допомогти розкрити секрет в рукописах, які ми раніше відшукали всередині підвалу в покинутій будівлі. Як виявилося, це була вкрай невдала ідея, адже Детмольд не такий вже славний. Маг розповідає, що рукописи детально описують виконання особливого некромантского ритуалу. Він дозволяє вступити в зв'язок з духами померлих людей. Маг запропонує Відьмак викупити цей сувій, однак кращим рішенням буде залишити його у себе. По-перше, Детмольд (спойлер!) недовго буде союзником Відьмака, а по-друге, ви зможете успішно застосувати цей сувій трохи пізніше, коли почнеться третя глава. На території Лок Муинне, в розмові з магом Брасом з Бан Арда, сувій буде вам корисний.

«Відьмак 2»: «Маленькі сестри». Проходження, квести, персонажі, сюжет і відповіді на загадки
Це початок вельми цікавого квесту, який в результаті подарує Білому вовку можливість істотно посилитися перед завершальною частиною гри. Також, при розшифровці книги ви дізнаєтеся креслення меча Кэрм – сталевого магічного меча, який має два слоти для посилення рунами.

Відверта розмова з Мавриком

Для подальшого проходження «Відьмака 2» «Маленькі сестри» тепер необхідно поговорити з нашим нещасливим Мавриком. Якщо ви в правильний момент під час розмови натисніть на військового, то він вам відверто розповість правдиву історію про все, що сталося. Приблизно три роки тому в каэдвенском таборі почали ходити чутки, про те, що нібито лікар Мальгет не тільки вміє, але і часто практикує бесіди з духами. Геральту потрібно зробити власний вибір. Ви можете переконати Маврика допомогти вам і домовтеся про зустріч на річковому березі ближче до півночі. Однак не варто повідомляти йому, що привиди розповіли про те, хто був справжнім вбивцею, адже в цьому випадку каэдвенец сильно розсердиться і піде на річковий берег сам, без Відьмака.

Маврик з Відьмаком

«Відьмак 2»: «Маленькі сестри». Проходження, квести, персонажі, сюжет і відповіді на загадки
Ви майже змогли розгадати загадку в «Відьмака 2» «Маленькі сестри». Якщо Маврик погодився піти з вами, то він буде чекати вас в призначений час у певному договорі місці. Поспілкувавшись з ним біля ущелини, ви вирушите на рандеву з примарами. Невелика розмова в такій дивній компанії знову поставить відьмака перед вельми неоднозначним вибором.

Не допомагайте вбивці

Розгадати загадку могил «Маленькі сестри» в «Відьмака 2» ми змогли. Тепер потрібно вирішити долю людини, який є винуватцем цієї ситуації. Ви можете попросити каэдвенца визнати свою провину, після чого віддасте його на розтерзання привидам. У такому разі Маврик буде атакувати і вас, і примар, однак настільки нерівний бій дуже швидко і плачевно для нього закінчиться. Однак у певний момент він перетвориться в демона. Після чого повідомить герою, що саме демон вбив сестер, а Геральта просто обдурили. Проходження «Відьмака 2» «Маленькі сестри» не така проста, як здавалося. Справжня правда дуже гірка. Своїх дочок вбив їх батько після того як дізнався, що вони були збезчещені каэдвенскими солдатами. У зв'язку з тим, що лікар активно займався некромантією, то смерть дівчат і його власна, дала велику кількість сил демону. Після цієї розмови, Демон нападе на Відьмака. За допомогою срібного меча, кількох зіль і вдалої комбінації знаків, Відьмак починає протистояння проти ворога. Ухиляйтеся, парируйте удари, ставте знаки і робіть успішні випади. Квест ви завершите, тільки здолавши ворога. Грошей за його виконання ви вже не отримаєте, адже його замовник, Маврік, загинув від вашого ж клинка. В якості нагороди вам дістанеться лише досвід.

Підтримайте людини, а не примари

Якщо ви вирішили підтримати Маврика під час проходження «Відьмака 2: Вбивці королів» «Маленькі сестри», то разом з каэдвенцем вам доведеться битися з привидами. Поєдинок не буде дуже складним, якщо вчасно використовувати знаки, робити випади і контратаки. Квен і Ірден будуть дуже корисними в такому битві. Коли всі привиди будуть мертві, Маврик повідає вам всю правду про те, що сталося три роки тому, і яку участь у всіх цих подіях прийняв сам каэдвенец.

Маврик пішов сам

Якщо Маврик сам вирішив відправитися на берег річки, не чекаючи Відьмака, то, коли ви будете на місці, знайдете лише мертве тіло солдата. При огляді тіла покійного, назовні вийде сміється демон. Він розповість про те, що завдяки старанням Відьмака Демон істотно посилився і тепер мало що може його зупинити. Починається битва.
«Відьмак 2»: «Маленькі сестри». Проходження, квести, персонажі, сюжет і відповіді на загадки
Якщо ви хочете перемогти, то вам необхідно уникати всіх атак могутнього супротивника. Вчасно ставте блоки, використовуйте Квен, а нападу краще всього проводити збоку або ззаду. Дуже корисними також стануть такі знаки, як Аард або Ірден. Тільки здолавши ворога, ви завершите квест. Грошей за його виконання ви, як було сказано вище, вже не отримаєте, адже замовник, Маврік, загинув. В якості нагороди вам дістається виключно досвід.

Кінцівка

«Відьмак 2»: «Маленькі сестри». Проходження, квести, персонажі, сюжет і відповіді на загадки
Як ми і говорили, ігри серії «Відьмак» не завжди мають прості і ясні квести. Тут дуже рідко зустрінеться місія, де потрібно просто пройти полчища ворогів, взяти предмет/вбити головного ворога і відзвітувати про виконання. Складність у прийнятті рішень у цій грі незмінно полягає в тому, що не завжди вдається зрозуміти логіку і мотиви, якими керувалися персонажі. Багато квести в грі – самобутні історії, на основі яких цілком можна зняти кілька тривалих вітчизняних «мильних опер». По крихтах пізнаючи історію убитих дівчат, багато з гравців могли прийти до цілком очікуваного висновку, що правосуддя має восторжествувати і солдат повинен загинути. Тим не менше, гра дечому навчає нас. По-перше, ніколи не варто довіряти потойбічним силам. Якими б люди не були потайними, таємними і брехливими, потойбічні сили найчастіше бувають ще гірше. По-друге, не завжди варто брати на свої плечі право самосуду, адже ми відьмаки і наша справа вбивати монстрів, за що нам власне і платять. Іноді пошук справедливості призводить до доброї результату, проте в цьому квесті саме людяність могла б врятувати життя. Судити про невинності Маврика – справа особиста для кожного гравця. Саме в цьому і полягає вся принадність цієї гри.

Популярі новини
Загрузка...