Лютня Фінна в "Скайриме": опис, отримання, застосування

219 0 Новини високих технологій

Лютня Фінна в "Скайриме" - ігровий предмет, який може зустрітися кожному гравцеві. Але де його взяти? Як використовувати? Для чого взагалі потрібен цей інструмент? Розібратися у всьому цьому і не тільки ми постараємося далі. Насправді все простіше, ніж здається.

Опис

Лютня Фінна в "Скайриме" - квестовый предмет. Являє собою звичайну восьмихоровую лютню. Раніше інструмент належав барду по імені Фін. Згаданий предмет - перша восьмихоровая лютня. Вона високо цінується у світі "Висування".
Лютня Фінна в "Скайриме": опис, отримання, застосування
Крім предмета, лютнею Фінна називають однойменний квест. Він зводиться до пошуку заповітного інструменту для Гільдії бардів.

Де шукати

Де знайти лютню Фінна? Вона була вкрадена злодіями. Знайти її можна в печері Кам'яний Струмок. Зберігається інструмент в скрині близько ватажка зграї злодіїв. Квест видається професором Колегії бардів, якщо у гравця пройдено завдання "Підпалюй!". Гравцеві необхідно поговорити з Игне і відправитися на пошуки заповітного інструменту. Кому віддати лютню Фінна в "Скайриме" після невеликого подорожі і сутички з злодіями? Потрібно повернутися до Игне в Солитьюд. Вона забере інструмент і в якості нагороди підвищить на один пункт навички Злодія.

Як отримати без проблем

У "Скайриме" лютня Фіна може бути видана за допомогою ігрової консолі. Це швидке рішення для проходження квесту. Для того щоб скористатися прийомом, гравцеві належить:
 • Відкрити консоль "Скайриме", натиснувши на "~" на клавіатурі.
 • Надрукувати player.additem 000DABAB 1.
 • Клацнути по кнопці "Enter" на клавіатурі.
 • Після виконаних дій в інвентарі персонажа з'явиться 1 лютня. Вона не володіє ніякими особливими навичками.
  Лютня Фінна в "Скайриме": опис, отримання, застосування
  Ось характеристики, які приписані інструменту:
 • вага - 4;
 • ціна - 25 монет.
 • Як вже було сказано, предмет використовується для проходження однойменного квесту. Важливо: щоб не померти під час битв в "Скайриме", можна включити "режим Бога". Для цього в консолі потрібно написати TGM. Команда відключає витрата життя, мани і витривалості у грі.

  Популярі новини
  Загрузка...