Ключові локації «Скайрим»: вежа Мзарк

230 0 Новини високих технологій

Вежа Мзарк в «Скайрим» являє собою стародавні руїни. Це споруда, колись побудований двемерами, було закинуто після зникнення цієї раси, так що про його місцезнаходження знають лише обрані. Довакину належить відвідати вежу Мзарк в ході декількох квестів, а про те, які секрети вона таїть, як раз і піде мова в цій статті.

Як знайти?

Перед тим як активувати вежу Мзарк, вам потрібно буде спочатку потрапити в локацію Чорний Межа. Саме на півдні цього древнього підземного міста і розташовується вхід в потрібну вам двемерскую споруду. Чорний Межа, в свою чергу, відкривається тільки в процесі виконання завдання «За межею буденного». Простіше кажучи, вам так чи інакше доведеться робити цей квест, щоб потрапити в потрібну локацію.


Опинившись в Чорному Межі, дотримуйтесь в південну частину міста. Йти доведеться досить довго, але в результаті ви потрапите до входу в башту Мзарк. До речі, якщо боїтеся заблукати, можна орієнтуватися на Будинок доглядача, поруч з яким якраз і знаходиться потрібна вам споруда.
Ключові локації «Скайрим»: вежа Мзарк

Околиці

Звичайно ж, все найцікавіше заховано всередині башти, але і біля неї можна знайти чимало корисних або просто цікавих речей. Так, наприклад, сама будівля розташована прямо на скелі, а веде до нього значного виду кам'яний міст, який свідчить про те, якими вправними будівельниками були двемеры. Потрапивши всередину башти, ви зможете відкрити вихід на поверхню. Поруч з ним розташований покинутий табір, який, по всій видимості, колись належав Дрокту. Якщо обшукати один з наметів, що стоять тут, ви знайдете ще і скриня з предметами, цінність яких залежить від рівня головного героя. Примітно, що вежа Мзарк в «Скайрим» з'являється на карті тільки після активації виходу на поверхню. Загалом, не забудьте зробити це, якщо хочете користуватися можливістю швидкого переміщення.


Ключові локації «Скайрим»: вежа Мзарк

Внутрішня частина

Зайшовши в башту, ви опинитеся в невеликому холі прямокутної форми. Тут можна знайти книгу, яка підвищує навичка «Ковальська справа», важкий шолом, замкнений скриня і камінь душ. Крім того, в цій кімнаті лежать сувої з заклинаннями і сумка алхіміка, в якій зберігаються зілля, відповідні рівню героя. З холу ви можете потрапити в головний зал, в центрі якого розташована машина для зчитування інформації – механізм, який дозволяє копіювати дані з двемерских сувоїв в двемерские словники. Цю процедуру вам потрібно буде виконати в ході квесту «За межею буденного». Ну і нарешті, у східній частині головного залу розташований коридор, що веде до підйомника. Скориставшись цим ліфтом, ви потрапите на поверхню.

Популярі новини
Загрузка...