Ікла саблезуба в "Скайриме": опис, отримання, використання

196 0 Новини високих технологій

Алхімія в The Elder Scrolls значно полегшує ігровий процес. Персонажі зможуть збирати різноманітні інгредієнти, змішувати їх і отримувати зілля. Останні зазвичай використовують під час боїв. У "Скайриме" ікло саблезуба зустрічається в деяких алхімічних рецептах. Але що це за ресурс? Як його отримати? А використовувати? Розібратися у всьому цьому повинен кожен гравець. Тоді він без праці зможе розвивати алхімічні навички і створювати зілля, поєднуючи різноманітні ресурси.

Опис

Ікло саблезуба в "Скайриме" - це інгредієнт, що використовується алхіміками під час варіння зілля. Дізнатися про властивості итема можна, з'ївши ресурс. Чим вище навички алхімії, тим більше ефектів розпізнає Довакин.
Ікла саблезуба в "Скайриме": опис, отримання, використання
Ікла саблезуба в "Скайриме" наділені наступними властивостями:
 • вага - 01;
 • ціна - 2 монети;
 • ефекти - вразливість до отрут, підвищення ковальської справи і навички "Важка броня", відновлення запасу сил.
 • Якщо встановити доповнення Hearthfire, можна використовувати ікла саблезуба для створення декору у вигляді голови саблезуба. На одну прикрасу потрібно 2 одиниці ресурсу.


  Як отримати

  Ікла саблезуба в "Скайриме" можуть бути отримані по-різному. Наприклад, знайдені під час вивчення ігрового світу або куплені у алхіміків і торговців. Найкраще полювати на саблезубов. Це хижаки, які зустрічаються в засніжених місцевостях Виндхельма і Вінтерхолда. Після установки мода на тварин і гру "Скайрим" в цілому гравець зможе знайти долинного саблезуба. Він живе у вечірній печері і забутої долині. На березі Моря Примар всього один раз за гру зустрічається саблезуб-страж. Він буде виявлений по ходу виконання квесту "Священні випробування Кін".
  Ікла саблезуба в "Скайриме": опис, отримання, використання
  Можна отримати ікло саблезуба в "Скайриме" через ігрову консоль. Для цього після виклику командного рядка доведеться написати player.additem 0006BC04. Через пробіл вказують кількість видається ресурсу. Це найшвидший спосіб видобутку алхімічного предмета.

  Використання

  Ікла саблезуба використовуються в "Скайриме" при варінні зіль. Вище представлена таблиця, допомагає зрозуміти, з чим змішувати тим.

  Популярі новини
  Загрузка...