Де знайти печеру Кам'яний струмок в "Скайриме"?

189 0 Новини високих технологій

У комп'ютерній грі Skyrim більше сотні різних місць, які вам доведеться знайти самостійно у ході дослідження відкритого світу. Більшість підземель схожі один на одного як дві краплі води, оскільки творці гри проектують в такому ж стилі, який переважав у минулих частинах серії. Давайте розберемося, де знайти печеру Кам'яний струмок в "Скайриме" і що в ній цікавого.

Розташування

Відразу варто відзначити, що подібних підземель в грі безліч. Не знаючи назви і місцезнаходження, її легко сплутати з будь-якої іншої печерою. Кам'яний струмок в "Скайриме" знаходиться недалеко від володіння Истмарк, на північ від Рифтена. Ви виявите цю локацію між истмарским імперським табором і Ансилвундом.


Перед входом знаходяться два бандити, які пильно охороняють двері. Ви ніяк не переплутаєте печеру з іншим місцем. Локація підходить для гравців початкового рівня (мінімум 6). Stony Creek Cave (оригінальна назва локації), оновлюється кожні 10 ігрових днів. Ви можете зачищати її повторно. Тепер ви знаєте, як залізти в печеру Кам'яний струмок в "Скайриме".
Де знайти печеру Кам'яний струмок в "Скайриме"?

Що всередині?

Після того як ви розчистите прохід від бандитів, сміливо заходите всередину. У кімнаті праворуч ви виявите громило, а за ним - мішок з золотом. За цим приміщенням слід великий зал, де знаходиться ватажок бандитів. Після перемоги над магом вам зараховується квест по очищенню підземелля.
Де знайти печеру Кам'яний струмок в "Скайриме"?
Після того, як ви зачистили всі кімнати, озирніться. У головному залі можна знайти два джерела місячної руди. Також тут є скриня з простим замком. В ньому лежить непогана зброя для вашого рівня і трохи золота. Крім знайдених предметів, в печері можна знайти пару квестових предметів (лютня Фінна, камінь, роботи Шалидора), карту скарбів, підручник ілюзіоніста. Ви можете повернутися через 10 ігрових днів, щоб повторно зачистити локацію, але унікальних і квестових предметів ви тут більше не знайдете.

Популярі новини
Загрузка...