Коул Фелпс: історія, цитати

355 0 Новини високих технологій

L. A. Noir - досить цікавий проект. Гра від компанії Rockstar пропонує користувачеві спробувати себе в ролі детектива в Лос-Анджелесі. Вам доведеться не тільки займатися пошуком доказів, допитом підозрюваних і участю в погоні, але також робити вкрай важливий і складний вибір про те, кого із затриманих звинуватити у злочині. Особливістю продукту є використання технології Motion Scan, дозволяла з точністю передавати вираз обличчя персонажа. У зв'язку з цим до розробки були залучені різні актори. Коула Фелпса (головного героя) зіграв Аарон Стейтон. Важливо зазначити, що використання системи захоплення рухів є невід'ємною частиною геймплея. Гравцеві необхідно з поведінки і зміни настрою визначати, чи в правильному напрямку він рухається. Але часом, ця система може видавати досить безглузді ситуації.


Коул Фелпс: історія, цитати

З чого доведеться починати?

Дії гри розгортаються в Лос-Анджелесі 1947 року. Ви колишній військовий, який відслужив в корпусі морської піхоти Сполучених Штатів Америки в Окінаві. Після повернення з війни героєм ви стаєте патрульним в департаменті поліції. І тепер Коулу Фелпсу належить пройти складний шлях від самого низу до гордого звання детектива, на якому він зіткнеться з корумпованою системою, зустріне старих друзів і побачить, що життя робить з людьми. Однак про все по порядку.

Характер персонажа

В цілому, Коула Фелпса можна охарактеризувати як слухняного і правильного. Він звик точно виконувати накази і всі справи виконувати ретельно і до кінця. Ця ж риса не раз зіграла з ним злий жарт.


Коул Фелпс: історія, цитати

Про молодість

Майбутній детектив Коул Фелпс народився у Сан-Франциско в 1920 році. Після школи вступив у Стенфордський університет. Закінчивши його, одружився, у нього народилися дві дочки. Для того щоб потрапити в армію, Фелпс вступив в офіцерську школу.

На війні

Це, мабуть, самі темні сторінки його історії. Навіть не дивлячись на велику кількість нагород за мужність і повага деяких за скритність, Коул Фелпс вважався досить невдалим. Однією з таких причин стало відступ при битві за «Цукрову голову». Рішення було прийнято з причини повного розгрому батальйону головного героя. Разом з Фелпсом відступав і його друг - Хенк Меррілл, який був сильно незадоволений таким рішенням. Обидва товариша втекли від вогню в лисячій норі. А на наступний день у цьому місці знайшли покритого сажею Коула і залишки його друга, який загинув від влетів в укриття снаряда. За статус єдиного вцілілого в бою Фелпс отримав підвищення до першого лейтенанта і «Срібну зірку» - третю найпочеснішу нагороду в армії США. Проте сам герой прекрасно усвідомлював, що це нагородження не заслуг, а боягузтво, яку він проявив у критичній ситуації. Під кінець своєї служби в армії Коул був відправлений на зачистку територій в районі «Цукрової голови» разом з іншими підрозділами. З-за свого прагнення суворо дотримуватися накази він разом зі своїм загоном зайнявся щільним прочісуванням печер і сіл. В результаті чого відстав від інших.
Прагнучи наздогнати йдуть попереду, головний герой почав підганяти підлеглих. Але попав в засідку, як йому здавалося. Не гаючи часу, він віддав одному з солдатів, озброєних вогнеметом наказ, увійти в печеру і спалити всіх, хто там знаходиться. Однак виявилося, що печера була зайнята жінками і дітьми, прятавшимися від бойових дій. Найстрашнішим виявилося те, що багато з них не загинули від вогню відразу, а залишилися вмирати в агонії із-за отриманих опіків. Практично збожеволілі від вчиненого бійці дивилися на командира, який в паніці не придумав нічого гуманніше, окрім як вбити всіх поранених. З-за цього рішення у одного з його підлеглих остаточно здали нерви. В результаті солдат по імені Кортні Шелдон пустив кулю Фелпсу в спину. Врегулювати ситуацію довелося вирушив на місце Джеку Келсо. Взяв командування на себе, він велів усім покинути печеру і мовчати про те, що тут сталося.
Коул Фелпс: історія, цитати

На сторожі порядку

Пройшовши лікування у військовому госпіталі, Коул Фелпс повернувся в Лос-Анджелес і пішов служити в поліцію. Тут відбувається остаточне розкриття персонажа перед гравцем, так як це вже основні сюжетні події. Будучи патрульним, він продемонстрував свої блискучі навички та інтуїцію. На цьому етапі гри Коул Фелпс виконав наступні завдання:
 • розкрив вбивство;
 • запобіг втеча грабіжників банку;
 • заарештував і вибив визнання з вбивці.
 • Все це не залишиться непоміченим. В результаті гравець отримує підвищення.
  Коул Фелпс: історія, цитати

  Детектив Фелпс

  Новим місцем роботи героя виявляється транспортний відділ, а напарником - виходець з родини польських емігрантів, Стефан Бековски. При першій зустрічі зі своїм новим напарником він заявив наступне: Чув про тебе Фелпс. Якщо не будеш на мене сильно тиснути і всю славу собі загрібати, ми з тобою порозуміємося. У результаті ретельної роботи, Фелпс заробляє своїм відділу досить непогану репутацію для засобів масової інформації. І, зрозуміло, все це не залишається без уваги. Гравець знову отримує підвищення. У грі цей період дорівнює 6 місяцям.
  Коул Фелпс: історія, цитати

  Вбивства - не новина

  Тепер нашому героєві належить проявити себе у відділі вбивств. Тут його новим напарником стає Финбарр Галлоуей на прізвисько Рости. До речі, на тему свого справжнього імені цього персонажа є досить великий пунктик. На одній із справ разом із головним героєм, він заявив наступне: Знаєш що, Фелпс, мені плювати, що ти тільки що отримав за голові. Не клич мене Финбарром! На новій посаді з напарником-алкоголіком і ледарем героєві належить розкрити низку жорстоких вбивств, які мають зв'язок із справою «Чорної орхідеї». Через деякий час маніяк почав залишати ланцюжки з доказів, таким чином кидаючи головному герою виклик.
  У підсумку Фелпс разом з напарником успішно уникає пасток і добираються до Храму тернового вінця Христового, де зустрічають вбивцю. Після його ліквідації Фелпсу повідомляють, що цей чоловік був зведеним братом важливого політика, а тому його особистість повинна залишитися в таємниці. Після цього знову випливає підвищення, в результаті якого новим напарником стає вже знайомий нам поляк Стефан Бековски, також підвищений на посаді.
  Коул Фелпс: історія, цитати

  Відділ моралі

  Це найскладніший етап для головного героя. Новим напарником тановится Рой Ерл - досить корумпований детектив. В ході їх спільної роботи з'ясовується, що в Лос-Анджелесі йде підпільна битва між торговцями наркотиками. Однією з сторін конфлікту виявляються товариші головного героя з 6-го батальйону морської піхоти.

  В результаті роботи над справою Фелпс зустрічає німецьку емігрантку Ельзу Лихтман, що працює співачкою в барі. Після декількох місяців у них починається роман, який виходить герою боком. Все сталося тоді, коли Коул практично вибив визнання з продавця нелегального морфіну. У найважливіший момент його викликає начальство і повідомляє, що дружина Фелпса офіційно звинуватила його у зраді. Унаслідок цього героя усувають від справи. А Мері відмовляється пускати його додому. Ця історія опиняється на перших шпальтах газет, в результаті чого героя знижують на посаді.
  Коул Фелпс: історія, цитати

  Опальний коп у справі про пожежі

  Тепер головному герою доводиться працювати у відділі підпалів. Знехтуваний всіма, він призначається напарником Хершела Біггса, який в якомусь сенсі стає на захист нового товариша, навіть незважаючи на особисту неприязнь. Це добре показано в першій справі. Коли герої приїжджають на місце події, один з патрульних офіцерів сумнівається, чи варто потиснути простягнуту руку скандального поліцейського. У цей момент Біггс говорить наступне:
  Та кинь ти, Браниган. Нехай його і змішали з брудом, але руки у нього чисті. В ході розслідування Фелпс приходить до висновку, що пожежі в житлових будинках вкрай вигідні одній компанії. Однак йому тут же повідомляють, що лізти в це «болото» не варто, і розслідування заходить у глухий кут. Але через деякий час події приймають новий оборот. Співачка, з якою Фелпс жив після розкриття зради, виявляється викрадена психопатом-палієм. При її пошуках Коул отримує нові докази до своєї справи, а також додаткову причину заарештувати викрадача Ельзи. І разом з напарником відправляється до лігва маніяка. Там їх чекає підключився до роботи раніше Джек Келсо. Однак на місці їх атакує патруль поліції, посланий корумпованою верхівкою. Тим не менш Джеку і Фелпсу вдається знайти викрадача, який виявляється збожеволілих колишнім підлеглим головного героя, спалившим мирних жителів в тій злощасній печері. В результаті детективи рятують співачку і вбивають палія.
  Коул Фелпс: історія, цитати

  Неминучість

  Кінцівка гри досить трагічна. Герої намагаються вибратися з каналізаційних тунелів, по яких стрімко рухається стіна з води. Зустрічає всіх на виході Біггс допомагає вилізти Ельзі і Келсо. Однак у самий останній момент, величезна хвиля наздоганяє героя. Розуміючи, що шансів на порятунок немає, Коул Фелпс приймає свою долю і лише встигнувши промовити Прощай виявляється віднесені потоком. Знайти його тіло так і не вдалося. Останнє породило масу чуток про те, що насправді Коул Фелпс живий.

  Цитати

 • Ральф, якщо хочеш посваритися з людиною, поговори з ним про релігію або політиці, а в моєму випадку і про війну.
 • Ми захищаємо закон. Але людей ми змінити не можемо. Кожен хоч іноді хоче згрішити. Наша справа — стежити, щоб це не погано скінчилося.
 • А ось це ти до своєї дружини з такими проханнями звертайся.
 • Ще один труп і кільце Дайдры Моллер — можливо, королю скоро доведеться визнати той факт, що він голий.
  Коул Фелпс: історія, цитати
 • Ем що?

  Незважаючи на настільки трагічний кінець, чудово занурює в атмосферу ситуації, розробники допустили одну величезну помилку, яка зруйнувала буквально все, до чого так довго і обережно йшли. Після сцени похорону головного героя гравцеві пропонується повернутися до дослідження світу. Заставка закінчується і разом з Хершелом Біггсом в машину сідає головний герой L. A. Noir Коул Фелпс! Потрібно задати одне єдине питання, що завадило розробникам залишити геймплей за Джеком Келсо?

  Популярі новини
  Загрузка...