Квест «Нетерплячий святий», Skyrim: опис, проходження

264 0 Новини високих технологій

Якщо у вас встановлено доповнення The Elder Scrolls V: Dawnguard, напевно ви відвідували локацію під назвою Каирн душ. З назви зрозуміло, що це світ полонених духів, і потрапляють сюди тільки володарі чорних душ. Портал, що веде в похмуре Царство мертвих, розташований у замку Волкихар. Виявити його можна під час проходження квесту «У гонитві за луною». Всього в Каирне можна пройти чотири віртуальних головоломки. В даній статті представлено опис проходження квесту під назвою «Нетерплячий святий».

Короткий опис

Після того, як Довакин потрапляє в Каирн душ, він може наткнутися на неприкаяну душу данмера, якого звуть Джиуб. Ця душа попросить протагоніста знайти десяток сторінок першого тому власній автобіографії, які були розкидані з висоти по всій локації.


Зверніть увагу: якщо ви будете додавати сторінки за допомогою консольних команд, гра не буде оновлюватися, а це означає, що сторінки опусу Джиуба не стануть квестовими предметами.
Квест «Нетерплячий святий», Skyrim: опис, проходження

Біографія Джиуба

Головний герой квесту «Нетерплячий святий» – одноокий данмер Джиуб. Вперше він з'явився в третій частині легендарного всесвіту The Elder Scrolls. Разом з головним героєм він прибував на острів Вварденфелл. Відомо про нього було небагато: швидше за все, він був злодієм, однак не складався в Гільдії злодіїв. Якщо вірити чуткам, Джиуб загинув під час кризи Облівіона. Втім, про своєї смерті душа Джиуба готова розповісти Довакину через 200 років: він переселився в Сиродил, де був захоплений даедра, які напали на місто. Саме принци даедра і відправили його в Каирн душ. У бесіді з останнім Драконорожденным з'ясується, що данмер навіть не здогадується про те, що загинув. Джиуб розповість наступне: він вважав, що перебуває в ув'язненні на території Тамріеля і все це час чекає свого звільнення.


Де шукати сторінки?

Першу сторінку протагоніст може знайти в ніші, де стоїть самотня душа. Для цього потрібно підійти до проходу в стіні і йти вправо вздовж будови. Друга сторінка виявиться ліворуч від входу в могильник: тут ви побачите практично зруйновану Стіну Слів і скриня, за яким і знаходиться шуканий предмет. Далі Довакину слід відправитися на захід: не доходячи до першої стіни, він виявить невеликий обгороджений закуток, в якому знаходиться будинок. Третя сторінка саме там. Після цього вирушайте строго на північ від табору Джиуба: там Довакин знайде четверту сторінку. Невелика споруда, де вона знаходиться, прибудована до стіни могильника. Від цього місця вирушайте прямо на схід: ви виявите вівтар, на якому буде квестовый предмет. Ще одна сторінка, необхідна для проходження квесту «Нетерплячий святий», знаходиться серед речей, які розкидані поруч з табором Джиуба. Ще один орієнтир – колодязь енергії. Якщо протагоніст відправиться від вхідного порталу по дорозі, що веде до стіни, він знайде на правій стороні будова, закритий гратами. Загляньте туди – лист з опусу данмера там.
Квест «Нетерплячий святий», Skyrim: опис, проходження
Потім Драконорожденный побачить маленьку башточку, всередині якої зможе знайти те, що шукає. Минаючи першу стіну, Довакин повинен відправитися на північ. Як тільки він побачить величезна будівля, над яким висить камінь душ вельми значних розмірів, йому слід піднятися на дах. Прямо під каменем душ розташований скриня, за яким захована сторінка. Останній квестовый предмет можна знайти поряд з примарним торговцем - сторінка з книги лежить прямо на бочці у його вози.

Нагорода

В нагороду за проходження квесту «Нетерплячий святий» в «Скайриме» Довакин отримає Медальйон Святого Джиуба, підвищує клас броні, і єдиний екземпляр книги «Твір Святого Джиуба». Саме його сторінки протагоніст і допомагав знайти данмеру.

Популярі новини
Загрузка...