Іридій в "Майнкрафте": опис, отримання, використання

227 0 Новини високих технологій

Іридій в "Майнкрафте" - ресурс, який може використовуватися в різних цілях. Цей тим отримати не так просто, як здається. У звичайному Minecraft ресурс відсутній. З'являється він тільки при визначених обставинах. Далі вивчимо іридій у всіх напрямках. Що про нього має знати кожен гравець?

Іридій в "Майнкрафте": опис, отримання, використання

Опис

Іридій в "Майнкрафте" - ресурс, який з'являється після установки доповнення Industrial Craft 2. До цього моменту він не може бути виявлений в ігровому піксельному світі. Іридій зустрічається у вигляді осколків або блоків. Може стати в нагоді при крафте деяких предметів.

Видобуток

Як зробити іридій в "Майнкрафте"? Відповідь залежить від того, як саме гравець хоче діяти. Можна відшукати блоки іридію в шахтах. Для того щоб отримати пил або осколки іридію, необхідно попрацювати алмазної киркою. Інструменти більш низького рівня не дозволяють добувати досліджуваний ресурс. Шматок іридію в "Майнкрафте" можна отримати шляхом обробки енергії і 9 осколків іридію. Або поєднавши 7 частин матерії на верстаті. Важливо: шматки іридію можна знайти в скарбницях, в скринях. Якщо їх стиснути, можна створити відповідну руду.

Для крафта

Кілька слів про те, як можна використовувати досліджуваний ресурс. Він не дуже популярний, але якщо гравець хоче розвиватися і створювати унікальні предмети, іридій йому обов'язково знадобиться. На даний момент персонажу знадобиться відповідний тим при створенні іридієвого композиту. Для цього на верстаті потрібно поєднати 4 композиту, 4 іридію і 1 алмаз. Крім того, іридій в "Майнкрафте" використовується при створенні пластини під реактивний ранець. Досить поєднати 4 осколка, 2 композиту, сталеву пластину, 2 вуглепластика.
Іридій в "Майнкрафте": опис, отримання, використання
Більше ніяк досліджуваний ресурс не використовується. Важливо: якщо гравець встановив доповнення Advanced Solar Panels, він може отримувати іридій із залізних злитків.

GregTech

Ще один досить важливий момент - це установка розширення GregTech. Якщо користувач ініціалізує відповідне доповнення, він зможе видобувати іридій іншими способами. Наприклад, можна пропустити блок іридієвою руди, отриманої за допомогою роботи киркою через дробитель. На виході буде отримана подрібнена іридієва руда (2 штуки), кам'яна пил і пластикова пил. Якщо скористатися ковальським молотом, вдасться отримати іридій з відповідної руди. Іридієві злитки добуваються шляхом обробки блоків в печі. Рекомендується накласти на кирку заклинання "Удача" або "Шовковий дотик". Тоді з руди можна отримати набагато більше ресурсів. Можна отримувати итемы за допомогою скалокопателя.

Популярі новини
Загрузка...